Harvey Weinstein این است که " یک مرد بی گناه,' دفاع می گوید در پایان بحث از نیویورک محاکمه

در یک داغدار استدلال بسته, Harvey Weinstein سرب وکیل حمله کردند و دادستان ها و رسانه های جمعه قبل از اقامه دعو

توسط MINERALNEWS در 24 بهمن 1398

در یک داغدار استدلال بسته, Harvey Weinstein سرب وکیل حمله کردند و دادستان ها و رسانه های جمعه قبل از اقامه دعوا با نیویورک داوران به آنچه که او به عنوان یک منفور انتخاب و تبرئه مغول از پنج فقره تجاوز جنسی.

به عنوان او ایستاده بود قبل از هیئت منصفه از هفت مرد و پنج زن دونا Rotunno خواسته آنها را به استفاده از "شهر نیویورک حس مشترک" به راهنمای خود را در تصمیم گیری و تمرکز بر شواهد ارائه شده در دادگاه به جای گرداب فشار منفی دادند دریافت بين شروع #MeToo جنبش در سال 2017 و محاکمه او.

"شما ممکن است تا به حال یک احساس دل و روده که Harvey Weinstein گناه بود," او گفت:. "پرتاب که احساس دل و روده سمت راست پنجره."

Rotunno اظهارات پس از سه هفته از شهادت در منهتن کیفری دادگاه است. Weinstein, 67, چهره پنج نفر به اتهام جنایت در نیویورک از جمله تجاوز به عنف, جنایی, تجاوز جنسی و درنده تجاوز جنسی. تولید کننده چهره حداقل 25 سال زندان و می تواند قفل شده است را برای بقیه عمر خود را در صورت محکومیت در آخرین شارژ.

تبلیغات

اتهامات بنیادی از اتهامات توسط Mimi هیلی یک کارمند سابق Weinstein تولید شرکت که مدعی Weinstein به زور انجام می شود دهان او در سال 2006 و جسیکا مان سابق بازیگر مشتاق که شهادت داد که تولید raped او در نیویورک اتاق هتل در سال 2013.

برای به دست آوردن یک اعتقاد در درنده تجاوز جنسی به اتهام دادستان باید متقاعد کردن هیئت منصفه که Weinstein حمله هیلی یا مان به عنوان به خوبی به عنوان "Sopranos" بازیگر Annabella Sciorra.

سه زن دیگر نیز شهادت دادند که Weinstein حمله آنان به جنایات خود بودند یا بیش از حد قدیمی به تعقیب و یا اتفاق افتاده در خارج از حوزه قضایی از دادستان منطقه منهتن ، یک زن را به اتهام مورد حمله در لس آنجلس هتل led دادستان به پرونده اتهامات علیه Weinstein در جنوب کالیفرنیا.

Weinstein را رد کرده است هر گونه تخلف و التماس کرد گناه نیست به همه اتهامات عنوان شده علیه.

تبلیغات

دفاع کرده است به طور معمول کشف و ضبط بر این واقعیت است که هیلی و مان نگه داشته و در تماس با Weinstein و در برخی موارد رضایت طرفین درگیر در رابطه جنسی با او را پس از تاریخ خود را به اتهام ضرب و جرح.

Rotunno سوال چرا هیلی ادامه داد: به دیدن Weinstein پس از اتهام حمله در تابستان 2006 و معتقد بود که بخاطر آن بود که آنها در یک رابطه عاشقانه نه یک حرفه ای به عنوان هیلی گفته بود داوران.

"دیدن هاروی بود و چیزی که او را خوشحال" Rotunno گفت.

Weinstein دفاع تیم بارها با تاکید بر این ایده است که این خطوط از زنان روابط با Weinstein شد تار در بهترین. در مان روز طولانی و عاطفی شهادت Rotunno مواجه با ستایش-سنگین, ایمیل ها و یادداشت های او فرستاده مغول با وجود این ادعا او به شدت مورد تجاوز او دو بار و در غیر این صورت درمان او را به عنوان یک شی در طول مبنی بر برخورد.

Rotunno و شرکت مشاور دیمون Cheronis بارها و بارها نقاشی زنان به عنوان منبلترس که کنترل روابط خود را با Weinstein, کوه در می رم روایت از مغول به عنوان یک درنده بر سر آن است.

"در داستان خود آنها ایجاد کرده اید یک جهان که نوار زنان حس مشترک استقلال و مسئولیت. این حمله در واقع" Rotunno گفت. "آنها مسئول احزاب آنها حضور مردان آنها لاس زدن با انتخاب آنها را بیشتر به مشاغل خود را... شغل آنها درخواست کمک برای به دست آوردن."

با توجه به تروما کارشناسان وجود دارد بسیاری از دلایل که چرا یک تجاوز جنسی بازمانده ممکن است در تماس ماندن با خود بدرفتار. آنها ممکن است وابسته به مالی یا عاطفی در افرادی که حمله آنها می تواند ترس حرفه ای و یا شخصی تلافی و یا آنها ممکن است سرزنش خود را برای حمله به.

Weinstein مورد دیده می شود به عنوان یک لحظه نقطه عطفی برای #MeToo جنبش که باعث شد گروه کر از زنان که در سال 2017 شروع به صحبت کردن در مورد مغول را به اتهام سوء استفاده. بیش از 90 نفر را علنا متهم Weinstein از سوء رفتار جنسی.

تبلیغات

Weinstein سرنوشت به زودی در دست هیئت منصفه. دادستان انتظار می رود خود را برای ارائه بسته استدلال جمعه.

Rotunno منصفه گفت که آنها آخرین خط دفاع در برابر یک "overzealous رسانه, یک overzealous دادستان."

"به عنوان Harvey Weinstein نشسته اینجا او نشسته است در اینجا یک مرد بی گناه. او بی گناه بود که D. A. اتهام او ... او بی گناه بود که هر شاهد در زمان ایستاده," او گفت:. "او را بی گناه به عنوان او نشسته وجود دارد در حال حاضر."

نیوبری گزارش از نیویورک و marvin bing از لس آنجلس.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im
آخرین مطالب