Fred Willard صحنه دزد فوق العاده می میرد در 86

بزرگنمایی این تصویر Fred Willard دیده می شود در یک فیلم برتر در لس آنجلس در سال 2017 درگذشت در سن 86

توسط MINERALNEWS در 28 اردیبهشت 1399
بزرگنمایی این تصویر

Fred Willard دیده می شود در یک فیلم برتر در لس آنجلس در سال 2017 درگذشت در سن 86. کریس Pizzello/کریس Pizzello/تالار گفتگو/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
کریس Pizzello/کریس Pizzello/تالار گفتگو/AP

صفحه نمایش بزرگ دهکدهای از دست داد یکی از پرکار ترین صحنه stealers.

Fred Willard های طنز, بازیگر, بهترین و شناخته شده برای نقش خود را در mockumentaries از جمله این Spinal Tap, Waiting for Guffman و بهترین نمایشدرگذشت در سن 86. دختر خود امید Mulbarger تایید ویلارد مرگ در بیانیه ای ارسال به NPR توسط خود رسانه ها نماینده گلن شوارتز.

"پدر من در گذشت بسیار مسالمت آمیز شب گذشته در فوق العاده سن 86 سال" Mulbarger گفت شنبه. "او نگه داشته در حال کار و ساخت ما خوشحال تا پایان. ما او را دوست داشتم خیلی! ما را از دست او برای همیشه."

شوارتز گفت: مرگ او آمد و از "علل طبیعی."

در سراسر یک حرفه ای است که به طول انجامید و حدود یک و نیم قرن ویلارد به نظر می رسد در نمرات از فیلم و تلویزیون را نشان می دهد اغلب در افتادن به عنوان یک interloper که deadpanned خطوط می تواند تلنگر یک صحنه بر سر آن و پرتاب شخصیت های دیگر به صورت یک حلقه. او برش دندان های خود را بر تریک شروع با شیکاگو شهر دوم کمدی گروه تئاتر اما به سرعت تبدیل به یک چهره آشنا در فیلم های کمدی و همچنین.

چند نقش تجسم استعداد خود را برای نقشه کشی دو را بهتر از باک Laughlin, رنگ گوینده در بهترین نشان می دهد که خود را از عمق کار ملی در سگ نشان می دهد — اما کمتر affably اعتماد به نفس برای تمام بی کفایتی خود را.

"فقط یک ایده بالای سر من: چرا آنها قرار داده کاراگاه — قرار دادن بر روی یکی از کسانی که شرلوک هلمز کلاه قرار داده و کمی لوله در دهان خود را?" ویلارد را Laughlin خواسته خود را ناراحت کننده آمریکا در اعلام جدول. "آنها همیشه مجاز به انجام هر کاری می خواهم که لباس یک سگ در یک راه خنده دار?"

YouTube

بسیاری از کسانی که انگلیسی دوبله و سریع witticisms آمد نه از یک اسکریپت بلکه از ویلارد خود را به عنوان او و شرکت ستاره riffed در یک موضوع داده شده است. زمانی که او مشغول به کار بود با مدیر کریستوفر مهمان ویژه — کسی که با او فیلم برداری نه تنها بهترین در نمایشاست اما همچنین Waiting for Guffman و توانا باددر میان دیگران — خیلی از دیالوگ بداهه بود.

"آن را باید در شخصیت. همچنین, این, تهیه," او توضیح داد که در سال 2012 در مصاحبه با این پاسخها از تلویزیون آمریکا. "و پس از آن فقط چیزی می گویند. اگر شما چیزی برای گفتن فقط شروع به صحبت کردن."

در علاوه بر این به کار خود را در فیلم Willard نیز برنده امی در طول روز در سال 2015 برای مهمان خود را ظاهر جسورانه و زیبا. او به دست آورده و چهار نامزد امی برای او تکرار مهمان نقش در Everybody Loves Raymond و خانواده مدرننیز هست.

ویلارد است جان سالم به در Mulbarger او میچ Mulbarger و نوه اش فردی.

"چگونه خوش شانس است که همه ما به لذت بردن از Fred Willard را هدیه" بازیگر Jamie Lee Curtis, همسر مهمان گفت: روز شنبه در توییتر. "او با او از دست رفته [همسر] مری در حال حاضر. با تشکر برای شکم عمیق می خندد آقای ویلارد."tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب