20 نفر فوت کرده اند در یوکایپا از coronavirus. اما دو نفر از ساکنان یکی از ماهر-مرکز پرستاری

هجده ساکنان یک یوکایپا آسایشگاه مرده پس از شیوع کروناویروس در تاسیسات و بیش از 100 ساکنان و کارکنان باید آزمایش مثبت برای COVID-19.

مرگ در سرو کوه پست حاد و توانبخشی حساب برای نزدیک به یک چهارم از سان برناردینو شهرستان 77 coronavirus مربوط به مرگ و میر با توجه به این شهرستان را در آخرین شماره. اگر چه یوکایپا جمعیت مورد 53,600 آن است که گزارش سوم-اکثر COVID-19 نفر از پشت دو بزرگتر شهرستانها فنتنا و سان برناردینو و فروش با کمترین تعداد مرگ و میر گزارش شده در 20.

سرو کوه یکی از بالاترین عموم شناسایی مرگ عوارض در یک مرکز پرستاری در دولت است. در Tulare County, 16 ساکنان درگذشت یکی ویسالیا تسهیلات که در آن بیش از 160 ساکنان و کارکنان باید آزمایش مثبت است. دولت است نه انتشار اطلاعات در coronavirus مربوط به مرگ و میر در امکانات با شناسایی شیوع یک نماینده از وزارت کالیفرنیا از بهداشت عمومی نوشت: در یک ایمیل.

San Bernardino County مقامات بهداشتی برای اولین بار اعلام کرد شیوع در سرو کوه در مارس 28 بعد از یک دوجین ساکنان آزمایش مثبت و یک سالگی درگذشت. این وضعیت تشدید نه روز بعد وقتی این شهرستان اعلام کرد 75 ساکنان و کارکنان در حال آزمایش مثبت و پنج ساکنان فوت کرده است. در حال حاضر 71 ساکنان و 34 کارکنان آلوده می شوند.

تبلیغات

وقتی این شهرستان گزارش شده پنج مرگ و میر در سرو کوه آن را نیز اعلام کرد ایجاد پرستاری امکانات نیروی کار که متشکل از شهرستان دولت و مقامات بهداشت فدرال برای کمک به مقابله با ویروس گسترش می یابد در 171 دولت مجوز پرستاری امکانات است که مراقبت در مورد 6,600 بیماران.

در همان روز اقدام county بهداشت عمومی افسر دکتر ارین Gustafson صدور یک فرمان است که نیاز به خانه سالمندان کارکنان به پوشیدن دنده محافظ منع آنها از ورود امکانات اگر آنها در حال نشان دادن علائم و شدت توصیه می کند امکانات برای توقف استفاده از کارکنان مشغول به کار در دیگر پرستاری امکانات.

شهرستان سخنگوی دیوید ورت گفت: وظیفه نیروی کمک کرده است تا با ارائه دنده محافظ و تست به پرستاری امکانات. در مکان های که در آن شیوع بیماری شناسایی شده اند همه بیماران و کارکنان در حال آزمایش حتی اگر آنها نمی, نمایش, علائم برای شناسایی پتانسیل حامل ورت گفت.

سرو کوه شناسایی شد به عنوان اولین مرکز با یک شیوع در شهرستان ورت گفت. بالا بودن مرگ و میر ممکن است نه تنها به دلیل بسیاری از ساکنان که در 70s خود یا مسن تر اما آنها اغلب متعدد در زمینه شرایط سلامت او گفت:.

تبلیغات

“هنگامی که این مردم آلوده شد … آن را به تدریج عوارض خود را گرفته است.”

سان برناردینو سرپرست سحر رو که نشان دهنده یوکایپا گفت: آن را “کاملا دلخراش” برای دیدن تعداد مرگ و میر گزارش شده در تاسیسات.

“این ویروس wreaked ویران نه فقط وجود دارد اما در صدها پرستاری ماهر امکانات در سراسر کالیفرنیا” او در بیانیه ای گفت.

الیزابت تایلر سخنگوی سرو کوه نمی تواند نظر پنج شنبه. قبلا تایلر گفت: پنج مرگ و میر شد و ساکنان نزدیک به 90 یا مسن تر و در همه حال دچار موجود شرایط بهداشتی. سالم بيمار جدا شده از بيماران آلوده به بسیاری از آنها بدون علامت در زمان, او گفت:.

تبلیغات

دوم آسایشگاه در Yucaipa کالیمسا پست های حاد و نیز برخورد با شیوع است که رشد کرده است به سرعت در چند روز گذشته: 41 ساکنان و یکی از اعضای ستاد باید آزمایش مثبت و یک فرد فوت شده در 82-تخت تسهیلات در این شهرستان گزارش شده است. تسهیلات, مدیر, Dwayne وایتهد نمی تواند نظر رسیده است.

با هم شیوع بیماری در تاسیسات را تا 154 از شهر 167 موارد گزارش شده.

تلاش برای پرداختن به گسترش در دولت تنظیم تسهیلات شده اند و رهبری در شهرستان و دولت سطح. هنوز شهردار دیوید آبیلا ابراز غم و اندوه شنبه در چگونه به طور نامتناسبی بالا مرگ و میر و موارد منعکس در جامعه خود را.

روستایی شهر در کوهپایه از سان برناردینو کوه است tightknit جامعه است و بسیاری از محلی متعلق به مغازه ها, او گفت:. بسیاری از ساکنان را به دنبال اقامت در خانه, دستورات, اما با بسیاری از افراد مسن بودن شانس در برابر آنها ،

تبلیغات

“در خارج از آن نگاه نمی کند برای ما خوب,” او گفت:.

بار کارکنان محقق اسکات ویلسون کمک پژوهش است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.rucutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>