کانادا پلیس برنامه تقویت سیستم های موجود منتقدان می گویند

زمانی که آلن Babineau یک آکادمی پلیس کادت نزدیک به 30 سال پیش آموزش و پرورش خود را در گروه دریافت در تنوع و نژ

توسط MINERALNEWS در 20 تیر 1399

زمانی که آلن Babineau یک آکادمی پلیس کادت نزدیک به 30 سال پیش آموزش و پرورش خود را در گروه دریافت در تنوع و نژاد پرستی به مبلغ چند پایه سخنرانی با کمی از نظر کاربرد عملی سابق RCMP و استان انتاریو افسر پلیس گفت:.

Babineau که در حال حاضر با این نسخهها کار به عنوان یک مشاور برای مرکز پژوهش و عمل در روابط گفت: در حالی که تنوع است که به طور معمول بخشی از برنامه درسی به صورت حرفه ای و علمی پلیس برنامه های آن را سخت بدانید که آیا آنچه را آموخته در حال حاضر قوی تر است یا هنوز فقط "سخنرانی در اینجا و آنجا تحویل داده شده توسط مردم است."

"اگر دهها مثلا بخشی از چیزی است که شما می خواهید خود را دانشجوی آگاه و حساس به آن ... شما نیاز به سیاه و سفید بازیگران, شما نیاز به توسعه سناریوهای خود را بر اساس واقعیت های موجود و بر اساس حوادث واقعی و ببینید که چگونه شما دانشجویان واکنش نشان می دهند و به طوری که نیاز به کمی از کار," او گفت:.

به عنوان تماس به اصلاحات یا پال خواستار قطع بودجه دولت خدمات پلیس رشد در سراسر کانادا و برخی متوسطه موسسات با اجرای قانون برنامه هایی می گویند که آنها در حال بررسی مجدد برنامه های درسی خود را به بازتاب این نگرانی.

اما برخی از منتقدان می گویند که طبیعت از آن برنامه ها و روابط خود را با نیروهای پلیس و فعلی یا سابق افسران — معنی آنها اساسا تقویت سیستم موجود.

همان را می توان گفت در مورد آکادمی پلیس این موسسات که در آن آینده نگر افسران خود را دریافت رسمی آموزش منتقدان می گویند.

"آکادمی می داند و می بیند آنچه را که پلیس به دنبال آن هستند و مطمئن شوید که آنها خوراک آنها را نامزد آن جا که در قالب" Babineau گفت.

که به نوبه خود باعث می شود آن را سخت تحت تاثیر قرار دهد هر گونه تغییر معنی دار در مورد پلیس و آموزش و پرورش با وجود چند دهه خواستار اقدام سیستمیک نژادپرستی و دیگر اشکال تبعیض, او گفت:.

چندین آموزشی مسیرهای موجود به مشتاق افسران پلیس در کانادا بسته به صلاحیت و نیروی.

استخدام باید ثبت نام در آکادمی پلیس به طور معمول اجرا شده توسط استان و یا یک پلیس محلی خدمات — برنامه هایی که به طور کلی در طول چند ماه.

اما آنها همچنین ممکن است را انتخاب کنید به دنبال یک کالج یا دانشگاه در رشته مرتبط با پلیس به خصوص به عنوان تحقیقات نشان می دهد آموزش عالی است که به طور فزاینده ای با ارزش توسط نیروهای پلیس.

در انتاریو قانون آمده است که یک افسر پلیس باید یک گواهی نامه و یا سند دیگر از موسسه متوسطه مگر اینکه پلیس خدمات "معیارهای اضافی تجویز می شوند."

تورنتو خدمات پلیس برای مثال نیازی نیست متوسطه رشته اما یک سخنگوی گفت: 92 درصد از جدید ترین آن کلاس از افسران بود متوسطه آموزش و پرورش است.

اکثر کالج برنامه های که به طور کلی یکی از آخرین به چهار سال تاکید بر مهارت های عملی مورد نیاز برای یک افسر.

چندین دانشگاه در سراسر کانادا نیز راه اندازی شد در درجه پلیس در تلاش برای ارائه آنچه آنها به عنوان قاب گسترده علوم انسانی بر اساس آموزش و پرورش است.

هر دو نوع برنامه اغلب استخدام بازنشسته یا سابق افسران پلیس برای تدریس برخی از دروس.

کانادا مطبوعات رسیده به انواع برنامه های پلیس در دانشگاه ها و کالج ها در سراسر کشور است. هشت کارشناسی یا کالج در برنامه های استان کبک و انتاریو و آلبرتا و بریتیش کلمبیا کاهش یافته و نظر یا پاسخ نداده اند.

Assiniboine کالج در برندن مرد., گفت: این پیش بینی در حال تغییر نقش پلیس و با تاکید بر فعال بودن در جامعه از طریق تشویق دانش آموزان به کار با خدمات اجتماعی کارگران و مشاوران زمانی که آنها پیوستن به نیروهای پلیس.

