جنوب کالیفرنیا برای دیدن توفانی شمالی بادها از طریق پنج شنبه

باد شدید پیش بینی می شود این هفته برای چند مناطق کوهستانی در سراسر جنوب کالیفرنیا باعث هواشناسان برای هشدار دا

توسط MINERALNEWS در 9 بهمن 1398

باد شدید پیش بینی می شود این هفته برای چند مناطق کوهستانی در سراسر جنوب کالیفرنیا باعث هواشناسان برای هشدار دادن به مردم در مورد احتمال قطع برق باد شن و ماسه و قوی صلیب بادها برای رانندگان.

خدمات ملی آب و هوا در اخنرد صادر باد بالا هشدار روز شنبه که در اثر باقی می ماند تا بعد از ظهر پنجشنبه برای کوه های سانتا مونیکا. آسیب رساندن به بادها می تواند منفجر کردن اشیاء بزرگ از جمله درختان و خطوط برق. سفر می تواند دشوار است, به ویژه برای بالا مشخصات وسایل نقلیه مانند کامیون نیمه.

در امپراتوری درون مرزی شمال بادها از 20 تا 30 مایل در ساعت با gusts تا 60 mph انتظار می رود در اوایل روز شنبه به پنج شنبه بعد از ظهر در سن Gorgonio عبور از نزدیکی, ممنوعیت سانتا آنا کوه و کوهپایه و دیگر مناطق با ارتفاع بالا.

جوامع Lockwood, دره, کوه Pinos, Acton کوه ویلسون و سندبرگ در شهرستان ونتورا و لس آنجلس استان ها را ببینید مشابه سرعت باد همراه با مناطق کوهستانی در شهرستان سانتا باربارا از جمله سن مارکوس تصویب و سن رافائل و دیک اسمیت مناطق بیابانی با توجه به آب و خدمات.

تبلیغات

ساکنان تشویق می شوند برای جلوگیری از خارج در مناطق جنگلی و در اطراف درختان و شاخه ها.tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lytny.im
آخرین مطالب