حدود 26,000 ساکنان خانه سالمندان فوت کرده اند از COVID-19 فدرال داده ها نشان می دهد

بزرگنمایی این تصویر مدیر مراکز مدیکر و مدیکید خدمات Seema Verma تصویر در رویداد ماه گذشته می گوید آژ

توسط MINERALNEWS در 13 خرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

مدیر مراکز مدیکر و مدیکید خدمات Seema Verma تصویر در رویداد ماه گذشته می گوید آژانس خواهد بود افزایش جریمه برای خانه های سالمندان که موفق به اندازه کافی کنترل عفونت. اوان Vucci/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
اوان Vucci/AP

به تازگی منتشر شده اطلاعات از دولت آمریکا نشان می دهد که حدود 26,000 ساکنان خانه سالمندان فوت کرده اند از COVID-19 و بیش از 60 ، 000 کاهش یافته است بیمار است. این آمار و ارقام نیست حساب برای همه خانه های پرستاری در سراسر کشور است.

با توجه به مراکز مدیکر و مدیکید خدمات شناخته شده به عنوان سیستم مدیریت محتوا حدود 80 درصد از خانه های پرستاری در سراسر کشور گزارش داده به CDC در حال حاضر به عنوان مورد نیاز است. 20 درصد باقی مانده می تواند به صورت جریمه اگر آنها نمی, آنها پیروی کنید.

مدیر CMS Seema Verma خبرنگاران در یک کنفرانس تلفنی روز شنبه که داده است محدودیت ها: برخی از امکانات گزارش تجمعی ارقام و برخی گزارش هفتگی. او گفت که او انتظار دارد که اختلاف را حتی بیش از زمان. این ارقام خواهد بود در دسترس عموم شنبه در یک وب سایت دولت به نام خانه سالمندان مقایسه کنید.

ورما همچنین گفت: سیستم مدیریت محتوا پیدا کرده بود که این خانه های سالمندان با بالاترین رأی به حال برخی از بدترین شیوع COVID-19. در ماه مارس, سیستم مدیریت محتوا, دستور متحده به بازرسی خانه های پرستاری به صورت مناسب کنترل عفونت. اما آمار و ارقام دوشنبه منتشر شد نشان می دهد که در سراسر کشور کمی بیش از نیمی از کسانی که در بازرسی های انجام شده با نوادا تکمیل 100 درصد از بازرسی و غرب ویرجینیا تکمیل حدود 11 درصد است.

آمده است که پایان ندارد تمام نیاز عفونت بازرسی تا پایان ماه جولای می تواند در صورت نیاز به جریمه برخی از بودجه خود را تحت coronavirus بسته کمک های شناخته شده به عنوان مراقبت عمل می کنند. که پول می تواند توزیع در میان کشورهای که در انطباق با نیاز.

سیستم مدیریت محتوا نیز روز دوشنبه اعلام کرد که از آن خواهد شد افزایش جریمه برای خانه های سالمندان که موفق به اندازه کافی کنترل عفونت. خانه های سالمندان که قبلا ذکر شده برای سهل انگاری در کنترل عفونت می تواند دریافت جریمه اعم از $5,000 $20,000.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب