4 نیروهای ترکیه, 6, سوریه و کشته شدن سرباز در استان ادلب در

آنکارا – حداقل چهار سرباز ترک کشته شدند و نه تن دیگر زخمی شدند در “فشرده توپخانه” در روز دوشنبه توسط نیروهای دولتی سوریه در شمال غربی سوریه و ترکیه گفت:. یک جنگ سوریه, مانیتور گفت: شش سوریه کشته شدند و همچنین در بمباران.

تبادل آمد ساعت بعد از بزرگ کاروان نظامی ترکیه وارد استان ادلب آخرین دژ شورشی در این کشور است. همچنین به احتمال زیاد به افزایش تنش میان دو کشور همسایه به عنوان مستقیم چنین درگیری شده اند نادر است.

ملی ترکیه وزارت دفاع گفت: توپخانه در ادلب صورت گرفت با وجود اطلاع قبلی از هماهنگ از نیروهای ترکیه که فرستاده شد به این استان به عنوان تقویت کننده. آن گفت: نیروهای ترکیه در پاسخ به این حمله است.

این واقعه در میان دولت سوریه حمله به آخرین شورشی خاک واقع در ادلب و بخش هایی از نزدیکی حلب منطقه است. نیروهای ترکیه مستقر هستند در برخی از این مناطق به مانیتور زودتر آتش بس است که پس از فرو ریخت.

بریتانیا مبتنی بر ناظر حقوق بشر سوریه, جنگ گروه نظارت با فعالان در سراسر کشور گفت: ارز رخ داده در نزدیکی شهر Saraqeb که سوریه باید راهپیمایی به سمت در روزهای اخیر.

روابط بین ترکیه و سوریه را به شدت رو به وخامت گذاشته پس از جنگ داخلی در سوریه در سال 2011 آغاز شد. سوریه ترکیه را متهم تضعیف امنیت خود اجازه می دهد هزاران نفر از جنگجویان خارجی برای آمدن نبرد ارتش سوریه. استان ادلب در حال حاضر تحت سلطه القاعده مرتبط اند.

نیروهای دولتی دستگیر کلید شهر Maaret shahar از شورشیان چهارشنبه گذشته و در حال حاضر مناظر خود را در مجموعه Sarqeb. یک بزرگراه استراتژیک که لینک دمشق با شمال سوریه عبور می کند از طریق هر دو شهر و نیروهای دولتی هدف برای بازگشایی آن. بزرگراه بسته شده پس از سال 2012 است.

استان ادلب به برخی از 3 میلیون نفر از آنها آواره از دیگر نقاط سوریه در اوایل حملات خشونت است. سازمان ملل متحد تخمین زده است که حدود 390,000 سوریه آواره شده اند وجود دارد بیش از دو ماه گذشته — 315,000 در دسامبر 75,000 و در ماه ژانویه است.

ترکیه در حال حاضر میزبان 3.5 میلیون پناهجوی سوری و موج اخیر خشونت ها در ادلب نگرانی از موج جدید در آواره غیرنظامیان در حال فرار به سوی مرز ترکیه.

___

آسوشیتد پرس نویسنده باسم Mroue در بیروت کمک به این گزارش.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر