Coronavirus ممکن است به معنی چراغ برای تابستان اردوگاه های این سال

بزرگنمایی این تصویر تعداد فزاینده ای از sleepaway اردوگاه در حال حاضر لغو شده و با توجه به COVID-19.

توسط MINERALNEWS در 29 اردیبهشت 1399
بزرگنمایی این تصویر

تعداد فزاینده ای از sleepaway اردوگاه در حال حاضر لغو شده و با توجه به COVID-19. PeopleImages/E+/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
PeopleImages/E+/گتی ایماژ

اردوهای تابستانی در سراسر کشور در حال دست و پنجه نرم کردن با یا چگونه آنها می توانند باز در این تابستان به عنوان همه گیر همچنان ادامه دارد. چشم انداز است که به خصوص به چالش کشیدن برای یک شبه اردوگاه که در آن صدها نفر از کودکان و نوجوانان بازی خوردن و خواب و ایده بسیار اجتماعی فاصله کاملا نفرت به اردوگاه تجربه.

کمی تعجب رو به رشد تعداد sleepaway اردوگاه در حال حاضر تسلیم به COVID-19.

"لغو کمپ این تابستان است و عمیقا ناامید کننده برای همه ما پس از آنچه در حال حاضر احساس می کند مانند یک ابدیت از سرخوردگی و عدم اطمینان" نوشت: Shannon Donovan-مونتی, مدیر اجرایی, در دودکش گوشه و کنار اردوگاه در غرب ماساچوست در یک ایمیل به پدر و مادر در این هفته. "وجود دارد هیچ کلمه ای است که می تواند دور دل شکستگی از محروم کردن فرزندان و خودمان را از چیزی که به ما داده است از جمله شادی و اتصال به دیگران است."

یازده سال, Maddie شاهزاده بود در میان بسیاری از دودکش گوشه کمپ که در زمان آن سخت است. "این باعث می شود من غمگین است که من نمی تواند با دوستان من," او گفت:.

اردوگاه است که در آن او "رشد می کند تا بیشتر," او گفت:, و که در آن او شادترین است. "شما لازم نیست که هر گونه تکنولوژی و آن را واقعا آسان برای فراموش کردن همه از نگرانی های خود را," او اضافه شده است.

"من می خواهم استدلال می کنند که کودکان و نوجوانان نیاز به اردوگاه تابستان امسال بیشتر از همیشه قبل از" گفت: Dayna Hardin جمهور CampGroup اجرا می شود که 15 اردوگاه از مین به میشیگان از جمله 13 اردوگاه های شبانه که هنوز امیدوار به باز کردن. او می گوید: یک شب تجربه ممکن است فقط آنچه را که دکتر دستور داد برای بچه ها که درد و رنج شده اند از طریق ماه از انزوا و اضطراب است. و او استدلال می کرد که بچه ها در واقع ممکن است امن تر از عفونت در اردوگاه یک شبه از در خانه.

"ما به دنبال این مانند ما قلعه" Hardin گفت. "بچه های ما در حال رفتن برای ورود به قلعه و ما در حال رفتن به جلو و پل متحرک و ما خواهد بود و ما خود را جدا از جامعه."

اما سخت "هیچ در هیچ" سیاست قطعا اردوگاه یافت نشد' ، این امر به معنی هیچ زمینه سفر بدون بازدید روز و هیچ اجتماعی و یا مسابقات ورزشی با اردوگاه های دیگر. کارکنان را به باقی می ماند در محوطه دانشگاه برای به روز کردن. و لباس های شسته شده و مواد غذایی تحویل خواهد چالش.

اردوگاه زندگی در داخل "حباب" را به عنوان برخی از آنها خواستار آن تغییر خواهد داد. به جای بازی برچسب ها, کودکان را مجبور به پر کردن وقت خود را بدون تماس با فعالیت هایی مانند ساخت صنایع دستی.

"اردوگاه در حال رفتن به نگاه بسیار متفاوت گفت:" مت Fragala مدیریت مشاور مدیر در محیط زیست, بهداشت و, مهندسی گروه استخدام American Camp Association (ACA) به توصیه بهترین شیوه ها و دستورالعمل های اردوگاه. جزئیات بستگی دارد ایالتی و محلی حکم اما Fragala گفت: پیشنهادهایی را شامل ثابت ضد عفونی كردن بچه ها برای خواب و غذا خوردن در یک فاصله و در شیفت در سالن ناهار خوری. هدف Fragala گفت: به "کنترل برخی از ضرب وشتم بهترین راه ما می توانیم. آن را به یک تغییر از کسب و کار به طور معمول در اردوگاه. اما وجود دارد یک تعادل ما باید سعی کنید برای پاسخگویی به نگه داشتن همه امن و به حداقل رساندن خطر بالقوه."

اردوگاه نیز در انتظار به تقسیم بچه ها به واحدهای کوچکتر گفت: ACA, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت تام روزنبرگ. "این خواهد بود مانند خانواده که در آن [بچه ها] خواهد بود قادر به معاشرت تا حدودی به طور معمول," او گفت:. "اما بین خانواده محافل وجود خواهد داشت فیزیکی فاصله."

همان قانون اعمال را به پوشیدن ماسک صورت با توجه به روزنبرگ. کمپ می پوشند آنها را زمانی که خارج از "خانواده" او گفت:, و کارکنان که ارتباط برقرار کردن با بیش از یک "خانواده" گروه مانند یک سرویس غذا کارگر و یا یک مربی تیراندازی با کمان, به احتمال زیاد مجبور به پوشیدن ماسک در تمام طول روز.

اردوگاه خواهد بود انتظار می رود به طور منظم نظارت بر کمپ و کارکنان برای علائم COVID-19 به عنوان مثال با در نظر گرفتن درجه حرارت هر روز. اما آیا اردوگاه خواهد آزمون برای COVID-19 یک سوال باز است. برخی از اردوگاه دیدن تست به عنوان یک نیاز; آنها حتی نمی خواهد در نظر بگیرید باز مگر اینکه آنها می توانند آزمون کودکان و نوجوانان قبل و در طول جلسه. اما دیگر اردوگاه ها می گویند که آنها نمی خواهد آزمون با تکیه بر گرفتن کمپ' درجه حرارت روزانه در صورت مشاهده علائم دیگر. که یک رویکرد برخی از والدین غیر مسئولانه است.

"که من را نگه می دارد تا در شب" گفت: Fina Barouch یک بوستون-منطقه پزشک و پدر و مادر از دو کمپ. او گفت که او نمی خواهد اجازه می دهد بچه ها خود را برای رفتن به اردوگاه.

"این فقط طول می کشد یک فرد به ریختن ویروس زمانی که کاملا بدون علامت و نگرانی من این است که این می تواند تبدیل به چیزی شبیه به خانه سالمندان بیماری همه گیر که در آن فقط گسترش نمایی" Barouch گفت.

CDC صادر کرده و در آن راهنمایی برای اردوگاه توصیه کلی اقدامات احتیاطی مانند اجتماعی فاصله غربالگری و فوق العاده ضد عفونی کننده. این آژانس همچنین هدایت اردوگاه به دنبال قوانین ایالتی و محلی اما در اکثر موارد اردوگاه هنوز هم در انتظار شنیدن چه کسانی خواهد بود و آنها در حال رشد به طور فزاینده ای نا امید که آنها لازم نیست اطلاعات بیشتر برای کمک به آنها تصمیم خود را.

چند دولت و دولت های محلی در حال حاضر تصمیم به ممنوعیت sleepaway اردوگاه در این تابستان از جمله گرجستان و مینه سوتا و کانکتیکات است انتظار می رود برای انجام این کار. مقامات در ورمونت نشان داده اند که آنها می خواهند به اجازه می دهد یک شبه به اردوگاه باز با اقدامات احتیاطی اضافی که هنوز در حال کار می کرد. اما اکثریت قریب به اتفاق حوزه های قضایی هنوز در حال کشتی با این مسئله است.

ماساچوست رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر گفت: این موضوع می آید تا هر روز در مکالمه با کشورهای دیگر.

"بخش دشوار" او گفت:, "این است که بدانند به خصوص وقتی که می آید به برخی از مسائل که شامل شادی بودن یک بچه بدانند برخی از راه برای انجام این کار که در آن شما باید حداقل به اندازه کافی قوانین را به مطمئن شوید که می توان آن را با خیال راحت انجام می شود, اما شما لازم نیست کل از بین ببرد خود به خود طبیعت چه کسانی هستند و قرار بود در مورد."

در واقع یک اردوگاه مدیر گفت: یک شبه اردوگاه که کاهش بسیاری از هسته سنت خواهد بود مانند دیزنی جهان بدون سحر و جادو پادشاهی یا میکی موس.

اردوگاه مشاور لورن Kasnett Nearpass از بنیانگذاران تابستان 365 موافق است که اگر محدودیت آنقدر طاقت فرسا که اردوگاه دیگر احساس می کند مانند اردوگاه آن دیگر ممکن است ارزش آن.

"اگر شما باید برای حذف سحر و جادو به طور کامل," او گفت: "اگر آن را به نگاه و احساس های مختلف و سپس شاید شما می دانید که ما فقط قدرت رو به جلو به 2021."

چشم انداز یک سیراب به پایین اردوگاه تجربه ای مکث حتی برای جان سخت کمپ مانند 15 ساله دوقلو ساشا و آماندا خوب بودند که به دنبال به جلو به قدرت پردازش و امتیازات آنها را لذت بردن از به عنوان اعضای قدیمی ترین تختخواب سفری در اردوگاه خود را در این تابستان.

"به من اعتماد کن من می خواهم اردوگاه بیش از هر کسی" سعید ساشا. "این درست است که ما نمی توانیم اردوگاه مانند این. مانند آن را متلک ما است."

یک ماه پیش آماندا گفت: دوستان او بودند همه به نفع از رفتن به اردوگاه تابستان امسال بدون توجه به آنچه. اما در حال حاضر او گفت: به جای اینکه به شدت به خطر بیافتد و کوتاه 2020 بیشتر ترجیح می دهند صبر کنید و باید یک "نرمال" تابستان در 2021.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب