دکتر نگران بود در مورد افغانستان جانباز لیونل دزموند استفاده شاهدانه مرگ و میر پرس و جو می شنود

GUYSBOROUGH, N. S.—تحقیق در این بررسی که چرا یک سرباز سابق به کشته شدن سه نفر از اعضای خانواده و خود از شنیدن

توسط MINERALNEWS در 5 اسفند 1398

GUYSBOROUGH, N. S.—تحقیق در این بررسی که چرا یک سرباز سابق به کشته شدن سه نفر از اعضای خانواده و خود از شنیدن شهادت امروز از یک, New Brunswick, دکتر تجویز او شاهدانه پزشکی.

Dr. Paul اسمیت که متخصص در درمان اعضای نظامی با PTSD ارائه درخواست با یک توضیح مفصل از عمل خود را و استفاده های مختلف از ماری جوانا پزشکی.

اسمیت گفت که او ترجیح می بیماران خود را به استفاده از روغن شاهدانه به جای سیگار کشیدن ماری جوانا به دلیل نتایج حاصل از سیگار کشیدن غیر قابل پیش بینی هستند.

این پزشک خانواده گفت: لیونل Desmond — مبتلا به PTSD و افسردگی در سال 2011 پس از خدمت در افغانستان بود و سیگار حشیش بیش از این دکتر را دوست دارند هنگامی که او دریافت درمان در تابستان 2015.

پرس و جو شنیده دزموند گفت اسمیت مواد مخدر کمک کرده بودند خود را کاهش افسردگی و اضطراب در حالی که عملا از بین بردن خود و افکار خودکشی.

این تحقیق همچنین شنیده دزموند را متوقف و با استفاده از ماری جوانا پزشکی, چند ماه بعد از آن است که زمانی که او خواسته اسمیت برای ثبت نام در پزشکی فرم ارزیابی برای بازگشت از یک سلاح گرم میشه.

هر چند اسمیت آگاه بود که دزموند دچار مشکلات زناشویی اسمیت وکیل گفته است که درخواست او "احساس راحتی تکمیل فرم نشان می دهد که او تا به حال هیچ نگرانی که آقای دزموند مطرح خطر ایمنی را به خود و یا دیگران است."

در Jan. 3, 2017, Desmond خریداری دوران شوروی SKS 7.62 کارابین که او استفاده می شود بعد از آن شب برای کشتن او 31 ساله, همسرم, آنال, خود 10-year-old daughter عالیه و 52 ساله مادر برندا در داخل خانه و خانواده خود را در بالا بزرگ Tracadie, N. S.

او سپس اسلحه خود را در تبدیل.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن