$100 میلیون واکسن اچ آی وی پروژه شکست خورده است. اما همه امید از دست داده است

بزرگنمایی این تصویر

یک داروساز به ارمغان می آورد HVTN 702 واکسن به درمانگاه به اداره به شرکت کنندگان در یک دادگاه در آفریقای جنوبی. امید است که این واکسن می تواند به جلوگیری از اچ آی وی است. جکی Clausen/Gallo تصاویر /بار/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

جکی Clausen/Gallo تصاویر /بار/گتی ایماژ

متخصص بیماری های عفونی Glenda خاکستری صرف 10 سال گذشته از زندگی خود را سازماندهی در یک کارآزمایی بالینی در HVTN 702 یک واکسن او و تیم او امیدوار می تواند در محافظت از مردم از تبدیل شدن به آلوده به HIV.

اما در طول یک تماس مستقل هیئت مدیره است که ارزیابی محاکمه ایمنی و اثر بخشی در ژانویه امید خود را نقش برآب شد; واکسن مشغول به کار شد.

برای بسیاری از HIV جامعه خبری آمد و به عنوان یک ناامیدی بزرگ. HVTN 702 یکی از امیدوار کننده ترین درمان در این صنعت است. در حال حاضر دانشمندان در حال بازگشت به تخته رسم تمرکز بر دیگر واکسن اچ آی وی آزمایش و تحقیق و پژوهش برای موفقیت است.

“یک امید وجود دارد رفتن به پیشرفت زمانی که یکی می کند یک اثر آزمایشی شبیه به این می گوید:” علامت فینبرگ مدیر عامل و رئیس جمهور از بین المللی واکسن ایدز ابتکار بود که درگیر با مطالعه. “اما بسیاری از مردم احتمالا بیش از حد شگفت زده فقط به این دلیل که چالش [برای ایجاد یک واکسن اچ آی وی] بسیار دشوار است.”

در حال حاضر وجود دارد 37.9 میلیون نفر در سراسر جهان با HIV/AIDS زندگی و در حدود 1.7 میلیون نفر شد آلوده به HIV در سال 2018 با توجه به UNAIDS.

دانشمندان برای اولین بار شاهد یک بارقه امید در HVTN 702 بیش از یک دهه پیش. در یک پیشگامانه 2009 مطالعه در نسخه قبلی واکسن محققان نشان داد — برای اولین بار — که یک واکسن می تواند به جلوگیری از عفونت HIV. اما نتایج حاصل از آزمایش های انجام شده در تایلند شد متوسط; واکسن تنها موثر در پیشگیری از اچ آی وی در 31 درصد بیش از 16,000 محاکمه شرکت کنندگان است. در مقابل اکثر معمول دوران کودکی واکسن حداقل 85 درصد موثر بر طبق سازمان بهداشت جهانی است.

رهبری, خاکستری, رئیس جمهور آفریقای جنوبی در شورای تحقیقات پزشکی پژوهشگران مشغول به کار به منظور بهبود اثربخشی واکسن و دوباره امتحان کنید این بار در آفریقای جنوبی — کشور یکی از بالاترین نرخ از HIV.

این تیم ثبت نام 5,407 فعال جنسی مردان و زنان بین سنین 18 و 35. هیچ کدام تا به حال HIV اما همه زندگی در جوامع که در آن HIV شایع است. سپس داوطلبان را به طور تصادفی برای دریافت یا واکسن رژیم — یک سری از شش تزریق — یا دارونما.

“ما گفت: همه آنها ‘شما باید مانند رفتار شما در دارونما بازوی'” خاکستری توضیح می دهد و یا به عنوان اگر آنها دریافت یک واکسن.”ما به آنها کاندوم, پیشگیری از بارداری, پیشگیری از HIV مشاوره” و دبستان دارو است که می تواند کمک به جلوگیری از HIV اگر روزانه گرفته شده است.

با وجود تلاش های خود 129 شرکت کنندگان که تا به حال موفق به دریافت واکسن آلوده شد با اچ آی وی پس از دو سال در حالی که 123 عفونت رخ داده است در میان شرکت کنندگان دریافت دارونما.

دانشمندان به این نتیجه رسیدند که واکسن جلوگیری نمی کند HIV و نه آن را افزایش می دهد شانس به دست آوردن این بیماری است.

چهار سال دادگاه به شمار می رود بعد از این سال, اما پس از یادگیری این نتایج در ژانویه خاکستری اجرا یک برنامه به سرعت متوقف کردن مطالعه — که هزینه رو به بالا از $100 میلیون, با توجه به علم. شرکت کنندگان اطلاع داده شد که این واکسن کار نمی کند و همه کسانی که به اچ آی وی مبتلا به یک بیماری علاج ناپذیر در حال حاضر در درمان است.

“ما تا به حال به مکاتبه با همه شرکت کنندگان … ذینفعان مطالعه کارکنان این مطالعه محققان” خاکستری می گوید. “همه ناراحت و غمگین است.”

HIV یک ویروس پیچیده است که اهداف و تضعیف سیستم ایمنی بدن انسان است که به طور معمول مسئول مبارزه با بیماری ها و عفونت ها. همچنین این جهش ژنتیکی به سرعت به اشتباه آن را به عنوان تکرار در بدن است.

“[این نتایج] در ویروس ها هستند که همه به یکدیگر یکسان می گوید:” فینبرگ. “این بدان معناست که در هر HIV از فرد آلوده وجود دارد فوق العاده ای تنوع ژنتیکی.” آنتی بادی های ایجاد شده توسط سیستم ایمنی بدن برای مبارزه با این ویروس در نهایت نمی تواند نگه دارید تا با جهش و شکست برای مبارزه با اچ آی وی است.

یک واکسن HIV چهره همان چالش: این باید باعث ایجاد آنتی بادی است که می تواند به مبارزه با تمام تغییرات مختلف و انواع اچ آی وی است. همچنین باید یک اثر ماندگار.

واکسن در تلاش برای پاسخگویی به این استانداردها در این نسخهها کار میکند در سراسر جهان است.

این واکسن اچ آی وی آزمایش های شبکه یک همکاری بین المللی با تمرکز بر ایجاد یک واکسن اچ آی وی در حال حاضر دارای دو دیگر در حال انجام آزمایش واکسن: HVTN 705 و HVTN 706. HVTN 705 در حال آزمایش است در مالاوی و موزامبیک و آفریقای جنوبی و زامبیا و زیمبابوه در حالی که HVTN 706 است که تحت آزمایش در اروپا و آمریکا. فرمول پشت دو واکسن است کمی متفاوت باشد اما هر دو طراحی شده برای وادار کردن واکنش های ایمنی بدن در برابر انواع ویروس HIV گونه است.

اما فینبرگ چشم خود را بر روی آمپر (با واسطه آنتی بادی پیشگیری) مطالعات آن نیز برگزار شده توسط واکسن اچ آی وی آزمایش های شبکه. اولین نتایج به دلیل بعد از این سال.

در حالی که سنتی واکسن محاکمات به مردم واکسن و صبر برای بدن انسان به طور طبیعی تولید آنتی بادی بر علیه یک بیماری یا عفونت آمپر دادن آنتی بادی به طور مستقیم به شرکت کنندگان با تزریق IV.

شرکت کنندگان در 11 کشور جهان به طور خاص دریافت گسترده خنثی سازی آنتی بادی (BNAs), نادر آنتی بادی است که فرم در حدود 20 درصد از افرادی که با HIV آلوده و بلوک می تواند عفونت سلول های جدید—بدون توجه به فشار ناشی از اچ آی وی است. >>شسته و رفته تصویری ما می تواند با قراردادن در اینجا: https://vimeo.com/160968333<<

“توسط تزریق مردم با این آنتی بادی آنها امیدوارند آنها را به محافظت از آنها را از دستیابی به HIV” فینبرگ می گوید. اما بر خلاف واکسن که می تواند ارائه دهد برای حفاظت از یک تعداد سال های آنتی بادی نیاز به readministered دوره ای; آنها می تواند یک راه حل دراز مدت.

اگر موفق اما این مطالعات نشان می دهد که به طور گسترده خنثی سازی آنتی بادی می تواند به محافظت در برابر عفونت HIV — و نیز خار دانشمندان به سوی ایجاد یک واکسن است که کمک می کند تا بدن انسان به طور طبیعی تولید این آنتی بادی. فینبرگ خود سازمان در حال کار بر روی یکی از این واکسن در حال حاضر.

با وجود های اخیر شکست دادن بر روی یک واکسن اچ آی وی است نه یک گزینه برای هر دو فینبرگ و خاکستری است.

“این بیماری همه گیر از کنترل خارج شده است; ما نیاز به یک واکسن می گوید:” خاکستری است. “فقط به خاطر شما موفق شما تلاش را متوقف کند. شما گرد و غبار خود را خاموش و دریافت کنید.”

برای خاکستری و این بدان معناست که کار به درک چرا HVTN 702 شکست خورده است.

اما او در می یابد باعث امید در HVTN 702 را با نام مستعار Uhambo – که مخفف ” سفر ” در زولو و Xhosa زبان.

“ما آن را به نام Uhambo” او می گوید: “از آنجا که ما در یک سفر برای پیدا کردن یک واکسن اچ آی وی.”

نادیا وایتهد این است که یک روزنامه نگار مستقل و نویسنده علم. کار او به نظر می رسد در علم واشنگتن پست و NPR. پیدا کردن او را در توییتر @NadiaMacias.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im