کاخ سفید سنا توافق را 2 تریلیون دلار Coronavirus بسته نجات

بزرگنمایی این تصویر

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل کنتاکی پیاده روی به سنا مجلسی در کاپیتول هیل در واشنگتن دی سی در روز سه شنبه. پاتریک Semansky/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

پاتریک Semansky/AP

به روز شده در 2:20 a. m. ET

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل اوایل روز چهارشنبه اعلام کرد که کاخ سفید و سنا به توافق رسیده اند به صورت بی سابقه ای به 2 تریلیون دلار هزینه بسته بندی با هدف propping تا افراد کسب و کار و کشور سیستم مراقبت های بهداشتی در میان یورش coronavirus بیماری همه گیر.

کاخ سفید قانونی مدیر امور اریک Ueland اعلام ساخته شده در حدود 1 a. m. ET.

“خانم ها و آقایان ما انجام می شود. ما باید یک معامله” Ueland گفت.

مک کانل به نظر می رسد در کف مجلس سنا در مدت کوتاهی پس از به می گویند که او تا به حال “خبر خوبی است.”

مک کانل گفت: این قانون که “در اثر این جنگ به سطح سرمایه گذاری” و اضافه کرد که از آن خواهد آمد تا برای رای بعد شنبه. سنا خواهد reconvene در ظهر.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: رئیس جمهور تهمت را “کاملا” ثبت نام در این لایحه اگر کنگره آن را تصویب.

مک کانل به نام رو به رشد بیماری همه گیر “جدی ترین تهدید برای آمریکا در بهداشت و درمان در بیش از یک قرن و به احتمال زیاد بزرگترین خطر برای آمریکا شغل و رفاه است که ما دیده ایم پس از رکود بزرگ.”

رهبر اقلیت سنا چاک شومر به دنبال مک کانل در طبقه سنا گفت: “ما باید به یک توافق دو حزبی در بزرگترین بسته نجات در تاریخ آمریکا است.” او به مناسبت “نه یک لحظه از جشن اما یکی از ضرورت است.”

شومر گفت: این توافق به معنای به عنوان یک “طرح مارشال” برای بیمارستان ها و پزشکی نیاز دارد.

بیمارستان ها که در خط مقدم یک موج جدید از بیماران که در حال حاضر تیره و تار منابع را دریافت کنید بیش از $130 میلیارد در حالی که آمریکا و دولت های محلی را 150 میلیارد دلار برای کمک به پوشش هزینه های متحمل شده توسط پاسخ به همه گیر.

این بسته نیز به طور مستقیم پرداخت نقدی به اکثر آمریکایی ها گسترش مزایای بیکاری و مطرح a $367 میلیارد برنامه برای کمک به کسب و کارهای کوچک را حقوق و دستمزد با توجه به دانشیار را فشار دهید.

هر گذاشته و یا furloughed کارگر را حقوق و دستمزد خود را “اجازه توسط دولت فدرال” شومر گفت.

این قرارداد همچنین شامل “سخت نظارت و پاسخگویی و شفافیت” از همه وام به “شرکت آمریکا” را فعال کنید توسط قانون است.

این توافق به دنبال روز کشمکش میان فشار برای انجام یک معامله به سرعت به عنوان بسیاری از کشور رفت و به قفل کردن برای جلوگیری از گسترش ویروس و بازارهای جهانی سقوط کرد.

این حرکت ناگهانی در قوانین رخ داده است پس از مجلس نانسی پلوسی گفت: جمهوری خواهان و دموکرات ها بود به نظر می رسید نزدیک به پل زدن اختلافات که قبلا متوقف شده بسته است.

“من فکر می کنم واقعی وجود دارد خوشبینی ما می تواند چیزی انجام می شود در چند ساعت آینده” پلوسی گفت: در یک مصاحبه با CNBC.

با وجود گسترده توافق در هر دو طرف راهرو که بسته شد به فوریت نیاز به اتو کردن جزئیات ثابت روی حیله و تزویر.

یکی از نهایی چسبیده امتیاز بود بیش از اندازه دولت-تضمین وام های یارانه ای به بزرگتر صنایع از جمله شرکت های هواپیمایی. در نهایت این رقم وارد شد 500 میلیارد دلار با توجه به AP.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im