چه Coronavirus نژادی و نابرابری مانند دولت توسط دولت ؟

بزرگنمایی این تصویر یک حرفه ای پزشکی اداره coronavirus آزمون در یک درایو از طریق تست سایت و اجرا توس

توسط MINERALNEWS در 10 خرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

یک حرفه ای پزشکی اداره coronavirus آزمون در یک درایو از طریق تست سایت و اجرا توسط دانشگاه جورج واشنگتن بیمارستان در 26 مه سال 2020 در واشنگتن ، درو Angerer/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
درو Angerer/گتی ایماژ

در مارس New Orleans, مقامات بهداشت متوجه شدم درایو خود را-از طریق آزمایش استراتژی برای coronavirus کار نمی کند. به چه دلیل ؟ سرشماری دستگاه داده ها نشان داد نقاط داغ برای این ویروس بودند و در واقع عمدتا کم درآمد آفریقایی-آمریکایی محله که در آن بسیاری از ساکنان فاقد اتومبیل.

در پاسخ مقامات باید تغییر استراتژی خود را ارسال موبایل تست وانت به برخی از این مناطق می گوید توماس LaVeist رئیس دانشگاه Tulane در دانشکده بهداشت عمومی و پزشکی گرمسیری و روسای لوئیزیانا COVID-19 عدالت در سلامت نیروی کار.

"داده است و تنها راهی است که ما می توانید ببینید virus" LaVeist می گوید. "ما فقط باید شاخص. ما در واقع نمی تواند نگاه یک فرد و بگویید که آلوده شده است. بنابراین آنچه که ما را داده است در حال حاضر."

تا چند هفته پیش به جزا داده COVID-19 پراکنده شد. آن را هنوز هم ناقص است اما در حال حاضر 48 ایالت به علاوه واشنگتن دی سی گزارش حداقل برخی از داده ها; در مجموع نژاد یا قومیت شناخته شده است حدود نیمی از تمام موارد و 90 درصد از مرگ و میر. و اگر شکاف ها باقی می ماند, الگوی روشن است: جوامع از رنگ هستند که آمار بسیار سخت COVID-19.

کارشناسان بهداشت عمومی می گویند با تمرکز بر این اختلافات بسیار مهم است برای کمک به جوامع در پاسخ به این ویروس به طور موثر به طوری که همه مطمئن تر است.

"من فکر می کنم آن وقت همه ما به درک که سلامت همه ما بستگی به سلامت هر یک از ما می گوید:" دکتر Alicia فرناندز استاد پزشکی در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو که تحقیقات در مراقبت های بهداشتی و نابرابری.

NPR تحليل COVID-19 اطلاعات دموگرافيک جمع آوری شده توسط COVID نژادی ردیاب یک پروژه مشترک از زاد نژادپرستی پژوهش و مرکز سیاست و COVID پیگیری پروژه. این تجزیه و تحلیل مقایسه هر نژادی یا قومی گروه های به اشتراک گذاری از عفونت و یا مرگ و میر — که در آن نژاد و قومیت شناخته شده است — با سهم خود را از جمعیت. در اینجا چیزی است که آن را نشان می دهد:

  • در سراسر کشور آفریقایی-آمریکایی و میر ناشی از COVID-19 تقریبا دو برابر بیشتر از انتظار می رود بر اساس سهم خود را از جمعیت. در چهار ایالت نرخ سه یا بیشتر از سه بار بیشتر است.
  • در 42 ایالت به علاوه واشنگتن دی سی, اسپانیایی/لاتین تبار را تا سهم بیشتری از تایید موارد از سهم خود را از جمعیت. در هشت ایالت آن بیش از چهار برابر بیشتر است.
  • سفید و میر ناشی از COVID-19 پایین تر از سهم خود را از این جمعیت در 37 ایالت و ناحیه کلمبیا.

سوراخ بزرگ در داده ها باقی می ماند: 48% موارد و 9 درصد از مرگ و میر هنوز هیچ مسابقه به آنها. و است که می تواند مانع پاسخ به بحران در سراسر ایالات متحده در حال حاضر و در آینده می گوید: دکتر Utibe Essien های عدالت در سلامت محقق در دانشگاه پیتسبورگ است که مورد مطالعه قرار COVID-19 قومی و نژادی و نابرابری.

"اگر ما نمی دانیم که بیمار است و ما در حال رفتن به می دانم که در شش ماه 12 ماه 18, با این حال مدت آن طول می کشد که باید واکسیناسیون. ما در حال رفتن به می دانم که در آن ما باید کارگردانی شخصی ما تجهیزات حفاظتی مطمئن شوید که کارکنان مراقبت های بهداشتی محافظت شده," او می گوید.

تلفات سنگین آفریقایی-آمریکایی و میر

NPR و تحلیل می یابد که در 32 ایالت به علاوه واشنگتن دی سی سیاه پوستان در حال مرگ هستند در نرخ های بالاتر از خود را از جمعیت. در 21 متحده آن را قابل ملاحظه ای بالاتر بیشتر از 50% بالاتر از آنچه انتظار می رود. برای مثال در ویسکانسین حداقل 141 آمریکایی های آفریقایی تبار بوده اند به نمایندگی از 27 درصد از تمام مرگ و میر در یک وضعیت که در آن فقط 6 درصد از جمعیت این ایالت است ،

در حال بارگذاری...

"من شده است در بهداشت و سلامت تحقیقات حقوق صاحبان سهام برای چند دهه در حال حاضر. کسانی که از ما در این زمینه متاسفانه این انتظار می رود می گوید:" دکتر مارسلا Nunez-اسمیت مدیر تحقیقات حقوق صاحبان سهام و مرکز نوآوری در دانشکده پزشکی دانشگاه ییل.

"ما می دانیم که این نژادی و قومی و نابرابری در COVID-19 نتیجه قبل از همه گیر واقعیت. این یک میراث تبعیض ساختاری است که دارای دسترسی محدود به سلامت و ثروت برای مردم رنگ," او می گوید.

آفریقایی-آمریکایی ها نرخ بالاتری از بیماری های زمینه ای از جمله دیابت و بیماری های قلبی و بیماری های ریوی که مرتبط با موارد شدید از COVID-19, Nunez-اسمیت ، آنها همچنین اغلب کمتر دسترسی به مراقبت های بهداشتی با کیفیت و نامتناسب نشان ضروری در خط مقدم شغل است که نمی توان از خانه انجام می افزایش قرار گرفتن در معرض ویروس.

داده ها از یک مقاله که اخیرا منتشر شده در حافظهی اپیدمیولوژی تقویت پیدا کردن که آفریقایی-آمریکایی ها در حال سخت تر ضربه در این بیماری همه گیر. این مطالعه از محققان در amfAR بنیاد تحقیقات ایدز به نظر می رسد در شهرستان در سطح سلامت در مقایسه با شهرستانهای نامتناسب با جمعیت سیاه به سایر شهرستانهای استان است.

تجزیه و تحلیل آنها نشان می دهد که در حالی که به طور نامتناسبی سیاه شهرستانهای حساب برای تنها 30 درصد از جمعیت ایالات متحده آنها محل 56 درصد از COVID-19 مرگ و میر. و حتی به طور نامتناسبی سیاه شهرستانهای با بالاتر از متوسط ثروت و پوشش مراقبت های بهداشتی با مته سوراخ نابرابر سهم مرگ و میر.

"وجود دارد یک ساختاری مسئله ای است که با در نظر گرفتن محل خود را نه یک مسئله ژنتیکی برای همه غیر سفید افراد در آمریکا می گوید:" گرگ Millett مدیر سیاست عمومی در amfAR و محقق سرب و روی کاغذ.

اسپانیایی خرس سهم نامتناسب از عفونت

سکس از کون, لاتینی و اسپانیایی ها تست مثبت برای coronavirus در نرخ بالاتر از انتظار نخواهد بود برای به اشتراک گذاری از جمعیت در همه اما یکی از 44 حوزه های قضایی که گزارش هیسپانیک قومیت داده ها (42 متحده به علاوه واشنگتن دی سی). نرخ دو برابر بيشتر در 30 متحده و بیش از چهار برابر بالاتر در هشت متحده است. برای مثال در ویرجینیا بیش از 12000 موارد — 49 ٪ از تمام موارد شناخته شده قومیت آمده از اسپانیایی و لاتین در جامعه است که باعث می شود تا تنها 10 درصد از جمعیت.

در حال بارگذاری...

فرناندز دیده است این اختلافات دست اول به عنوان یک متخصص داخلی در زوکربرگ آمریکا. در حالی که Latinos ساخته شده تا حدود 35% از بيماران وجود دارد قبل از همه گیر او می گوید که آنها در حال حاضر را تشکیل می دهند بیش از 80 درصد از COVID-19 نفر در بیمارستان.

"در مراحل اولیه زمانی که ما متوجه افزایش لاتین بستری در خود ما بیمارستان و ما احساس کردیم که هیچ کس توجه است و مردم فقط خوشحال است که سن فرانسیسکو خرد کردن منحنی," او می گوید. "این احساس وحشتناک. این احساس به عنوان اگر مردم رد آن زندگی می کند. ... آن زمان مردم دیگر به درک آنچه که قرار بود."

بزرگنمایی این تصویر

مردم دریافت رایگان COVID-19 آزمون بدون نیاز به نشان دادن ID, دکتر, توجه داشته باشید و یا علائم در یک درایو-از طریق و راه رفتن Coronavirus مرکز آزمون واقع در آرلینگتون., در مه 26. اولیویه Douliery/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
اولیویه Douliery/خبرگزاری گتی ایماژ

مثل آفریقایی-آمریکایی لاتین تبار هستند بیش از نمایندگی های ضروری شغل که خود را افزایش دهد قرار گرفتن در معرض ویروس فرناندز می گوید. صرف نظر از شغل و نرخ بالای فقر و دستمزدهای پایین به این معنی است که بسیاری از Latinos احساس می کنم مجبور به ترک خانه به دنبال کار. متراکم و چند نسل مسکن شرایط آن را آسان تر برای این ویروس به گسترش او می گوید:.

این سهم نامتناسب از مرگ و میر نیست به عنوان استارک برای لاتینی ها به عنوان آن را برای آفریقایی-آمریکایی است. فرناندز می گوید که به احتمال زیاد به این دلیل که آمریکا لاتین جمعیت کلی است جوان — نزدیک به سه چهارم هستند millennials یا جوان با توجه به داده ها از مرکز تحقیقات پیو. اما در کالیفرنیا "هنگامی که شما در آن نگاه گروه های سنی [تر] Latinos فقط به عنوان به احتمال زیاد به مرگ به عنوان آفریقایی-آمریکایی," او می گوید.

دیگر گروههای نژادی

در حالی که داده های کوچکتر جمعیت اقلیت است که سخت تر است که در آن وجود دارد آن را نیز نشان می دهد خودنمایی نابرابری. در New Mexico, Native American جوامع را به خود اختصاص 60 درصد از موارد اما تنها 9 درصد از جمعیت. به طور مشابه, در آریزونا حداقل 136 بومی آمریکایی درگذشت از COVID-19, قابل توجه 21 درصد از مرگ و میر در یک وضعیت که در آن فقط 4 درصد از جمعیت بومی آمریکا.

در چند کشور آسیایی آمریکایی ها دیده می شود سهم نامتناسب از موارد. در داکوتای جنوبی, به عنوان مثال, آنها حساب برای تنها 2 درصد از جمعیت اما 12 درصد از موارد است. اما فراتر از این مکان داده ها می تواند پر از لکه. در آیووا مین, میشیگان, اوکلاهما و ویسکانسین, آمریکایی های آسیایی تبار و هاوایی و جزایر اقیانوس آرام در حال شمارش با هم مقایسه داده های سرشماری دشوار است.

فرناندز اشاره می کند که اگر COVID-19 جمعیتی گزارش شامل زبان مقامات بهداشت عمومی ممکن است تفاوت میان های مختلف, آسیایی, گروه, مانند ویتنامی یا فیلیپینی آمریکایی است. "این چیزی است که رفتن به اجازه مقامات بهداشت عمومی واقعا هدف جوامع مختلف" او می گوید. "ما نیاز به این نوع از اطلاعات است."

درک گمنام

ماه به همه گیر, نقاشی, ملی عکس چگونه اقلیت هستند که تحت تاثیر باقی می ماند مملو گزاره چرا که در بسیاری از کشورهای شکاف بزرگ باقی می ماند در داده ها.

برای مثال در ایالت نیویورک — تا زمانی که به تازگی به کانون ایالات متحده شیوع — نژاد و قومیت داده ها در دسترس هستند برای مرگ نه برای موارد. در تگزاس که یک جمعیت اقلیت و قابل ملاحظه شیوع کمتر از 25 درصد از مرگ و میر باید نژاد و یا قومیت و اطلاعات مرتبط با آنها.

در حال بارگذاری...

نیز وجود دارد که هنوز هم نگرانی در مورد چگونه برخی از کشورهای در حال جمع آوری اطلاعات می گوید: کریستوفر Petrella مدیر نامزدی برای زاد نژادپرستی تحقیقات و سیاست های مرکز در دانشگاه آمریکایی. برای مثال او می گوید: West Virginia که ادعا می کند به مسابقه داده ها به صورت 100% از موارد مثبت و 82 درصد از مرگ و میر گزارش تنها سه دسته بندی ها: سیاه و سفید و "دیگر".

همچنین برخی از ایالت ها به نظر می رسد در لیست زیر اسپانیایی سفید دسته می گوید: سامانتا Artiga مدیر نابرابری سیاست پروژه در قیصر خانواده بنیاد

"وجود دارد بسیاری از تغییرات در سراسر متحده در نظر آنها چگونه گزارش داده است که باعث می شود در مقایسه با داده ها در سراسر متحده به عنوان به خوبی به عنوان یک ملی عکس" Artiga می گوید.

اما کارشناسان ترس که اطلاعات موجود در واقع undercounts اختلاف مشاهده شده در جوامع از رنگ.

"من فکر می کنم ما باید undercount به هر حال چون ما می دانیم که جوامع اقلیت هستند کمتر احتمال دارد به آزمایش می شود برای COVID-19 می گوید:" Millett. NPR خود تجزیه و تحلیل نشان داد که در چهار از شش شهرستانها در تگزاس, تست, سایت, شد, صورت نامتناسبی واقع در سفیدتر جوامع است. ارزن اشاره به یک مطالعه اخیر منتشر شده قبل از بررسی دقیق است که در بر داشت که در هنگام تست سطح بالا رفت و در محله های محروم در فیلادلفیا و شیکاگو و نیویورک شهرستان, بنابراین بیش از حد آیا شواهد نامتناسب تاثیر COVID-19 در این جوامع است.

بزرگنمایی این تصویر

یک پرستار ثبت شده تساوی خون برای تست COVID-19 آنتی بادی در Abyssinian کلیسای باپتیست در محله هارلم شهر نیویورک در مارس 14. کلیساها در کم درآمد جوامع در سراسر نیویورک در حال ارائه COVID-19 تست به ساکنان. آنجلا Weiss/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
آنجلا Weiss/خبرگزاری گتی ایماژ

نمایندگان مجلس با افزایش نگرانی در مورد راه مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از گزارش های نژادی و قومی داده; آژانس نمی گزارش جمعیت در اوایل بحران و حتی در حال حاضر آن را به روز رسانی این هفته اما با یکی دو هفته تاخیر. سناتور دموکرات پتی موری از واشنگتن و دموکرات در کنگره فرانک Pallone جونیور از نیوجرسی به نام یک گزارش اخیر در جمعیت سی دی های ارائه شده به کنگره "محزون می خوانی ناکافی است."

"ایالات متحده در پاسخ به COVID-19 گرفتار شده است با اطلاعات کافی در مورد تاثیر این ویروس و همچنین دولت فدرال و پاسخ به آن" موری و Pallone نوشت: در نامه ای فرستاده مارس 22 به بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر. آنها به نام برگ برنده دولت برای ارائه جامع تر اطلاعات دموگرافيک.

مناسب بهداشت عمومی پاسخ

Essien می گوید او شنیده نگرانی از همکاران که با تمرکز بر نژاد و قومیت در بیماری "برخی از همدلی برای مدیریت و درمان است رفتن به دور است."

"اگر مردم احساس" خوب این است که آنها را مشکل و نه من مشکل... پس از آن که به طور بالقوه ممکن است بر راه است که مردم فکر می کنم در مورد باز کردن این کشور," او می گوید.

اما مگر اینکه تست ها و منابع دیگر در حال کارگردانی در حال حاضر به جوامع که به آنها نیاز دارید بیشتر همه گیر خواهد شد برای همه می گوید Nunez-اسمیت.

"این مهم است که برای همه, ایمنی و بهداشت," او می گوید.

Nunez-اسمیت می گوید: نژاد و قومیت اطلاعات لازم برای مقامات به سادگی متناسب با سلامت عمومی پاسخ.

برای بسیاری از مردم فیزیکی فاصله یک امتیاز است," او می گوید. "اگر شما زندگی می کنند در یک محله شلوغ و یا شما به اشتراک گذاشتن یک خانواده با بسیاری از مردم دیگر ما نیاز به پیام های خاص به این شرایط. اگر شما نیاز به ترک کار هر روز و یا ترک خانه برای کار هر روز اگر شما نیاز به حمل و نقل عمومی برای رسیدن به ضروری خط مقدم کار چگونه می تواند به شما در حفظ امن است؟"

مناسب بهداشت عمومی پاسخ این است که در حال حاضر اتفاق می افتد در لوئیزیانا که در آن LaVeist می گوید: خود را برای نیروی کار به تازگی به استخدام افراد مشهور مانند بزرگ Freedia یکی از پیشگامان نیواورلئان هیپ هاپ subgenre به نام bounce برای مقابله با اطلاعات غلط و گسترش بهداشت عمومی پیام در مورد COVID-19 به آفریقایی-آمریکایی جامعه است.

با توجه به همه گیر را متفاوت تلفات در جوامع از رنگ های خاص و کم درآمد آنهایی که فرناندز و Nunez-اسمیت می گویند بهداشت عمومی پاسخ باید شامل کمک به پاسخگویی به نیازهای اساسی مانند ارائه مواد غذایی دستمزد پشتیبانی و حتی مسکن موقت برای کسانی که بیمار یا در معرض ویروس.

"ما باید به تضمین می کنند که اگر ما توصیه می کنیم برای کسی که آنها باید در قرنطینه و یا باید آنها را در انزوا که آنها می توانید انجام دهید تا با خیال راحت و به طور موثر" Nunez-اسمیت می گوید.

Nunez-اسمیت می گوید اگر شما لازم نیست مستقیم منابع در حال حاضر به جوامع اقلیت که به آنها نیاز دارید بیشتر این خطر وجود دارد که آنها ممکن است کمتر احتمال دارد به اعتماد و خرید به بهداشت عمومی پیام نیاز به ساقه همه گیر. در حال حاضر نظرسنجی ها نشان می دهد بی اعتمادی گسترده از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در میان آفریقایی-آمریکایی است که اکثریت آنها بر این باورند مغلوب ساختن پیشی جستن دولت فشار برای بازگشایی متحده آمد و تنها پس از آن مشخص شد که مردم از رنگ بودند تحمل فشار از بیماری همه گیر.

فرناندز اشاره می کند که در میان لاتین تبارها بی اعتمادی نیز می تواند مانع تلاش ها برای انجام موثر تماس با ردیابی چرا که افرادی که ثبت نشده و یا در مخلوط-وضعیت خانواده ممکن است تمایلی به فاش که آنها بوده ام در تماس با.

"این وحشتناک یک زمان برای همه ما که آیا عدالت در سلامت کار می گوید:" فرناندز "تا حدودی به دلیل این است که قابل پیش بینی و تا حدودی چون ما اینجا ایستاده تکان دادن اسلحه ما گفت:" صبر کنید. ما نیاز به کمک.' "

کانی Hanzhang Jin, آلیس, Sylvester و سلنا سیمونز-Duffin کمک به این گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن