اسرائیل Gantz پاکستان برای تشکیل دولت بدون نتانیاهو

اورشلیم - اسرائیل مخالفت رهبر Benny Gantz است تعهد به تشکیل یک دولت است که شامل نه بازجویی از بنیامین نتانیاهو

توسط MINERALNEWS در 27 بهمن 1398

اورشلیم - اسرائیل مخالفت رهبر Benny Gantz است تعهد به تشکیل یک دولت است که شامل نه بازجویی از بنیامین نتانیاهو نخست وزیر و نه عرب احزاب در مجلس.

در یک سری از مصاحبه های تلویزیون دو هفته قبل از انتخابات ملی Gantz نگاه به پروژه اعتماد به نفس که در مارس 2 رای را فراهم خواهد کرد که تعیین کننده نتیجه است که بازداشته دو انتخابات قبلی در سال گذشته است.

Gantz آبی و سفید است در حال حاضر رای گیری پیش از نتانیاهو در حزب لیکود اگر چه نه به نظر می رسد به یک مسیر روشن به یک اکثریت پارلمانی لازم برای تشکیل یک دولت ائتلافی.

Gantz گذاشته دو پتانسیل مسیر در حالی که صحبت کردن به کانال 12 اخبار در شب شنبه. او گفت: او یا رفتن به شریک با طیف گسترده ای از "یهودی و دموکراتیک" احزاب — از جمله فوق العاده حزب ملی به رهبری آشکار kingmaker آویگدور لیبرمن. و یا او می تواند با تیم حاکم لیکود اما تنها در صورتی از آن خلاص می شود دیرین رهبر نتانیاهو که دفع کشت جنایی به اتهام فساد مالی.

"نتانیاهو به پایان رسیده است نقش تاریخی خود را از نظر سیاسی. لیکود با بی بی نمی توانند تشکیل یک دولت و بدون بی بی وجود, وحدت," او گفت نتانیاهو با نام مستعار خود را.

Gantz یک نظامی سابق رئیس شده است مبارزه با عصبانیت در تعقیب یک پانچ حذفی به انتخابات رشد می کند نزدیکتر است. او به نظر می رسد به رشد کرده و نزدیک به لیبرمن که ملی Yisrael Beitenu حزب اتحاد پیچ و مهره ای از نتانیاهو جناح راست اردوگاه و موجب بی سابقه ای بن بست در سیاست اسرائیل که منجر به چندین تکرار انتخابات است.

هر دو انکار به آنها را به هر گونه پیش از انتخابات داد اما لیبرمن همه اما حکومت نشسته در دولت با مربی سابق.

"نتانیاهو عصر است" لیبرمن گفت: شنبه ابراز نوظهور بودن به نشستن در دولت با احزاب چپ او پس از دوری.

هنوز اعداد به نظر نمی رسد برای اضافه کردن بدون حداقل ضمنی حمایت از احزاب عربی که در حال نفرت به لیبرمن را سخت خط با نام تجاری از سیاست است. نتانیاهو بر اساس مبارزات انتخاباتی خود در ارتباط Gantz به احزاب عربی که به نمایندگی از کشور 20 درصد اقلیت گفت که هیچ گزینه ای از تشکیل یک دولت بدون آنها. Gantz رد او را در دعوت آنها به دولت خود گفت: وجود بیش از حد گسترده ایدئولوژیک فاصله بین آنها.

حتی با فساد کیفرخواست علیه نتانیاهو و رونمایی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خاورمیانه طرح نظرسنجی پیش بینی نتیجه مشابه قبلی انتخابات در ماه سپتامبر زمانی که نه Gantz آمریکا می تواند تشکیل یک ائتلاف در زمان اختصاص داده شده به آنها. نتانیاهو از پشت سرگذاشته داخلی چالش خود را به حزب لیکود رهبری است. اما Gantz بانکی در افزایش حمایت از این زمان در اطراف, پس از قضات در حال حاضر انتخاب شده به ریاست نتانیاهو آینده محاکمه. عمومی نیز به نظر می رسد خسته از چشم انداز دیگری به بن بست رسیده و نتیجه پتانسیل برای چهارمین انتخابات.

اسرائیل را دادستان به اتهام نتانیاهو در ماه نوامبر در سه فقره رشوه و تقلب و نقض اعتماد. نتانیاهو از جان گذشته است در دفتر باقی می ماند برای مبارزه با اتهامات عنوان شده علیه. حمله اسرائیل به قانون مقامات دولتی ملزم به استعفا شد و اگر متهم به جرم و جنایت. اما این قانون صدق نمی کند به نخست وزیر که می توانید با استفاده از دفتر کار خود به عنوان یک پسر قلدر منبر در برابر دادستان و سعی کنید به فشار مجلس برای کمک مالی به او مصونیت از تعقیب.

نتانیاهو شکست خورده است و در آن تلاش و با بلندی محاکمه Gantz شده است هل دادن برای یک شروع تازه است.

"او در مورد رفتن به دادگاه. فقط تصور کنید که در حالی که او نشسته است به آماده شدن برای آزمایش با یک باتری از وکلا در مورد مسائل سرنوشت ساز خود را از نظر شخصی نظامی رئیس ستاد نیاز به برگزاری یک نشست فوری در شب از نظر امنیتی," Gantz گفت.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب