گرسنه موش در انتظار رستوران را برانگیخت بعد از دو ماه محرومیت از مواد غذایی CDC هشدار

نیویورک—مراقب باشید rogue موش گرسنه.که آخرین coronavirus-آغشته هشدار بهداشتی از مراکز ایالات متحده برای کنترل

توسط MINERALNEWS در 5 خرداد 1399

نیویورک—مراقب باشید rogue موش گرسنه.

که آخرین coronavirus-آغشته هشدار بهداشتی از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری به عنوان جوندگان شده اند که گرسنگی از رستوران باقی مانده این دو ماه گذشته خود را شناخته شده است.

در یک گونه تکاملی سازگار با توسل به آدم خواری دوران سخت CDC هشدار داده است از "غیر معمول و یا تهاجمی جوندگان رفتار" ناشی از خود مستند رژیم غذایی گرسنگی.

ماه گذشته جوندگان دیده می شد با توسل به جنگ باز همنوع خواری و خوردن جوان در پی خاموش شدن ناگهانی به رستوران ها و دیگر منابع غذایی که به آنها تکیه می کنند.

اما که بود تا آوریل است.

در حال حاضر آنها در آینده برای ما است.

با محدود و یا بدون خدمات در رستوران ها و دیگر مواد غذایی-سرویس رسانه می آید کمبود مواد غذایی تکه littering کوچه و انباشته در dumpsters.

"جامعه گسترده تعطیلی منجر به کاهش مواد غذایی در دسترس جوندگان به خصوص در انبوه مناطق تجاری" CDC گفت: به تازگی به روز شده جوندگان-دستورالعمل های کنترل. "برخی از حوزه های قضایی گزارش داده اند که افزایش در جوندگان فعالیت به عنوان جوندگان جستجو برای منابع جدید مواد غذایی است. بهداشت محیط و کنترل جوندگان برنامه ها ممکن است افزایش درخواست خدمات مربوط به جوندگان و گزارش های غیر معمول و یا تهاجمی جوندگان رفتار."

نیواورلئان یکی از کسانی که در حوزه های قضایی است.

"من به نوبه خود گوشه ای وجود دارد حدود 30 موش در گوشه ای جشن گرفتن چیزی در وسط خیابان" چارلز مارسالا از نیواورلئان خودی تور و هیبت خبر گفت: فردا نیوز, و اضافه کرد که او تا به حال هرگز دیده می شود هر چیزی مانند آن.

موش تحول است که مشترک در طول بلایای طبیعی مانند طوفان CDC اشاره کرد. جمعیت خود را کاهش و پس از آن جهش به عنوان تجاری فعالیت به حالت عادی برمی گرداند. آنهایی که زنده ماندن تند و زننده هستند.

آن را به اندازه کافی برای بیرون کشیدن دلتنگی برای روزهای قاتل خرگوش و پرندگان عصبانی.

اما یک موش تهاجم اجتناب ناپذیر نیست.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش با ما خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

"اقدامات پيشگيرانه شامل آب بندی تا دسترسی به خانه ها و کسب و کار از بین بردن باقی مانده و سنگین پوشش گیاهی نگهداری زباله در محکم پوشش مخازن و از بین بردن حیوان خانگی و مواد غذایی پرنده خود را از متری" CDC گفت.

این سازمان همچنین توصیه می کند نظارت و کنترل جمعیت موش نگهداری موش تله بیشتر و برای ساکنان آب بندی تا هر دهانه که مخلوقات ممکن است نقض در جستجوی غذا است که دیگر در دسترس نیست در جای دیگر.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netcutt.ly
آخرین مطالب