'شما یکی از آنهایی که خوش شانس': یک پرستار و پدرش خود را می گویند خداحافظی

به عنوان دونالد Lackowski غیر روحانی در تخت بیمارستان در تورانس یادبود مرکز پزشکی یک زن تحت پوشش در دنده محافظ

توسط MINERALNEWS در 10 اردیبهشت 1399

به عنوان دونالد Lackowski غیر روحانی در تخت بیمارستان در تورانس یادبود مرکز پزشکی یک زن تحت پوشش در دنده محافظ از سر تا پا آشکار تنها چشم او راه می رفت به اتاق خود.

Lackowski که دچار زوال عقل به رسمیت شناخته دختر خود الیزابت Seyferth از طریق لایه از حفاظت.

"لیز است که شما?"

"بله پدر من اینجا هستم و من شما را دوست دارم."

تبلیغات

"من شما را دوست دارم بیش از حد لیز" او به او گفت.

Seyferth یک اتاق عمل و پرستار در بازدید از پدرش چندین بار در چند روز آینده در خود می شکند. در حالی که اکثر خانواده ها از COVID-19 بیماران مجبور هستند برای اتصال از طریق تماس های ویدئویی از طریق تلفن و یا نه در همه Lackowski و دختر خود را قادر به خود را می گویند خداحافظی در فرد است.

86-year-old Navy جانباز درگذشت از COVID-19 مارس در 2. پس از درگذشت Seyferth نشسته با او به نگه داشتن دست خود را و دعا برای نزدیک به یک ساعت. دیگر پرستاران گریه با او.

"شما یکی از آنهایی که خوش شانس" آنها به او گفت.

تبلیغات

Lackowski شد کاپیتان در نیروی دریایی آمریکا خدمت به عنوان یک مهندس برای بیش از 35 سال است. او بود مستقر در پرل هاربر که در آن او ازدواج کردم و به ویتنام فرستاده شد در سال 1962. او با ثبت چهار اختراع ثبت شده از جمله یکی برای یک تثبیت کننده سلاح برای نیروی دریایی کشتی او گفت:.

در دهه 1970 Lackowski مستقر شد در سن دیگو که در آن او برای فصل بعدی از زندگی خود را. او و Seyferth مادر طلاق گرفته و او را ملاقات شریک زندگی خود را, کی هاتاوی در حالی که در یک باشگاه سیرا سفر.

زمانی که بازنشسته شد در سال 1994 Lackowski تبدیل به یکی از اصلی docents در نیمه راه است که از منوی view در سن دیگو. او همچنین یک داوطلب رنجر در آلاسکا یخچال خلیج پارک ملی چند summers, قایقرانی از جزیره ای به جزیره برای بررسی بر روی ساکنان. او دوست داشت به سفر اما سن دیگو خانه خود را.

تبلیغات

"او می خواست هرگز به ترک سن دیگو چرا که او را درک نمی کنند که چگونه او همیشه می تواند زندگی می کنند بدون یک پایگاه نیروی دریایی در نزدیکی" Seyferth گفت.

اما در طول تعطیلات روز شکرگزاری در یکی از بسیاری از دیسک برای دیدن Seyferth, Lackowski رو از دست داد. او مبتلا به زوال عقل و در ژانویه او تا به حال او را به حرکت به یک ردندو بیچ تسهیلات زندگی کمک.

Lackowski تنظیم هست. او همچنان فعال و سالم است. او بسیاری از دوستان ساخته شده و برای اولین بار بود به افزایش است هر روز صبح به خوش آمد می گوید تسهیلات کارکنان.

تبلیغات

"او بود که برگزاری دادگاه" Seyferth گفت. "آنها او را خواستار کاپیتان. او عاشق یک ساعت یک مبارک."

"یکی از شکایت خود در مورد جایی که او زندگی بود 'وجود دارد بسیاری از مردم در اینجا زندگی می کنند!'" Seyferth گفت. "او نمی تواند صبر کنید برای دریافت خود را برای پیاده روی در هر روز است."

Lackowski شده است به دنبال به جلو به آینده 86 تولد در مارس 22 و نا امید شده بود زمانی که اقامت در خانه محدودیت به رهبری حزب خود را لغو.

Seyfreth به جای راه می رفت دو بلوک از خانه او به او را از طریق پنجره اتاق خواب خود را. او تحویل هدیه خود را — سازمان دیده بان و کوکی های مورد علاقه Oreos — و زدم روی شیشه. آنها صحبت از طریق تلفن.

تبلیغات

یک هفته بعد در تاریخ 29 مارس Lackowski دختر خود گفت که "من احساس درست نیست." Lackowski در بیمارستان بستری شد مارس 31.

برای Seyferth کار در همان بیمارستان با علم به این که او پدر بیمار در یک اتاق طبقه بالا دشوار بود. او احساس پریشان و عاطفی تا زمانی که او قادر به دیدن او.

هنگامی که او Lackowski به نظر می رسید به خوبی انجام می دهند و حتی ابراز گرسنگی در زمان. او همچنین قادر به صحبت با نوه اش توسط تلفن. او را صدا نمی کند بیمار است.

تبلیغات

"مامان و پاپا گفت: او را OK!'" Seyferth را به او گفت.

اما پزشکان و پرستاران هشدار داده Seyferth خود سطح اکسیژن بودند به تدریج انداختن. Lackowski خواست نمی شود انتوبه یا مغزش بنابراین او داده شد مورفين به تحمل درد است.

زمانی که او به خواب رفت شب آوریل 1, او را بیدار نمی کند.

پس از انعکاس Seyferth می داند که او خوش شانس بود که پدر او به پایان رسید تا در بیمارستان که در آن او کار می کرد که او به رسمیت شناخته شده خود است که با مرگ بدون درد بود.

تبلیغات

"واقعیت این است که او تبدیل به اطراف و دقیقا می دانستند که من و ما رد و بدل ما چگونه احساس خود را در مورد هر یک از دیگر — من فراتر از برکت" Seyferth گفت. "همه می توانم بگویم این است که خدا را شکر که من تا به حال که با او."

Lackowski به خاک سپرده خواهد شد در یادبود ملی گورستان اقیانوس آرام در هاوایی نظامی افتخارات هنگامی که جمعیت محدودیت برداشته می شوند. Lackowski است جان سالم توسط کودکان سه نوه و شریک زندگی.tinyurlis.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن