چرا برخی از COVID-19 بيمار سقوط: سیستم ایمنی بدن ممکن است به سرزنش

بزرگنمایی این تصویر

کارکنان مراقبت های بهداشتی کمک COVID-19 بیمار در اسپانیا. برخی شواهد از اروپا و چین نشان می دهد یک overzealous پاسخ ایمنی ممکن است کمک به بیماری شدید در برخی از بیماران. Felipe دانا/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Felipe دانا/AP

آن را عجیب و غریب و غم انگیز الگوی در برخی موارد از COVID-19: بیمار از طریق مبارزات هفته اول بیماری و شاید حتی شروع به احساس کمی بهتر است.

سپس به طور ناگهانی آنها سقوط.

“ما دیده ایم برخی از بیماران به سرعت در حال بدتر می گوید:” دکتر Pavan Bhatraju استادیار در دانشگاه واشنگتن که با این نسخهها کار در واحد مراقبت های ویژه در مرکز پزشکی Harborview در سیاتل. “آنها در ابتدا فقط نیاز به یک کمی از اکسیژن است. در 24 ساعت آنها را در یک ونتیلاتور.”

یک مطالعه اخیر توسط Bhatraju و دیگران دریافتند که بیماران ریه ها به نظر می رسد به سرعت رو به زوال. سقوط به طور معمول اتفاق می افتد و هفت روز به این بیماری است و می تواند رخ دهد در غیر این صورت سالم قربانیان COVID-19.

در حال حاضر پزشکان و محققان به طور فزاینده متقاعد شده است که در برخی موارد حداقل به علت این است که بدن و سیستم ایمنی بدن خود زیاده به ویروس. مشکل شناخته شده به طور گسترده به عنوان یک “cytokine طوفان” می تواند اتفاق می افتد زمانی که سیستم ایمنی بدن باعث فراری پاسخ است که باعث آسیب بیشتر به آن سلول خود نسبت به مهاجم این تلاش برای مبارزه با.

سيتوکين ها گسترده بازیگران از مولکول های کوچک در بدن است که منتشر شده توسط سلول های خاصی برای کمک به هماهنگی مبارزه با عفونت.

اگر چه وجود دارد محدود اطلاعات در مورد نحوه انتشار بیش از حد بسیاری از این مولکول ها (به سايتوکين طوفان) تاثیر می گذارد COVID-19 بیماران برخی از پزشکان در حال حاضر درمان افرادی که به این بیماری با قدرتمند ضد التهابی مواد مخدر را امتحان کنید و آهسته و یا متوقف کردن این روند است. قول آنها می گویند که این روش به نظر می رسد به کمک به.

“تاثیر چشمگیر بود” می گوید: دکتر دانیل گریفین رئیس بیماری های عفونی برای ProHEALTH مراقبت از همکاران یک گروه از پزشکان است که در خدمت منطقه شهر نیویورک. شش بيمار او درمان می شود همه به نظر می رسد بهبود حداقل در حال حاضر او می گوید. “دیروز یک روز خوب است.”

اما محققان هشدار می دهند که تست نشده درمان حمل خطرات قابل توجهی است. سرکوب سیستم ایمنی بدن در لحظه دقیق آن تلاش برای مبارزه با کشنده coronavirus می تواند تمام انواع از عواقب ناخواسته هشدار دکتر توبیاس Hohl ارشد از بیماری های عفونی در Memorial Sloan Kettering Cancer Center در شهر نیویورک است. “عفونت می تواند بدتر” Hohl می گوید.

با این وجود, Hohl و دیگران بر این باورند که کنترل سايتوکين طوفان را تبدیل به یک راه مهم برای کمک به حداقل برخی از sickest COVID-19 بيمار. و آزمایش های بالینی در حال حاضر در جریان است در نیویورک و جاهای دیگر به زودی می تواند به ارائه اطلاعات در مورد چگونه داروهای موجود باید استفاده شود.

“من فکر می کنم در یک یا دو ماه ما در حال رفتن به قادر به کمک به بیماران مبتلا به COVID-19 که در حال مرگ هستند از سايتوکين طوفان و بالقوه آوردن میزان مرگ و میر پایین می گوید:” دکتر رندی Cron یک immunologist در دانشگاه آلاباما در بیرمنگام.

خسارت های ناخواسته

سیستم ایمنی بدن است که در حال حاضر موثر ترین سلاح مردم در مقابل COVID-19. اکثر بیماران می توانند درمان خود را از این بیماری به سادگی با در حال استراحت در خانه — را قادر می سازد یک ارتش کوچک خود را از سلولهای خود برای حمله به عفونت است. کسانی که سلول های آن را سخت تر برای این ویروس به تکثیر و کمک به توسعه آنتی بادی است که از آن جلوگیری از آلوده کردن سلول های جدید است. کسانی که آنتی بادی نیز به احتمال زیاد کمک به ارائه برخی از حفاظت در برابر عفونت مجدد توسط COVID-19 ویروس بیشتر پایین جاده.

اما ارتش می تواند سیستم ایمنی بدن را نیز فراموش وثیقه, خسارت, جسیکا Hamerman یک immunologist در Benaroya موسسه تحقیقاتی در سیاتل توضیح می دهد. هنگامی که سلول های ایمنی بدن برای مبارزه با عفونت “آنها را بسیاری از مولکول های سمی و کسانی که مولکول های سمی می تواند باعث بسیاری از آسیب بافت.” نتایج آشنا برای بسیاری از مردم است که تا به حال آنفولانزا: درد و تب و التهاب در واقع علائم حمله به سیستم ایمنی بدن نیست از ویروس آنفلوانزا خود را.

سايتوکين طوفان رخ می دهد که سیستم ایمنی بدن در گیر می شود تلاش برای مبارزه با بیماری Hamerman می گوید. سايتوکين مولکول احضار مختلف سلول های ایمنی بدن برای از بین بردن و حمله به یک عفونت است. به طور معمول آنها به نوبه خود در تنها مدت کوتاهی پس از آن خاموش کردن زمانی که کمک برسد. اما هنگامی که یک طوفان رخ می دهد, آنها را نگه دارید ارسال زنگ های طولانی پس از آن مورد نیاز است.

“فکر می کنم در مورد آن را مانند زمانی که زنگ خطر دود هرگز خاموش می رود — شما در حال رفتن به نگه داشتن تماس با آتش نشانان دوباره و دوباره و شما در حال رفتن به بیش از حد بسیاری وجود دارد” Hamerman می گوید.

Cyotokine طوفان آورده شود می تواند بیماری های مختلف: برخی از آنها ناشی از یک بیماری ژنتیکی شناخته شده به عنوان اصلی HLH. عفونت های باکتریایی مانند کسانی است که منجر به سپسیس نیز می تواند گاهی اوقات باعث یک طوفان است. و این ویروس که ناشی از 1918 همه گیری آنفولانزای فکر این است که منجر به مرگبار سايتوکين طوفان در بسیاری از شیوع است در غیر این صورت جوان و سالم قربانیان.

دقیقا چرا و یا چگونه COVID-19 خواهد همین کار همچنان نامشخص است. اما داده ها از چین و اروپا نشان می دهد که بیماران مبتلا به افزايش سطح سايتوکاين ها و دیگر سیستم ایمنی مولکول هستند که همراه با این طوفان. این امکان وجود دارد که سايتوکين طوفان است که باعث شده به این دلیل که ویروس است که در ادامه به تکرار با وجود پاسخ ایمنی می گوید: Marion, فلفل, ایمنی شناس در دانشگاه واشنگتن است.

اما آن را نیز ممکن است که سیستم ایمنی بدن را خارج از ضربت سخت زدن و در ادامه به برای کمک تماس بگیرید پس از عفونت فوت کردن است. “من نمی دانم که آنها می دانند که آیا آن را یک یا دیگر” فلفل می گوید.

بدون در نظر گرفتن Hamerman می گوید: طوفان تئوری می تواند توضیح دوم-هفته سقوط.

“ممکن است که شما نیاز به صبر کنید تا زمانی که در واقع وجود دارد یک کافی پاسخ ایمنی در جریان است که می توانید این سايتوکين طوفان,” او می گوید. برخی از بدن قدرتمند ترین سلول های ایمنی موسوم به سلول های T را حدود یک هفته به ساخت تا در بدن است. به عنوان آنها را بیماران می تواند شروع به بهبود و پس از آن به سرعت در حال بدتر به عنوان سلول همچنان به تکثیر فراتر از نقطه که در آن آنها مفید است.

ممکن است درمان

وجود دارد در حال حاضر مواد مخدر است که می تواند کمک به کاهش این طوفان Hohl می گوید. بسیاری از آنها برای مبارزه با بیماری هایی مانند آرتریت روماتوئید که در آن بدن به طور تصادفی سلول های خود. این داروها می تواند بلوک خاص سايتوکاين — به طور موثر تبدیل کردن آشکارساز دود — و یا آنها می توانند به طور گسترده تر بلانت پاسخ ایمنی.

یک کلاس از مواد مخدر به ویژه نشان می دهد برخی از شواهد کمک به. شناخته شده به عنوان اينترلوکين-6 بازدارنده یا IL-6 بازدارنده آنها بلوک خاص سايتوکين های مرتبط با التهاب است. گزارش مورد از فرانسه و چین به نظر می رسد نشان می دهد که بیماران, کمک, مواد مخدر و گریفین می گوید: او از دیدن مشابه وعده بر روی زمین در نیویورک منطقه, جایی که او در درمان بیماران مبتلا به هر دو استروئیدها و IL-6 بازدارنده.

“به نظر می رسد اگر آنها اينترلوکين-6 [مواد مخدر] به عنوان حق این سايتوکين طوفان ramping تا تاثیر چشمگیر بود,” او می گوید. در یک مورد یک زن است که به نزدیک بودن قرار داده بر روی یک دستگاه تنفس مصنوعی به دست آورد توانایی به نفس در خود را در یک ماده از ساعت. بیمار دیگر صرف تنها مختصری از روی لئامت دادن در ونتیلاتور به عنوان مخالف به هفته به طور معمول مورد نیاز است. از سه شنبه او می گوید که برای درمان ده ها تن از بیماران با استروئیدها و IL-6 در مهار مواد مخدر.

“در حال حاضر من قصد دارم به تماشای بیش از چند روز آینده” گریفین می گوید. “است که آن را با دوام? این افراد همچنان به انجام خوبی؟”

نه برای همه

اما Hohl می گوید که در مورد گزارش ها و شواهد کافی نیست به توصیه این داروها برای همه. برای یک چیز او می گوید: آنها عملا هیچ سابقه استفاده می شود در حالی که بیمار در حال مبارزه با عفونت است.

“این دارو در حال پدیداری موثر برای rheumatologic شرایط,” او می گوید. اما مسدود کردن سیستم ایمنی بدن در ارتباطات شبکه به عنوان coronavirus مانت یک حمله می تواند عواقب ناخواسته.

“برای مثال IL-6 مهم است به تحریک تولید آنتی بادی های” Hohl می گوید. همچنین باعث تحریک تولید سلول های T که می تواند در مبارزه با عفونت.

داروهای دیگر که عمل می کنند و حتی بیشتر به طور گسترده در بدن مانند کورتیکواستروئیدها نیز می تواند افزایش خطر ابتلا به یک عفونت ثانویه او هشدار می دهد. باکتریایی یا قارچی بیماری می تواند در نهایت بیمار مریض تر از COVID-19 خود را.

Hamerman می افزاید که سايتوکين طوفان تقریبا قطعا نه تنها راه COVID-19 کشد و قربانیان آن است.

“افرادی که می میرند از COVID-19 احتمالا در حال مرگ از بسیاری از علل مختلف” او می گوید. اطلاعات بیشتر مورد نیاز است برای تعیین اینکه چگونه اغلب یک سايتوکين طوفان است باعث از یک بیمار بیماری ناگهانی و هنگامی که این داروها باید با تجویز می شود.

“آن را به کمک 85 ساله با فشار خون بالا و دیابت” موافق Cron. “اما برای کسانی که نمی مزمن, بیماری های زمینه ای و حتی برای برخی از کسانی که آن را — به طور بالقوه — به آنها کمک کند.”

آزمایش های بالینی در حال حاضر در حال انجام تست IL-6 بازدارنده و داروهای دیگر در برابر سايتوکين طوفان. Regeneron یکی از شرکت هایی است که باعث می شود IL-6 مواد مخدر می گوید که آنها در حال انجام آزمایش های بالینی در ایالات متحده و اروپا است.

“ما انتظار داریم که ما ممکن است قادر به به اشتراک گذاری نتایج اولیه از فاز 2 بخش از دادگاه های ایالات متحده تا پایان مارس” سارا Cornhill یک سخنگوی شرکت می گوید NPR در پست الکترونیکی. روشه که همچنین به تولید یکی دیگر از IL-6 بازدارنده است و در فاز سوم کارآزمایی بالینی است. هر دو شرکت می گویند که آنها در حال افزایش تولید IL-6 بازدارنده برای مقابله با پیش بینی تقاضا برای مواد مخدر است.

Hohl که در حال حاضر به مواد مخدر برای برخی از بیماران خود را به عنوان بخشی از تحقیقات بالینی آزمایشات امیدوار است که در عرض چند ماه محققان می دانم مراتب بیشتر در مورد زمانی که و چگونه این داروها ممکن است مفید باشد در درمان برخی از COVID-19 بيمار.

“ما در حال استفاده از این داروها, اما ما در حال رانندگی نابینایان,” او می گوید. “من امیدوارم که این است که یک چشم انداز ظهور خواهد کرد و خواهیم دید که در آن جاده ها است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im