با پارک های بسته دیزنی شروع می شود furloughs در 2 هفته

اورلاندو فلوریدا. - گفت: آنها نمی دانند که آنها قادر خواهید بود برای دوباره باز کردن بسیاری از کسب و کار خود ر

توسط MINERALNEWS در 15 فروردین 1399

اورلاندو فلوریدا. - گفت: آنها نمی دانند که آنها قادر خواهید بود برای دوباره باز کردن بسیاری از کسب و کار خود را با کروناویروس, پخش كردن, والت دیزنی Co. مقامات اعلام کردند آنها شروع خواهد شد furloughing برخی از کارگران در دو هفته در خود پارک تفریحی در فلوریدا و کالیفرنیا.

بیانیه منتشر شده در اواخر روز پنجشنبه از والت دیزنی Co. گفت: موج اول از furloughs شروع خواهد شد مارس 19 و شامل کارگران که شغل لازم نیست در این زمان. هر کسی که furloughed باقی خواهد ماند دیزنی کارمند این شرکت اعلام کرد.

"در طول چند هفته گذشته اجباری احکام از مقامات دولتی را تعطیل اکثر کسب و کار ما" بیانیه ای گفت:.

این بیانیه نمی گویند که چگونه بسیاری از والت دیزنی جهان بیش از 75 ، 000 کارکنان و یا در دیزنی لند 31,000 کارگران خواهد بود furloughed اما این امر شامل اجرایی حقوق و مزایای خود و در ساعات غیر اتحادیه کارکنان.

دیزنی جهان است که بیشترین تعداد از کارگران در یک محل واحد در آمریکا بیش از نیمی از کارگران خود را تحت پوشش یک اتحادیه قرارداد.

شرکت پرداخت شده است کارگران و ارائه مزایای مراقبت های بهداشتی در پارک تفریحی از پارک های بسته در اواسط ماه مارس با توجه به coronavirus نگرانی و ادامه خواهد داد تا از طریق آوریل 18 ،

Furloughed کارگران ادامه خواهد داد برای دریافت کامل مزایای بهداشت و درمان به علاوه هزینه کارمند و شرکت بیمه پرداخت خواهد شد توسط دیزنی. کارکنان ثبت نام در یک برنامه که در آن دیزنی پرداخت شهریه برای آموزش و پرورش بیشتر هنوز هم می تواند همچنان به شرکت در کلاسهای بیانیه ای گفت:.

کارکنان همچنین می توانید درخواست مرخصی زمان برای شروع خود را کردند اگر آنها تمایل این شرکت اعلام کرد.

اواخر هفته گذشته سی ورلد سرگرمی گفت: آن furloughing 90 درصد از کارگران آن به دلیل رمان coronavirus بود و این شرکت را مجبور به بستن آن 12 پارک. این شرکت تا به حال 4,700 کارکنان تمام وقت حدود 12,000 پاره وقت کارکنان و شرکت استخدام بیش از 4000 اضافی کارگران فصلی با توجه به گزارش سالانه خود.

جهانی را فلوریدا و کالیفرنیا پارک ها طرح توجیهی بسته ماندن حداقل از طریق آوریل 19, مقامات شرکت گفت: در اواخر ماه گذشته.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن