درگیری ها به کشته شدن بیش جورج فلوید مرگ ادامه

بزرگنمایی این تصویر پلیس حرکت را از طریق گاز اشک آور به تظاهرات روز یکشنبه در آتلانتا. دکتر اندرسون

توسط MINERALNEWS در 12 خرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

پلیس حرکت را از طریق گاز اشک آور به تظاهرات روز یکشنبه در آتلانتا. دکتر اندرسون/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
دکتر اندرسون/AP

در سراسر کشور در روز یکشنبه معترضان برگزار مقیاس بزرگ تظاهرات باعث مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس و بیشتر به طور گسترده خشم و خشونت پلیس. برخی از شهرستانها از جمله مینیاپولیس آتلانتا و سیاتل, دیدم, درگیری با پلیس, ساختمان ها و اتومبیل های تنظیم شعله ور و غارت.

توسط شب بسیاری از تظاهرات بود تفویض به دیگری شب از خشونت با معترضان نادیده گرفتن حکومت در تحمیل ده ها تن از شهرستانها.

فلوید 46 ساله سیاه پوست در بازداشت پلیس درگذشت در روز دوشنبه. ویدئو نشان می دهد مینیاپولیس افسر پلیس با زانو خود را در Floyd گردن مدت کوتاهی قبل از مرگ او.

کامیون بشکه به مینیاپولیس معترضان

در مینیاپولیس یک semitractor-تریلر کشت و زرع را از طریق جمعیت از تظاهرات و راهپیمایی در یک بزرگراه بین ایالتی در نزدیکی مرکز شهر بوده و بسته به ترافیک.

بزرگنمایی این تصویر

پلیس پاک کردن منطقه که در آن یک تانکر با عجله به توقف در میان معترضان در یک بزرگراه بین ایالتی در روز یکشنبه در مینیاپولیس. جان Minchillo/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
جان Minchillo/AP

مقامات می گویند هیچ کس مجروح شد که کامیون سوار به جمعیت در یک سرعت بالا در westbound بزرگراه بین ایالتی 35.

با توجه به Minnesota Department of Public Safety راننده ممکن است غافل از این بزرگراه بسته شدن. "به نظر می رسد این نیمه بود که در I-35W به عنوان مقامات بسته شدن جاده ها است. به نظر نمی رسد به درایو را از طریق هر گونه موانع" این بخش هنوز توییتی.

دولت امنیت عمومی کمیسر جان هارینگتون می گوید مقامات تعطیل آزادراه پس از معترضان که شماره از 4000 به 5000 نفر می تواند با خیال راحت نشان می دهد. قبل از این حادثه, اعتراض, به نظر می رسد صلح آمیز است.

معترضان بسیاری از آنها شروع به پریدن کرد در بالای این کامیون موفق به متوقف کردن خودرو. برخی از کشیده راننده از صندلی جلو و شروع به ضرب و شتم او. درایور شناسایی توسط پلیس به عنوان بوگدان Vechirko از آتسیگو, Minn., است که برگزار می شود بر علت احتمالی برای حمله به. او گرفته شده بود به بیمارستان منتقل و تحت درمان برای صدمات خود را.

بزرگنمایی این تصویر

تظاهرکنندگان شروع یک آتش سوزی روز یکشنبه در نزدیکی کاخ سفید به عنوان آنها در اعتراض به مرگ جورج فلوید. الکس براندون/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
الکس براندون/AP

"او رانندگی یک تانکر گاز" گفت: Rhys Gailah, 39, بود که در وسط نشسته گوش دادن به سخنرانان هنگامی که کامیون آمد barreling از طریق. "او آمد رانندگی حداقل 50 مایل در هر ساعت از طریق جمعیت. همه نشسته بود. آن صلح آمیز است."

تنش شعله در پایتخت کشور

تظاهرات ادامه داد: در واشنگتن دی سی با راهپیمایی از تاریخی سیاه و سفید دانشگاه به یک پارک فقط در سراسر از کاخ سفید است.

بزرگنمایی این تصویر

تظاهرکنندگان در واشنگتن دی سی در روز یکشنبه برگزار علائم آنها به عنوان اعتراض به مرگ جورج فلوید. ساموئل کروم/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
ساموئل کروم/خبرگزاری گتی ایماژ

صلح آمیز تاکید کرده بود یک شهر اسکورت پلیس به عنوان آنها راه می رفت و نزدیک به دو مایل از دانشگاه هاوارد به لافایت مربع است.

معترضان شعار می دادند در مورد مرگ فلوید و دیگر آمریکایی های آفریقایی تبار که روز پس از خشونت پلیس.

بزرگنمایی این تصویر

پلیس حرکت رو به جلو به منظور بالا بردن یک مانع است که معترضان تا به حال زدم در مقابل کاخ سفید در روز یکشنبه. ساموئل کروم/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
ساموئل کروم/خبرگزاری گتی ایماژ

"حتی در وسط یک بیماری همه گیر پلیس در حال کشتن ما" خواندن یکی از نشانه های انجام شده توسط معترضان الیزابت بتی.

بزرگنمایی این تصویر

یک مرد فریاد می زند با احساسات به عنوان او می بیند یک افسر پلیس زانو زدن در آشکار همبستگی با معترضان در کنار کاخ سفید روز یکشنبه در واشنگتن ، روبرتو اشمیت/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
روبرتو اشمیت/خبرگزاری گتی ایماژ

"این دیوانه چه حتی در وسط یک بیماری همه گیر, سیاه مردم در اعتراض به این" بتی گفت: در حالی که راهپیمایی. "ما در یک نقطه که در آن همان داستان و همان چیزهایی که اتفاق می افتد. من خسته ام از این است."

تظاهرات در پارک لافایت خشونت تبدیل شد توسط شب به عنوان معترضان انداخت بطری در پلیس مجموعه, آتش سوزی به اتومبیل و به زیرزمین کلیسای سنت جان. این کلیسای تاریخی شده است با حضور هر رئیس جمهور پس از جیمز مدیسون.

پلیس تحت فشار قرار دادند جمعیت به دور از کاخ سفید با انفجار گاز اشک آور.

واشنگتن شهردار موریل Bowser خود تاسیس شهرستان گسترده حکومت نظامی از ساعت 11 شب تا 6 صبح

این اخبار در داستان است. این پست به روز خواهد شد.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب