چه کسی می گوید COVID-19 ایمنی ناشناخته; بیماری '10 بار مرگبارتر" از سال 2009 آنفولانزا

بزرگنمایی این تصویر کارشناسان بهداشت می گویند آنها هنوز مطمئن شوید که در مورد سطح ایمنی افراد ممکن ا

توسط MINERALNEWS در 25 فروردین 1399
بزرگنمایی این تصویر

کارشناسان بهداشت می گویند آنها هنوز مطمئن شوید که در مورد سطح ایمنی افراد ممکن است پس از دوره نقاهت بعد از COVID-19. در اینجا یک مرد می پوشد یک ماسک محافظ به عنوان او می گذرد یک نقاشی دیواری در شهر نیویورک که در آن COVID-19 تلفات گذشت 10,000. یوهانس Eisele/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
یوهانس Eisele/خبرگزاری گتی ایماژ

افرادی که از بهبود COVID-19 ممکن است یا ممکن است سیستم ایمنی بدن به بیمار شدن دوباره – و آن را بیش از حد به زودی به دانستن چه مدت هیچ گونه ایمنی ممکن است گذشته سازمان بهداشت جهانی کارشناسان می گویند. ارزیابی می آید که به عنوان رهبر Tedros Adhanom Ghebreyesus می گوید COVID-19 است "10 بار مرگبارتر از سال 2009 آنفولانزای همه گیر."

"ما می دانیم که در برخی از کشورها موارد دو برابر شدن هر سه تا چهار روز" Tedros گفت: در یک خبر مطبوعاتی در ژنو است. "در حالی که COVID-19 شتاب بسیار سریع آن را شخصی بسیار آهسته تر. "

در سراسر جهان تعداد COVID-19 مواردی است که به سرعت نزدیک شدن به 2 میلیون مارک از جمله بیش از 117,000 افرادی که فوت کرده اند با توجه به COVID-19 داشبورد ایجاد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه Whiting دانشکده فنی و مهندسی.

2009 H1N1 flu pandemic که Tedros اشاره تخمین زده شده است آلوده بیش از 60 میلیون نفر در ایالات متحده با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. این سازمان تخمین می زند این ویروس به کشته شدن نزدیک به 12,500 آمریکایی در طول یک سال است. تقریبا دو برابر این تعداد در حال حاضر از درگذشت COVID-19 در ایالات متحده, که در آن برخی از 570,000 مردم تایید به توان و حذف.

بيش از 440000 نفر در سراسر جهان شناخته شده به بهبود از COVID-19 — و وضعیت خود را مهم و طولانی سوال. اگر مردم ایمنی بدن پس از بهبودی به فکر می رود و آنها می توانند از سرگیری زندگی عادی فعالیت های بیشتر به سرعت و با ارائه هر دو یک اقتصادی تقویت و کمک در ارائه خدمات ضروری است.

اما در حال حاضر برای پاسخ به این سوال که آیا افرادی که بهبود پس از آن می تواند دوباره آلوده باقی می ماند "ناشناخته" دکتر مایک رایان مدیر اجرایی که در شرایط اضطراری برنامه گفت.

"انتظار می رود که یک فرد که تولید تمام عیار پاسخ ایمنی با آنتی بادی قابل تشخیص باید برای حفاظت از یک دوره از زمان" رایان گفت. "ما فقط نمی دانم آنچه در آن دوره از زمان است. انتظار داریم که به یک دوره معقول حفاظت, اما آن را بسیار دشوار است برای گفتن که با یک ویروس جدید است."

YouTube

یک مطالعه مقدماتی بر روی آنتی بادی در خون پلاسما از 175 بیمارانی که بهبود از این بیماری در چین ارائه می دهد مخلوط اطلاعات در مورد پتانسیل برای ایمنی به گفته دکتر ماریا ون Kerkhove های در حال ظهور بیماری متخصص کسی است که ویژگی های رهبری در COVID-19.

در حالی که اشاره کرد که مطالعه از شانگهای بوده است نه کارشناسی ون Kerkhove گفت: این یافته ها نشان می دهد متفاوت سطح ایمنی برای بیماران متفاوت است.

این مطالعه اظهار داشت: "برخی از فردی تا به حال پاسخ آنتی بادی قوی" ون Herkhove گفت: "این که آیا آن پاسخ آنتی بادی در واقع به معنی ایمنی یک سوال جداگانه."

محققان در این پروژه او افزود: "برخی از بیماران که تا به حال هیچ پاسخ آنتی بادی قابل تشخیص. و آنها دریافتند برخی از افرادی که تا به حال بسیار بالا پاسخ."

"در حال حاضر ما نمی باید یک تصویر کامل از آنچه ایمنی به نظر می رسد مانند" ون Herkhove گفت. "و تا زمانی که ما انجام می دهیم ما نمی توانیم یک پاسخ کامل."

با استناد به ماهیت پیچیده ای از بسیاری از COVID-19 موارد – از جمله بيماران شرایط اساسی و بدن گاهی اوقات خطرناک پاسخ ایمنی – رایان گفت: مردم می توانند عفونت های جدید از آن شرایط یا احتمالا مریض با COVID-19 دوباره چون آنها روشن نیست coronavirus از سیستم خود را.

به سرعت از کنترل بیماری تنفسی به این معنی است که محدودیت های مانند کسب و کار خاموش شدن ناگهانی و اقامت در خانه سفارشات تنها باید برداشته به آرامی Tedros گفت. او اضافه کرد که چنین اقداماتی "تنها می تواند برداشته شود اگر راست بهداشت عمومی اقدامات در محل از جمله ظرفیت قابل توجهی برای تماس با ردیابی."tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب