پس از کالیفرنیا اردوگاه, آتش, برخی از مردم از بهشت قرار داده ریشه در تنسی

بزرگنمایی این تصویر دن Wentland شری Wentland, Gwynn هریس و رندی هریس (از چپ به راست) شرکت خدمات در ل

توسط MINERALNEWS در 5 مرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

دن Wentland شری Wentland, Gwynn هریس و رندی هریس (از چپ به راست) شرکت خدمات در لانتانا جاده کلیسای باپتیست در 8 مارس سال 2020 است. این زوج شناخته شده هر یک از دیگر از 1970s و زندگی در بهشت, کالیفرنیا., تا سال 2018 آتش اردوگاه تخریب شهر خود را. لیلی جمالی/KQED پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
لیلی جمالی/KQED

دو روز پس از آتش اردوگاه نابود بهشت, کالیفرنیا., در نوامبر سال 2018 دن Wentland را از طریق شهر. شهردار سابق و همسرش, شری حال اجرا یک کسب و کار ساخت و ساز وجود دارد از آنجا که 1970s. با هم Wentlands ساخته شده بیشتر خانه ها و کسب و کار و کلیساها از آنها می تواند تعداد دفعات مشاهده.

در این درایو به عنوان بهشت هنوز smoldered دن متوجه شد که او نمی خواهد به بازسازی خانه خود را که در میان 14,000 نابود شده در آتش سوزی.

"من فقط گفت:" این هرگز شهر من در من عمر دوباره است. آن را هرگز به آنچه که ما می دانستم که دوباره' " Wentland به خاطر فکر کردن. "بنابراین ما تصمیم به ترک است."

در یک ماه Wentlands منتقل تقریبا 2500 مایل دور به Crossville, Tenn. خود را پسر و دختر در قانون به آنها کمک کرد نگاه کردن به خانه های آنلاین و آنها به سرعت حل و فصل در 24 هکتار طرح با سه ماشین در گاراژ و یک اردک برکه.

دن در حال حاضر روابط به منطقه است. او رفته بود به دبیرستان در دولت و عمو و برادر هر دو زندگی می کنند وجود دارد. اما برای شری که در بهشت Crossville احساس نمی مانند تا یک سفر جاده ای اخیر به مین است.

"هنگامی که ما به رهبری, صفحه اصلی, ما هر دو گفت:" ما در حال رفتن به بود خوشحالم که به خارج از ماشین و خانه. این احساس مانند رفتن خانه,' " شری Wentland گفت.

دن موافق است که roadtrip نقطه عطفی برای زن و شوهر.

"خانه نبود بهشت کنه. اینجا بود که با" دن Wentland اضافه شده است.

این Wentlands شد زن و شوهر اول از بهشت به حرکت به Crossville پس از آتش اردوگاه که به کشته شدن 85 نفر و تخریب کامل شهر. آتش را برانگیخته بود با پیری تجهیزات متعلق به اقیانوس آرام گاز و برق.

پس از ورود تعدادی از دوستان و خانواده خود سفر کرده اند و تصمیم به دنبال زن و شوهر, اینجا از جمله شری مادر و خواهر و دوستان نزدیک خود را سفت و سمت چپ هریس که به سرعت متوجه شدم پول خود را خیلی دورتر در تنسی نسبت به کالیفرنیا.

"هنگامی که ما دیدم قیمت خانه های ما فقط نمی تواند رد" شیدا گفت. او و سمت چپ خود را از دست داده خانه در آتش اردوگاه.

"ما تا به حال گفت: ما در حال رفتن به نگاه در آیداهو بعدی," او اضافه شده است. "ما هرگز نگاه کرد."

اما از آن شده است آسان دور بودن از دختر خود و خانواده اش از جمله دو نوه که در چیکو, یک درایو 10 دقیقه ای از بهشت است.

"اولین ماه من اینجا بود من فقط گریه هر روز. من فقط گریه" Gwynn هریس گفت. "من هنوز هم بار است که من در مورد گریه خانواده از دست رفته. ما از دست آنها زیادی است."

در ماه مارس سال قبل از خاموش شدن ناگهانی شروع سراسر کشور Wentlands سازماندهی مراسم از سابق ساکنان بهشت است که در حال حاضر زندگی می کنند در شرق تنسی است. حدود 30 نفر نشان داد. برخی تا به حال دیده نشده یکدیگر از فروغ.

بزرگنمایی این تصویر

یک گروه از آتش اردوگاه بازماندگان دیدار در کامبرلند فلات باپتیست انجمن در Crossville, Tenn., برای اولین بار مراسم که برگزار شد دن و شری Wentland. لیلی جمالی/KQED پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
لیلی جمالی/KQED

هر کس به دنبال Wentlands به Crossville. پس از این اردوگاه, آتش, Vada Bouffard در زمان انجام و به پایان رسید تا اجاره خانه حدود یک ساعت از Wentlands که تا به حال ساخته شده است خانه خود را در بهشت.

"من نمی دانم چرا همه به پایان رسید تا در تنسی است. اما در اینجا ما عبارتند از: بهشت کوچک!" Bouffard گفت.

او بیش از حد کشیده شد و وعده ارزان تر هزینه زندگی, در طول سال های طلایی. پس از آتش سوزی, قیمت خانه در نزدیکی بهشت شات تا حدود 400.000 دلار است. در Crossville خانه به طور متوسط هزینه های کمتر از نصف آن است.

و این نه فقط املاک و مستغلات است که ارزان تر: مالیات و گاز و هزینه های ثبت نام همه چیز را از اتومبیل به اسلحه هزینه کمتر در اینجا.

وجود دارد یکی دیگر از جاذبه های این گروه بیش از حد. آنها می گویند شرق تنسی دارای همان ارزش های محافظه کار مشترک در بهشت منطقه که در آن اردوگاه آتش سوخته است.

Bouffard می گوید: مؤمن, جامعه مسیحیان بود و قرعه کشی بیش از حد.

"من نمی دانم که کسی در بهشت که من نقل مکان کرد وجود دارد یا نه" Bouffard گفت. "اما یک کلیسا وجود دارد در هر گوشه ای به جای یک بار در هر گوشه. و من فکر می کنم همین برای تنسی است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de