خود Doomscrolling' نژاد اضطراب. در اینجا چگونه برای متوقف کردن چرخه

بزرگنمایی این تصویر "Doomscrolling," پدید آمده است به عنوان یک اصطلاح عامیانه برای توصیف عملکرد بی و

توسط MINERALNEWS در 29 تیر 1399
بزرگنمایی این تصویر

"Doomscrolling," پدید آمده است به عنوان یک اصطلاح عامیانه برای توصیف عملکرد بی وقفه مصرف عذاب و دل تنگی اخبار. سیمون Golob/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
سیمون Golob/گتی ایماژ

بسیاری از ما آن را انجام دهید: شما به تخت و خاموش کردن چراغ و نگاهی به گوشی خود را برای چک کردن توییتر یک بار دیگر.

شما می بینید که coronavirus عفونت هستند. شاید بچه های خود را نمی توانند به مدرسه بروند. اقتصاد cratering.

هنوز هم شما دائما در حرکت هر چند ته عذاب و دل تنگی اخبار برای ساعت به عنوان شما را غرق به استخر از ناامیدی.

این رفتار مخرب تبدیل شده است که یک کلمه جدید برای آن وارد فرهنگ ما: "doomscrolling."

اخیر یورش dystopian داستان های مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس همراه با اقامت در خانه سفارشات فعال اند ما میل شدید برای binging در اخبار بد. اما عادت فرسایش سلامت روان ما کارشناسان می گویند.

کارن هو, یک سرمایه گذاری خبرنگار کوارتزشده است به tweeting در مورد doomscrolling هر روز بیش از چند ماه گذشته اغلب در کنار وزش اشاره به توقف و شرکت در جایگزین های سالم.

هو دیدم این اصطلاح در یک پست توییتر از اکتبر 2018 اگر چه این کلمه ممکن است به خوبی باید خیلی زودتر ریشه.

"عمل doomscrolling است که تقریبا نرمال رفتار برای بسیاری از روزنامه نگاران بنابراین هنگامی که من تو را دیدم این ترم من بود" من این رفتار من انجام شده است برای چندین سال,', " او می گوید.

اگر Ho روزانه یادآوری نیست به اندازه کافی برای شکستن عادت روانشناس بالینی دکتر امیلیا الدو هشدار می دهد که doomscrolling تله ما در یک "چرخه معیوب منفی" است که سوخت ما اضطراب.

"ذهن ما هستند سیمی به نگاه کردن به تهدیدات," او می گوید. "بیشتر وقت ما صرف پیمایش بیشتری پیدا کنیم و خطرات آن بیشتر ما به آنها بیشتر نگران ما دریافت کنید."

ترسناک است که محتوای سپس می توانید با پرتاب یک تیره فیلتر شما چگونه دیدن جهان می گوید الدو.

"در حال حاضر شما به اطراف خود نگاه کنید و همه چیز را احساس می کند غم انگیز همه چیز شما را مضطرب می سازد. بنابراین شما رفتن به دنبال اطلاعات بیشتر."

این چرخه همچنان ادامه دارد.

الدو مدیر هم درد یک درمانگاه است که متخصص در درمان شناختی رفتاری کرد و با بیماران به کاهش در doomscrolling.

در اینجا برخی از مشاوره در مورد چگونه به خلق و خوی عذاب:

تنظیم یک تایمر

کار من بیشتر با مشتریان که تجربه اضطراب و بخشی از آنچه که من انجام شده است با آنها در حال حاضر برای هفته ها ماه ها است که در واقع تنظیم محدودیت به چه مقدار از آنها در حال پیمایش است. و من به معنای واقعی کلمه آنها بگویید "تنظیم یک تایمر است."

شما می خواهید به دانستن آنچه اتفاق می افتد در جهان پس راه حل این نیست که هرگز آنلاین, دوباره, اما آن را به پیدا کردن حد و مرز است.

اقامت آگاه

رفتن به آن باز کردن گوشی خود را خودتان یادآوری چرا شما وجود دارد, آیا شما به دنبال چه اطلاعاتی هستند که شما در تلاش برای پیدا کردن. و سپس به صورت دوره ای چک کردن در با خودتان — را که من پیدا کردم آنچه که من مورد نیاز است ؟

مبادله 'باطل چرخه' برای 'فضیلت چرخه'

آن است که آیا, بستنی, ارتباط با دوستان ارسال چیزی خنده دار به دوستان — کسانی که چیزهایی هستند که ما باید به صرف زمان بیشتری انجام می دهند فقط برای ایجاد احساسات مثبت در زندگی ما است.

دنی Hensel و باری Hardymon تولید و ویرایش صدا برای این داستان. اما بومن تولید آن برای وب است.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de