افزایش ما زیان کار هم بزنید ترس از پایدار اقتصادی آسیب

واشنگتن - coronavirus بحران انداخت حداقل 2.1 میلیون آمریکایی از کار در هفته گذشته با وجود تدریجی بازگشایی کسب

توسط MINERALNEWS در 9 خرداد 1399

واشنگتن - coronavirus بحران انداخت حداقل 2.1 میلیون آمریکایی از کار در هفته گذشته با وجود تدریجی بازگشایی کسب و کار در سراسر کشور stoking ترس دوشنبه که این معضل در حال انجام است و به طور بالقوه طولانی مدت آسیب به اقتصاد ایالات متحده.

با وجود چند برق امید, مهمترین, آخرین اخبار اقتصادی از سراسر جهان بود نیز تیره و تار به عنوان برخی از جهان پرجمعیت ترین کشورهای گزارش افزایش عفونت و مرگ و میر. تایید آمریکا مرگ و میر پیشی گرفته 100,000 بالاترین در جهان است.

آخرین فرصت های شغلی-از دست دادن چهره های از ایالات متحده آمریکا وزارت کار را به 41 میلیون مجموع در حال اجرا از آمریکایی ها که زمینه برای مزایای بیکاری پس از coronavirus خاموش شدن ناگهانی گرفت و در اواسط ماه مارس.

وجود دارد برخی از نشانه های دلگرم کننده: به طور کلی تعداد زیادی از آمریکایی ها در حال حاضر نقشه کشی مزایای بیکاری کاهش یافته و برای اولین بار از زمان بحران آغاز شد از 25 میلیون به 21 میلیون نفر است. و برای اولین بار برنامه های کاربردی برای مزایای بیکاری کاهش یافته است به مدت هشت هفته متوالی به عنوان متحده به تدریج اجازه دهید فروشگاه, رستوران ها و کسب و کارهای دیگر بازگشایی و صنعت خودرو شروع می شود تا کارخانه ها دوباره.

اما تعدادی از کارگران ایالات متحده تشکیل پرونده برای مزایای بیکاری است که هنوز هم فوق العاده بالا با تاریخی استانداردها و این نشان می دهد که کسب و کارهای در حال شکست و یا به طور دائم آزادسازي نه فقط تخمگذار کردن مردم تا زمانی که این بحران می تواند عبور اقتصاددانان هشدار می دهند.

"است که از نوع اقتصادی تخریب شما می توانید به سرعت قرار داده و در بطری" گفت: آدم Ozimek اقتصاددان ارشد در Upwork.

نرخ بیکاری در ایالات متحده بود 14.7 درصد در ماه آوریل یک سطح دیده نمی شود پس از افسردگی و بسیاری از اقتصاددانان انتظار آن خواهد بود نزدیک به 20 درصد است.

در وال استریت سهام که صعود برای بسیاری از به روز کاهش یافت و در پایان معاملات بیش از نگرانی در مورد افزایش متحده-چین تنش است. پس از یک شیرجه رفتن در ماه فوریه و مارس به بازار ارائه شده است و دوره نقاهت اخیرا به عنوان سرمایه گذاران به سهام که سود بیشتر از بازگشایی اقتصاد است.

بیکاری و ارقام آمده در میان تشدید بحث در کنگره بیش از اینکه به گسترش $600 در اضافی هفتگی فدرال مزایای بیکاری ارائه شده تحت نجات مصوبات در مارس اما مجموعه منقضی ژوئیه 31.

دموکرات ها پیشنهاد گسترش پرداخت در حالی که جمهوری خواهان استدلال کرده اند که پول اضافی می تواند به تضعیف گذاشته و کارگران از بازگشت به شغل که کمتر از آنها در حال گرفتن در بیکاری است.

کلی کلسو, a 30-year-old roadie از نشویل تنسی برای گروه راک خارجی خود را برای اولین بار نرخ بیکاری بررسی هفته گذشته پس از بیش از هشت ماه انتظار. او گفت که او هنوز دریافت به مراتب کمتر در منافع از $1,250 در هفته یا بیشتر از او ساخته شده در تور است.

هر چند کلسو تمایلی به ترک صنعت موسیقی او گفت: "من یک مجوز لوازم آرایشی. اگر همه چیز با شکست مواجه, من می توانم به انجام مو."

یکی دیگر از بلندی ابر طوفان: اقتصاددانان می گویند تیز دست دادن درآمد مالیاتی برای دولت و دولت های محلی است که به احتمال زیاد به ترکیب آسیب از خاموش شدن ناگهانی مجبور اضافی بخش عمومی اخراج در هفته های آینده.

کسانی که اخراج باید فقط به تازگی شروع به نشان دادن تا در این هفته مدعیان گزارش. واشنگتن, برای مثال, گزارش از اخراج کارکنان دولت.

کاهش شغل نیز ظاهر می شود به مراتب فراتر از ابتدا ضربه صنایع از جمله رستوران ها و فروشگاه ها نشانه آن است که آسیب در حال گسترش است و حتی به عنوان کسب و کار بازگشایی شده است. واشنگتن گفت: آن را دیدم اخراج در بیمه و ایالت نیویورک گزارش داد کاهش کار توسط شرکت های فن آوری اطلاعات.

اقتصاددانان می گویند بسیاری از مشاغل از دست رفته هرگز به آینده و نرخ بیکاری دو رقمی می تواند باقی بماند طریق 2021.

و به عنوان دلسرد به عنوان اعداد تصویر واقعی ممکن است بدتر است. دولت تعداد مردم که بیکار تنها اگر آنها در واقع به دنبال یک شغل و بسیاری از آمریکایی ها احتمالا هیچ نقطه ای در تلاش زمانی که بسیاری از کسب و کار تعطیل.

شرکت های هواپیمایی و تولید کنندگان هواپیما در حال مبارزه پس از سفر هوایی کاهش یافت در اوایل شیوع. هواپیمای بوئینگ برش بیش از 12000 مشاغل آمریکا از طریق اخراج و buyouts بسیاری از انتظار می رود در منطقه سیاتل است. بودجه اروپا شرکت هواپیمایی Easyjet گفت: آن قطع خواهد شد تا به یک سوم از آن 15,000 کارکنان. خطوط هوایی آمریکا قصد دارد برای از بین بردن مورد 5,100 شغل.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

Amtrak به همین ترتیب اعلام کرد آن را ذخیره کردن حدود 20 درصد از آن 18,000 کارگران در میان سقوط قطار ridership.

تعدادی از کشورهای اروپایی قوی ایمنی-net برنامه هایی که اختصاصی دستمزد میلیون ها نفر از کارگران و نگه داشتن آنها را در حقوق و دستمزد به جای اضافه کردن آنها به صفوف بیکاران. اما آسیب های اقتصادی است نصب شده است وجود دارد بیش از حد.

نیسان نورد تولید در اسپانیا در یک حرکت دولت گفت: می تواند منجر به 3000 مستقیم کاهش شغل و هزاران ضرر و زیان بیشتر در این خودروساز تامین کنندگان. و نرخ بیکاری افزایش 22 درصد در ماه آوریل با 843,000 بیشتر افرادی که به دنبال کار می کنند.

در جای دیگر در سراسر جهان هند را دیدم دیگر رکورد روزانه پرش در coronavirus موارد است. روسیه گزارش داد افزایش مداوم در آن caseload حتی به مسکو و استان در سراسر کشور پهناور نقل مکان به سهولت محدودیت همگام با کرملین دستور کار سیاسی است.

و کره جنوبی گزارش داد ده ها تن از موارد جدید در این پرجمعیت Seoul metro منطقه به عنوان مقامات تقلا برای جلوگیری انتقال مرتبط عظیم e-commerce انبار و جلوگیری از از دست دادن برخی از سخت برنده دستاوردهای ساخته شده است که آن را به یک مدل برای بقیه جهان است.

در سراسر جهان به ویروس آلوده شده است بیش از 5.8 میلیون نفر و کشته شدن حدود 360,000 با ایالات متحده با داشتن بسیاری از موارد تایید شده و مرگ و میر با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز. اروپا ثبت کرده است در مورد 170,000 مرگ و میر.

درست ابعاد این فاجعه به طور گسترده ای اعتقاد بر این بود به طور قابل توجهی بیشتر با کارشناسان گفت: بسیاری از قربانیان بدون که تا کنون آزمایش شده است.

___

Sewell گزارش از سینسیناتی. آسوشیتد پرس خبرنگاران از سراسر جهان کمک به این گزارش.

___

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreaktinyurlis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن