دادگاه اجازه می دهد تا دارو سقط جنین در تگزاس در طول همه گیر

AUSTIN تگزاس - یک دادگاه تجدید نظر فدرال پنل حکومت که دارو سقط جنین در, که قرص های گرفته شده به خاتمه بارداری

توسط MINERALNEWS در 26 فروردین 1399

AUSTIN تگزاس - یک دادگاه تجدید نظر فدرال پنل حکومت که دارو سقط جنین در, که قرص های گرفته شده به خاتمه بارداری می تواند ارائه شده در تگزاس در طول coronavirus بیماری همه گیر.

تگزاس و کالیفرنیا ، گرگ ابوت با صدور یک فرمان اجرایی در ماه گذشته است که میله های غیر ضروری پزشکی است به طوری که منابع سلامت می تواند به درمان coronavirus بیماران. تگزاس' جمهوری خواه دادستان کل گفته است که ارائه سقط جنین دیگر به صورت فوری پزشکی اورژانس را نقض نظم است.

در نماز جمعه سه قاضی پنل از 5 متحده مدار دادگاه تجدید نظر گفت که دارو سقط جنین می توانید به جلو بروید. در موافقت قاضی James L. دنیس نوشت که تگزاس حرکت به ممنوعیت داروی سقط جنین در "یک نشانه قوی است که اجرای pretextual و تحمل نمی کند 'واقعی یا قابل توجهی نسبت به بحران بهداشت و ما در حال تجربه."

بیش از آخر هفته تگزاس درمانگاه سقط جنین خواسته دیوان عالی کشور به مرحله اجازه می دهد تا دارو سقط جنین.

از جمله سقط جنین شامل مصرف یک قرص در یک کلینیک سپس با در نظر گرفتن یک دوم قرص 24 تا 48 ساعت بعد به طور معمول در خانه. کلینیک استدلال کرده اند که دارو سقط جنین نیازی به تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک و دستکش و روپوش که ممکن است مورد نیاز برای coronavirus بیماران.

تگزاس مجوز دارو سقط جنین در طول 10 هفته اول بارداری

دادستان کل کن Paxton را نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر سه شنبه در دادگاه.

مشابه چالش های قانونی واصل شده اند در کشورهای دیگر است که باید نقل مکان کرد برای محدود کردن سقط جنین در طول بیماری همه گیر. در دوشنبه, 10th ایالات متحده مدار دادگاه تجدید نظر پانل تایید پایین تر-حکم دادگاه است که لغو یک اوکلاهما بان.

6 متحده مدار دادگاه تجدید نظر نیز کاهش یافته است به شنیدن درخواست تجدید نظر در اوهایو دادستان کل دیو Yost به دنبال معکوس یک قاضی موقت سفارش محدود اجازه می دهد سقط جنین امکانات در دولت برای ادامه اجرای فولاد سقط جنین.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب