در اسپانیا همه گیر محدودیت ميانگين کودکان مجاز نیست در خارج از خانه خود

بزرگنمایی این تصویر کودکان مجاز به ترک خانه های خود تحت اسپانیا سخت coronavirus اقدامات است. برخی از

توسط MINERALNEWS در 30 فروردین 1399
بزرگنمایی این تصویر

کودکان مجاز به ترک خانه های خود تحت اسپانیا سخت coronavirus اقدامات است. برخی از دولت های منطقه می خواهید به شل محدودیت اما نیاز دولت مرکزی تصویب ، میگوئل پریرا/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
میگوئل پریرا/گتی ایماژ

آن بوده است بیش از یک ماه از این بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور دولت اسپانیا اعلام وضعیت اضطراری و قرار دادن کشور در مستند.

مردم نشده اند مجاز به ترک خانه های خود را به جز برای خرید مواد غذایی و لوازم پزشکی و یا پیاده روی سگ. هر کسی که می شکند این قوانین چهره جریمه بیش از $1,000.

اما کودکان مجاز نیست در تمام حتی به همراه پدر و مادر خود را به فروشگاه مواد غذایی. تقریبا همه دیگر کشورهای اروپایی اجازه می دهد حداقل برخی از خارج برای بچه ها.

پاتریشیا سیلویو است محدود شده است در آپارتمان بارسلونا پس از 14 مارس با شوهرش و 5 ساله پسر Max که تولد تا به حال به لغو در ماه گذشته.

"وضعیت شده است واقعا سخت است" او گفت: NPR از طریق تلفن.

سیلویو است که کار از خانه برای رویدادهای-هماهنگی شرکت. به تازگی شوهرش بیمار نشان دادن علائم COVID-19. او قادر به گرفتن تست شده (تست محفوظ است برای کسانی که با مشکل تنفس یا که تا به حال یک تب برای بیش از هفت روز) اما تا به حال منزوی کردن خود است.

"این واقعا پیچیده به نگه داشتن خانه به منظور مراقبت از بچه, مراقبت از شوهر من گفت:" سیلویو. "و بدون این شانس را به بیرون رفتن و گرفتن بچه من برخی از ورزش است."

سیلویو می گوید: او خوش شانس — خانواده دارای یک تراس کوچک که در آن حداکثر می تواند بازی کند. اما میلیون ها نفر از کودکان در اسپانیا زندگی می کنند در آپارتمان بدون فضای در فضای باز; دیگران زندگی می کنند در فضاهای تنگ با خانواده های بزرگ است. همه این کودکان شده اند در خارج از منزل از اواسط ماه مارس.

مختلف منطقه ای دولت در اسپانیا معرفی قوانین محلی است که اجازه می دهد کودکان به خارج — به عنوان طولانی به عنوان آنها به همراه یک بزرگسال پوشیدن یک ماسک صورت (اگر آنها بیش از 3 سال) و ترک خانه های خود در طول مجاز بار. اما این اقدامات باید مورد تایید دولت مرکزی در مادرید.

بارسلونا شهردار ادا Colau گفت: آن را ناعادلانه بود که قوانین سختگیرانه هنوز هم در محل برای کودکان در هنگام دیگر اقدامات در حال آرام بودن.

"اگر ما می توانید رزومه برخی از فعالیت های اقتصادی با تمام اقدامات پیشگیرانه در محل ما همچنین باید قادر به اجازه می دهد فرزندان ما به ترک خانه های خود را برای پیاده روی بروید," او گفت:.

اسپانیا وزیر بهداشت سالوادور Illa گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه است که دولت مرکزی مشغول به تحصیل شد منطقه ای طرح برای استراحت قوانین برای کودکان.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب