بزرگتر و Brawnier: نفوذ از آمازون و مدیر عامل شرکت جف بزوس تحت بررسی

بزرگنمایی این تصویر آمازون موسس و مدیر عامل شرکت جف بزوس در سال 1997 (سمت چپ) و در سال 2017. او خواه

توسط MINERALNEWS در 7 مرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

آمازون موسس و مدیر عامل شرکت جف بزوس در سال 1997 (سمت چپ) و در سال 2017. او خواهد شد به نظر می رسد قبل از کنگره برای اولین بار در این هفته بسیار دگرگون رهبر یک مقدار-تبدیل شرکت. پل Souders و جلب Angerer/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
پل Souders و جلب Angerer/گتی ایماژ

جف بزوس یک مرد از بسیاری از اولین ها. روز چهارشنبه او به صورت یکی از جدید: اولین حضور خود را قبل از کنگره است.

در یک جلسه از طریق ویدئو با دیگر عمده tech مدیران اجرائی قانونگذاران خواهد کوره آمازون موسس در مورد رسیدن به خود شرکت قوانین این مجموعه برای کارگران و عدم تعادل قدرت را با دیگر فروشندگان در پلت فرم آن است.

این همه می آید در زمانی که هر دو بزوس و کسب و کار خود به ظاهر در اوج. و تحول هر دو موسس و شرکت خود را نمی تواند بیشتر محکم بافته شده با هم.

حدود 17 سال پیش بزوس به Ted بحث مقایسه دات کام بوم به روزهای اولیه از اختراع برق — ابتدایی "1908 Hurley, ماشین لباسشویی." وعده اینترنت خیلی جوان بزوس شد و گفت که از آن ساخته شده هیچ حس به زحمت و با شک یا منفی عناوین مانند "آمازون است.بمب است."

از آن زمان به بعد اینترنت پیشرفت کرده است برای تبدیل شدن به قدرت شبکه ای از زندگی روزمره است. با آن آمازون پیشرفت کرده است برای تبدیل شدن به آمریکا آنلاین-خرید عادت به ارزش عظیم $1.5 تریلیون. این ساخته شده بزوس به ارزش بیش از 100 میلیارد دلار — و یکی از بزرگترین شرکت های بزرگ مشهور است.

بزوس دارای یکی از اولین نسخه های Kindle e-reader در نمایشگاه کتاب آمریکا در لس آنجلس در سال 2008. دامیان Dovarganes/AP Photo پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
دامیان Dovarganes/AP Photo

"اولین چیزی که قابل توجه برای من در سال های اخیر بود راه او از لحاظ فیزیکی تبدیل خود را به عنوان او بیشتر ثروتمند می گوید:" تراشه Bayers نوشت که یکی از اولین قطعی پروفایل بزوس برای سیمی در آمازون اوایل روز.

پشت در '90s بزوس بود Pillsbury بیسکویت-chomping Trekkie مرد خانواده با باریک مو معقول هوندا و بی نهایت مجموعه ای از شلوار خاکی. در سال 2017, در سن 53, مدت کوتاهی قبل از دخالت بیل گیتس به عنوان ثروتمندترین فرد "jacked بزوس" مم شکست اینترنت. شوخی که او رفت و از یک dorky مرد که به وضوح به فروش می رساند کتاب به یک عینک آفتابی هوانورد-پوشیدن مرد که مبادرت به فروش و خرید هر آنچه که او می خواهد.

با فروشگاه های فیزیکی و تحویل کامیون ها و فیلم های متصل به اینترنت, دوربین برخی از 840,000 کارگران یک ابر کسب و کار است که در غرفه این سازمان سیا و به اندازه کافی پرداخت مشترکین به جمعیت نهم بزرگترین کشور روی زمین آمازون و موسس آن اشغال هرچه بيشتر فضا در فرهنگ آمریکایی است.

بزوس نشان داده تا در هالیوود احزاب در TMZ و ستون شایعات به خصوص پس از فرود در یک هرزه رسوایی مربوط به امر صمیمی پیام های متنی و اتهام اخاذی با تلخیص. در قدرت بازی بزوس در معرض این موضوع خود را در یک رسانه پست.

بزوس خرید واشنگتن پست سوخت عمومی تحقیر از رئیس جمهور تهمت که به طور منظم توییتهایی دربارهی "جف Bozo." آمازون در تلاش برای تماس با رئیس جمهور برای شهادت در یک طرح دعوی در دادگاه بیش از یک پنتاگون قرارداد.

بزرگنمایی این تصویر

با آمازون گسترش آن انتخاب بزوس با دریل و اره رفت و برگشتی در یک سبک غربی کلاه سخت در یک سال 1999 در کنفرانس خبری در نیویورک است. ریچارد درو/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
ریچارد درو/AP

شاید این شرکت نهایی شرکت فلکس شد آمازون HQ2 — یک دنیوی جستجو برای دومین مرکزی است که تبدیل به یک کشور منظره.

بررسی شروع به گرفتن تا به افسانه بزوس: وال استریت wunderkind ساخته شده است که قریب به اتفاق کتاب دیجیتال فروشگاه unburdened توسط مالیات بر فروش و سپس روت خریداران به انتظار تحویل در دو روز با وسواس پیدا کردن ناکارآمدی است که می تواند به نوبه خود سود.

"او فوق العاده متمرکز در راه است که تعداد بسیار کمی از مردم کسب و کار است که من مصاحبه کردم در طول سال احتمالا می تواند باشد" Bayers می گوید.

در اولین حضور خود را قبل از کنگره بزوس را در صورت سوال در یک ضد تراست پروب توسط کمیته قضایی مجلس متمرکز در آمازون نقش دوگانه به عنوان اپراتور برتر بازار آنلاین و همچنین به عنوان یک تاجر در همان پلت فرم.

قانونگذاران می خواهید بدانید که مثلا, آیا آمازون سوء استفاده از اطلاعات جمع آوری شده از دیگر فروشندگان برای سود خود و یا اینکه آیا آن را تایید رقبا با شارژ با قیمت های پایین تر در از دست دادن و یا راه های دیگر. خرده فروش به مدت طولانی رد آن و دیگر اتهامات ضد رقابتی رفتار است.

و آمازون است که بسیار محبوب شرکت — که تقویت شده است یکی از کلیدی آن دفاع در صورت قانونی یافت. ایالات متحده قانون رقابت است که در اطراف محور مصرف کننده آسیب و آمازون را به مصرف کنندگان خود ارزان قیمت و راحتی.

بزرگنمایی این تصویر

کارگران فشار در یکی از انبار آمازون در لایپزیگ, آلمان پیش از سال 2009 فصل خرید تعطیلات. سباستین Willnow/DDP/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
سباستین Willnow/DDP/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

"همه موسسات بزرگ از هر نوع در حال رفتن به تواند — و باید — بررسی دقیق و بازرسی" بزوس گفت: مخاطبان از واشنگتن نخبگان در سال 2018 است. "این در واقع سالم خوب است, ما می خواهیم به زندگی می کنند در جامعه ای که مردم نگران بزرگ نهاد."

تحت هیچ نظارتی نظام و مردم می خواهند قیمت های پایین انتخاب بزرگ و سریع و تحویل او ادامه داد. "ما خیلی مبتکر که هر چه مقررات اعلام ... که متوقف نخواهد شد تا ما را از خدمت به مشتریان است."

او نشسته در سالن مرحله که معمولا میزبان White House Correspondents' شام تبدیل رهبر بسیار تبدیل آمازون — با استعداد به نظر می رسد deprecating مستقیم بلکه هنوز unfazed توسط منتقدان.

یادداشت سردبیر: آمازون است که در میان NPR حامیان مالی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de