پرواز عکاس به نظر می رسد بر روی زمین در ترس و غم و اندوه

بزرگنمایی این تصویر

یک روستای ماهیگیری در نزدیکی نواکشوت, موریتانی. پس از یک خشکسالی شدید بسیاری از کشور های معنوی عشایر تبدیل به دریا برای امرار معاش خود. George Steinmetz پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

George Steinmetz

او با توصیف آن به عنوان یک “برگ دمنده با چتر نجات سربار.”

بند در و “بدن شما می شود بدنه” — و شما خلبان. زانو خود را اویزان به هوا باز است.

برای 15 سال تدبیر به نام یک موتوری paraglider گرفته, عکاس, George Steinmetz در 25 کشور مختلف است. از فرودگاه به فرودگاه Steinmetz انجام شخصی خود هواپیما که می تواند جدا شده و stashed در کیسه های سه هر یک به وزن حدود 50 پوند است که او را به ادامه برای بررسی در.

تراسهای برنج از Yuanyang شهرستان, کشور چین در میان بزرگترین در جهان است. George Steinmetz پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

George Steinmetz

راه اندازی خود را بیش از راه دور ردیف هایی از کویر استارک قطب شمال اراضی و گونه های گونه سواحل, Steinmetz است مستند از آسمان راه فعالیت های انسانی است به شکل زمین است. نتیجه این است که انسان سیاره: زمین در سپیده دم از این قابلیت هایک سابقه عکاسی از سیاره ما در anthropocene سن — یک کلمه است که اشاره به علامت انسان ساخته شده اند در چشم انداز جهانی (“anthropos” یونانی برای انسان). این متن همراه با علم نویسنده اندرو Revkin.

NPR صحبت Steinmetz در مورد آنچه آن را مانند به سر خوردن بیش از برخی از منزوی ترین مناطق در جهان — و در مورد قریب به اتفاق نشانه های او را دیدم از بشریت رد پای.

این مصاحبه ویرایش شده برای طول و وضوح.

چه چیزی الهام بخش شما برای شروع کار بر روی انسان سیاره ؟

این کتاب از یک پروژه من برای نیویورک تایمز. آنها از من خواست برای رفتن و عکس تغییر آب و هوا در تمام هفت قاره از هوا. و از آن ساخته شده من فکر می کنم بیشتر در سطح جهانی نسبت به من تمایل به انجام و آن را در بسیاری از شکاف ها در حال پوشش این سیاره است. پس از آن انجام شد که من تصمیم گرفتم آن خواهد بود جالب برای رفتن به عقب از طریق بایگانی و نوع تفسیر مجدد آنچه که من شاهد بوده ام برای 30 سال گذشته نگاه ما شکننده سیاره در راه های مختلف.

این کوه در Timika اندونزی شد توخالی برای آن طلا و مس. در گرسبرگ معدن بزرگترین معدن — و یک منبع تنش بین اندونزی دولت و شهروندان که مقصر آن را برای جاری شدن سیل در زمین های خود را. George Steinmetz پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

George Steinmetz

شما می خواهم گرفتن هوایی عکس های نشنال جئوگرافیک به عنوان به خوبی.

من مشغول به کار برای نشنال جئوگرافیک برای بیش از 30 سال و [هوایی عکس] همیشه سرگرم کننده ترین و هیجان انگیز بخشی از داستان است. من شروع به انجام است که بیشتر و بیشتر تا زمانی که من می خواستم برای انجام یک داستان در صحرای بزرگ آفریقا و متوجه شدم من تا به حال به را خود من هواپیما به دلیل وجود دارد هیچ هلیکوپتر و یا هواپیما به استخدام در این [مناطق] نیجر و چاد که در آن من می خواستم برای رفتن. من تا به حال به یاد بگیرند که چگونه به پرواز چیزی که خود من.

کهربا و بنفش چراغ Koppert شاهی گلخانه در هلند طراحی شده برای به حداکثر رساندن رشد بهره وری و به حداقل رساندن آلودگی نوری. George Steinmetz پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

George Steinmetz

می تواند ما را به شما بگویم کمی در مورد آنچه آن را مانند گرفتن عکس aerially?

این نوع از شخصی چون بدن خود را توسط هواپیما. آن است که برخی از خطر فیزیکی برای رفتن و دیدن جهان است. شما باید به طور نسبتا متعهد به گرفتن عکس. و ساخته شده است که آن را یک تجربه بسیار غنی. در حال حاضر من با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین زیادی و هواپیماهای بدون سرنشین فوق العاده هستند اما شما لازم نیست که فیزیکی همان تعهد است.

The cover of The Human Planet shows the impact of harvesting thick layers of peat, to burn as fuel, in sparsely forested parts of the Netherlands. Because peat takes thousands of years to form, the harvesting leaves behind sunken, water-filled areas crossed by strips of land.

بزرگنمایی این تصویر

George Steinmetz /آبرامز مطبوعات

مقدار زیادی از کار انجام شد با یک موتوری paraglider است که جهان سبک ترین و کمترین موتور هواپیما. شما اجرا به را خاموش و زمین است. آن را بسیار شخصی نوع عکاسی هوایی, [چرا که] هیچ مانع بین شما و خارج است.

شما باید به مراقب زانو های خود را در تصویر.

من تا به حال بسیاری از تجارب غیر معمول پرواز در بسیار نادر مانند گرفتار شدن در طوفان شن برخی بد سقوط. شما باید بسیاری از واقعا لحظات حماسی که در آن شما دیدن چیزهایی که هیچ کس را تا کنون دیده ام قبل از.

در پاپوآ, اندونزی بسیاری از اعضای Korowai مردم زندگی می کنند در خانه درخت که آنها می گویند دور پشه ها و ارائه حفاظت از تاریخی دشمنان است. این بلندترین قسمت Steinmetz مشاهده — قوی در 160 متر در ارتفاع. George Steinmetz پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

George Steinmetz

چه شد برخی از کسانی که حماسه لحظات?

در خالی چهارم از عربستان سعودی [ام] بزرگترین شن و ماسه دریا. آن را به اندازه فرانسه و بلژیک و هلند ترکیب بدون یک دائم نقطه از آب و یا سکونت و آن را [عملا] فقط یک زمینه بی پایان از نارنجی های شن و ماسه. شما احساس می کنید مثل شما توهم وجود دارد. من هم واقعا تجربه شگفت انگیز پرواز در بالا آند در Altiplano از بولیوی. وجود نمک در دریاچه وجود دارد به نام Salar de Uyuni بزرگترین نمک ، آن را بسیار حقیقی به ویژه در بهار که حاشیه آن با آب پوشانده شده. شما احساس می کنید مانند آن را مانند چیزی از یک رویا. واقعا زیبا.

یک پابرهنه پورتر totes یک بار برای سفر و بازدید از یکی از باقی مانده یخچالهای طبیعی در نزدیکی خط استوا 16,000 پا بالا در بالاترین قله در پاپوآ, اندونزی. George Steinmetz پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

George Steinmetz

شما در این تصاویر قبل از coronavirus بحران, اما من تعجب می کنم اگر همه گیر شده است اضافه شده در هر لایه جدید از معنا و مفهوم این عکس ها ؟

ما در زمانی که انسان ها را تبدیل به نیروی غالب در زمین است. من فکر می کنم از آن زمان به تأمل در آنچه ما در حال انجام با ما زندگی می کند و شاید جایگاه ما در جهان است. و من فکر می کنم یک کتاب مثل این به ارمغان می آورد تا بسیاری از سوالات. چه نوع از جهان می خواهیم به ترک پشت ؟

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>