"ما در حال تحول بوده است خودمان گفت:" ایان اعطای سابق براندون افسر که در حال حاضر به عنوان یک مشاور برای برنامه.

"ما تعامل با افراد از رشته های مختلف در این دانشکده برای ارائه به دانش آموزان ما پس مردم نیست فقط یک پلیس دیدگاه آنها در حال گرفتن بیشتر multi-خدمات انسانی چشم انداز."

او با اشاره به برنامه ارائه نمی دهد آموزش در استفاده از زور اسلحه و یا رانندگی.

در انتاریو Durham College گفت: این افتخار از آن درسی است که حول "توسعه جامع اجتماعی و مهارت های ارتباطی علاوه بر دانش فنی."

یکی دیگر از مدرسه فلمینگ در Peterborough, Ont., گفت: آن را متعهد به "یکپارچه سازی دانش و تجربه" را در برنامه درسی. آن را دریافت کمک هزینه فدرال در ماه مارس به صورت پروژه ای با عنوان "تنوع پلیس و یادگیری: جلسه نیازهای جامعه به صورت فراگیر شیوه است."

در ضمن دانشگاه براک در St. Catharines, Ont., گفت: آن تدریجی است آن چهار سال برنامه به طور مشترک اجرا با نزدیکی آبشار ، آن را به راه اندازی یک انتقادی جرم شناسی مدرک این سقوط با یک آکادمیک متمرکز برنامه درسی.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

استیسی Hannem یک استاد جرم شناسی در ویلفرید ویلفرد لوریر دانشگاه گفت: نیروهای پلیس باید به طور فزاینده ای یافت کالج برنامه های ارائه نمی شوند و پرورش آنها می خواهم برای دیدن در استخدام, باعث دانشگاه ها برای راه اندازی برنامه های خود را.

در ساخت برنامه های خود را دانشگاه ها به طور معمول مشورت با نیروهای پلیس در چه مهارت آنها می خواهم افسران به توسعه Hannem گفت.

"و به این ترتیب علاقه در ایجاد یک برنامه است که برای رفتن به جذاب به افسران لزوما ایجاد یک برنامه است که برای ایجاد بهتر شهروندان که پس از آن تبدیل شدن به بهتر افسران" او گفت:.

Hannem و کریستوفر اشنایدر, یک استاد جامعه شناسی در دانشگاه براندون در منیتوبا به قلم یک op-ed در اوایل سال جاری فراخوانی برای دانشگاه به شفاف تر در مورد روابط خود را با نیروهای پلیس.

آنها استدلال می کنند دانشگاه ها اجازه می دهد پلیس برای تکثیر این سیستم موجود از اجرای قانون تحت پوشش آموزش عالی اشاره کرد بسیاری از استخدام ماموران اجرای قانون به تدریس است.

سابق لندن, Ont., افسر پلیس و مربی اسکات بلندفرد کمک به توسعه انتاریو پلیس مبانی کالج برنامه و تدریس آن در چندین دانشکده قبل از گرفتن کمر ویلفرد لوریر دانشگاه امنیت عمومی برنامه که شامل مدرک لیسانس خود را در انجام ندادی.

ویلفرد لوریر راه اندازی اولین آنلاین-تنها policing برنامه در کانادا, Blandford گفت. این چند رشته ای درجه است که در حال حاضر در خدمت افسران که در آمد بدون تحصیلات و پیدا کردن خود را در رقابت برای تبلیغات با بیشتر credentialled نسل او گفت:.

او در دفاع از استخدام افسران سابق گفت: تنها کسانی که لازم است اعتبار علمی انتخاب می شوند.

"شما می خواهید کسی که دارای تجربه در زمینه" او گفت:. "اگر من رفتن به مدرسه پزشکی, من نمی خواهم به آموزش داده می شود توسط یک دامپزشک.

"اما شما می خواهید مطمئن شوید که شما نیز در آوردن کسی که دارای اعتبار علمی شما نیست ایجاد نوعی از ازدیاد می گردد از نسل قبلی مشکلات."

Babineau این افسر سابق تبدیل مدافع وجود دارد گفت: باید استانداردهای ملی برای افسران پلیس و آموزش و پرورش و به طور منظم recertification روند.

"این سخت ترین قطعه, اما دولت از این قدرت برای تغییر که چون پلیس چیزی جز یک موسسه. و مردم را به دنبال کت و شلوار," او گفت:.

دیگران می گویند نقش پلیس باید مجددا قبل از هر گونه تغییر معنی دار می تواند ساخته شده به پلیس آموزش و پرورش است.

"هنگامی که ما تعیین نقش و عملکرد ما می خواهیم به بازی های ما در جامعه ما پس از آن... بهتر تعیین کنید که چگونه ما را انتخاب کنید, آموزش افسران پلیس" گفت: Akwasi Owusu-Bempah, یک استاد جامعه شناسی در دانشگاه تورنتو که متخصص در مسائل مربوط به نژاد و پلیس.

"اما تا آن زمان ما در حال افزایش سرعت با آنچه ما می دانیم این است که یک سیستم شکسته."tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب