2 مرد از زندان آزاد توسط کالیفرنیا coronavirus سفارش rearrested

دو مرد بودند که آزاد شده از زندان در کالیفرنیا به دلیل شیوع کروناویروس شد rearrested و متهم به ارتکاب جرم در مدت کوتاهی پس از آزاد, مقامات گفت.

راکی لی موزیک, 32 متهم شد شنبه با carjacking رانندگان یکشنبه شب حدود 40 دقیقه پس از او منتشر شد از سانتا ریتا زندان در دوبلین در منطقه خلیج آالمدا کانتی, مقامات گفتند.

که زندان دیده است 16 زندانیان تست مثبت برای COVID-19 کلانتر, گفت:.

همچنین چهار شنبه اوون اگویلار دو لا فرانترا, 27, از سلما در ایالت کالیفرنیا متهم شد با تنظیم و نه آتش سوزی در کمتر از یک هفته پس از آزادی از زندان شهرستان فرسنو.

تبلیغات

آن را بلافاصله روشن که آیا موسیقی و یا اگویلار دو لا فرانترا تا به حال وکلای مدافع.

هزاران نفر از زندانیان آزاد شده اند از شهرستان زندانهای سراسر کالیفرنیا تحت مارس 13 اضطراری سفارش توسط دولت قضایی شورای برش وثیقه به صفر برای کسانی که متهم با سطح پایین جرائم. منظور با هدف مبارزه با پتانسیل گسترش coronavirus در بسته بندی lockups.

دیگر زندانیان مجبور بودند هفته ها یا ماه, اصلاح کرده, خود ارضایی تاریخ انتشار برای کاهش جمعیت زندان.

در کل فقط کسانی که مظنون به جدی یا جرایم خشونت آمیز در حال شارژ بودن برگزار شد و در زندان.

تبلیغات

قضایی سفارش شده است انتظار می رود برای ادامه برای 90 روز پس از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom آسانسور یک ایالت اقامت در خانه سفارش دهید.

در حالی که برخی از دادستان و کلانترها می گویند منظور این است که محدود و روش مناسب برای برخورد با COVID-19 دیگران ابراز نگرانی می کند که مردم به طور بالقوه خطرناک هستند و اجازه بازگشت در خیابان.

موسیقی است که متهم به سرقت یک تویوتا Prius یکشنبه شب از یک مرد در دوبلین یک فاصله کوتاه از سانتا ریتا زندان در نزدیکی یک ایستگاه بارت آن را به سان رامون رها کردن آن و تلاش برای carjack قربانی دیگری. او زد و دستگیر شد با کمک از یک سگ پلیس, مقامات گفت.

موسیقی تا به حال برای اولین بار دستگیر شده و ده دقیقه زودتر در اوکلند به ظن سرقت خودرو اما پس از اینکه به زندان گرفته شده برای پردازش او اشاره کرد و منتشر شد بر صفر به قید وثیقه.

تبلیغات

اگویلار دو لا فرانترا متهم شد با شروع نه آتش سوزی در آوریل 16, از جمله آتش زدن یک چادر اشغال شده توسط یک مرد بی خانمان چندین تجاری dumpsters و یک سبد خرید که ناشی از آتش سوزی است که به برخی از قلم مو و آوار, مقامات گفت.

بدون آسیب گزارش شده است.

اگویلار دو لا فرانترا شده بود رو به یک اتهام جنایت ظلم و ستم حیوانی زمانی که او از زندان آزاد شده در آوریل 10, Fresno County دفتر دادستان منطقه گفت.

اگر محکوم به جنایت آتش سوزی اتهامات او می تواند چهره نزدیک به 46 سال در زندان ایالتی.

تبلیغات

در اوایل این ماه یک مرد به اتهام یک سری از مدرسه منازل به قصد سرقت در فریمانت منتشر شد بدون وثیقه و سپس rearrested و متهم دیگر موجی از جرایم در شهرستان سانتا کلارا که شامل سرقت 23 خودرو از یک سن خوزه آژانس کرایه اتومبیل با کمک سه نفر دیگر کشته شده است. هر چهار نفر دستگیر شدند در مارس 16, رزرو و پس از آن منتشر شد بر صفر وثیقه, مقامات گفت.

دیگران شده اند rearrested در اتهامات اعم از قرار گرفتن در معرض زشت به سرقت.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.rucutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>