Coronavirus موارد سنبله در سراسر کمربند آفتاب به عنوان اقتصاد lurches به حرکت

شیکاگو—هشدار به تکرار ominously برای هفته ها از اپيدميولوژيستها کوچک-شهر شهرداران و مقامات بهداشت شهرستان: هنگ

توسط MINERALNEWS در 25 خرداد 1399

شیکاگو—هشدار به تکرار ominously برای هفته ها از اپيدميولوژيستها کوچک-شهر شهرداران و مقامات بهداشت شهرستان: هنگامی متحده شروع به بازگشایی افزایش coronavirus موارد به دنبال خواهد داشت.

این سناریو در حال حاضر در کشورهای در سراسر کشور به ویژه در کمربند خورشید و غرب به عنوان هزاران نفر از آمریکایی ها شده اند بیمار توسط ویروس جدید و نگران کننده شیوع بیماری.

بیمارستان در آریزونا شده اند خواست برای فعال کردن اورژانس قصد دارد برای مقابله با سیل coronavirus بیماران. روز شنبه, فلوریدا شاهد بزرگترین واحد-تعداد روز از موارد پس از همه گیر آغاز شد. اورگان موفق به مهار گسترش این ویروس در بسیاری از مکان های پیشرو فرماندار شنبه به توقف آنچه تا به حال بوده است تدریجی بازگشایی.

و در تگزاس موارد در حال افزایش سرعت در اطراف بزرگترین شهرستانها از جمله هوستون سن آنتونیو و دالاس.

"من بسیار نگران در مورد آن گفت:" شهردار Eric Johnson دالاس اشاره کرد که پس از ماه از هشدار و انزوای بسیاری از ساکنان متوقف شده بود با پوشیدن ماسک و حفظ فاصله اجتماعی را محض خستگی. "آنها خواسته شده است برای مدتی به اطراف مردم آنها را دوست دارم و که آنها می خواهند به صرف زمان با. پوشیدن ماسک خوشایند نیست. و من فکر می کنم مردم خسته هستند."

برای نزدیک به یک ماه از ایالات متحده است نگاه مانند یک کشور باز و یا شروع به باز کردن و به طور فزاینده ای نامحدود با محدودیت به معنای آهسته گسترش coronavirus. با دولت بسیاری از محدودیت ها برداشته شود و مردم از چپ به را انتخاب فرد مورد اقدامات آمریکایی ها رفته و برگشت به سالن و رستوران شلوغ به پارک های عمومی و ده ها تن از شهرستانها پیوست عمومی بزرگ تظاهرات در اعتراض به سوء رفتار پلیس.

به طور کلی روزانه coronavirus موارد در سراسر ایالات متحده اساسا ثابت گیر در فلات. بیش از دو میلیون نفر در حال حاضر قرارداد این ویروس در این کشور به گفته نیویورک تایمز پایگاه داده و هر روز در مورد 21,100 جدید شناخته شده موارد گزارش شده و نه خیلی پایین تر از اعداد از یک ماه پیش. حدود 800 نفر از آن هر روز. این اعداد و ارقام باید هر دو کاهش یافته است به طور قابل توجهی پس از اوج در ماه آوریل است.

اما از روز شنبه روزانه تعداد coronavirus موارد نوردی در 22 متحده تغییر دوره از آنچه شده بود رو به پایین مدار در بسیاری از این اماکن است.

خوشه در موارد آوردن رهبران این کشورها به یک تقاطع: قبول ادامه داد: افزایش عفونت به عنوان انتظار می رود هزینه بازگشایی اقتصاد و یا در نظر گرفتن کاهش لغو محدودیت با هدف متوقف کردن گسترش و یا حتی تحمیل یک مجموعه جدید از محدودیت.

در هوستون در پنج شهرستان برتر انتخاب رسمی هشدار داد که جامعه بود "در پرتگاه از یک فاجعه" و خواست ساکنان برای به حداقل رساندن تماس با دیگران است. بیش از 300 مورد جدید شناسایی شده در این شهرستان در هر هفته اخیر.

اما در این شهر را ایرانیان در بازار وجود دارد چند نشانه هایی از نگرانی: مردم ایستاده بود محکم فاصله خط برای چوب شور در Auntie anne's کیوسک. در کالیفرنیا ناخن دو شنبه maskless در طول پدیکور. نشانه خواست اجتماعی فاصله اما در شلوغ گردشگاهها فروشگاه خارج خریداران خار گذشته یکی از دیگری تنها اینچ از هم جدا.

در طول بیشتر از فلوریدا بازگشایی زندگی عمومی اجازه داده است بارها و سینما به کار در نیمی از ظرفیت ورزشگاه در ظرفیت کامل. در ژوئن 5, دولت سست محدودیت های بیشتر حتی به عنوان caseload بود شروع به بالا رفتن.

در سالت لیک سیتی برخی از مردم در حال حاضر رفتار را به عنوان قبل از coronavirus همه گیر و حتی در میان افزایش موارد گفت: ترزا کهل یک یوتا ساکن اجرا می شود که در تابستان اردوگاه های فوتبال با شوهرش.

"ما به یک رستوران رفت شب دیگر و هیچ یک از کارکنان به حال ماسک در" کهل گفت. "این نوع تکان دهنده است."

دکتر آنجلا دونن یوتا اپیدمیولوژی دولت ترسیم کرده است دولت تجدید حیات در coronavirus به دولت reopenings آغاز شد که قبل از روز یادبود.

"زمان به طور مستقیم در ارتباط با ما شل شدن تا محدودیت" دان گفت. "که قطعا تا به چیزی برای انجام با آن."

وجود دلیل کافی برای کراوات آخرین موج از عفونت به نسبتا زود reopenings. خوشه هایی از عفونت ها در مواد غذایی-تجهیزات پردازش زندان و خانه های پرستاری در ادامه به ایجاد نقاط داغ در برخی از نقاط, اما آنها نه توضیح گسترده تر الگوی.

بیشتر از 10 سخت ترین ضربه متحده است که دیده می شود افزایش مورد سطح آغاز شده بازگشایی و یا قبل از 8 مه. لوئیزیانا که در آن موارد باید شروع به افزایش دوباره پس از تمدید کاهش شروع بازگشایی در مه 15. یکی دیگر از سخت برخورد دولت با رشد موارد کالیفرنیا به بازگشایی در بیشتر افزایشی راه با ادامه محدودیت در برخی از مناطق.

بسیاری از ایالت ها که کمترین بازگشایی دیده می شود مسیر های مختلف حداقل تا کنون. بیشتر از 10 متحده ضربه سخت به طور کلی در این بیماری همه گیر -- اما در حال حاضر شاهد کاهش روزانه موارد ویروس — شروع بازگشایی در اواسط ماه مه و یا بعد. تنها دو نفر از کسانی که در ایالات پنسیلوانیا و ایندیانا آغاز شد بازگشایی قبل از آوریل 15. برخی از دیگران نیوجرسی و میشیگان شروع شد بازگشایی به صورت جدی در ماه ژوئن. و دو نفر دیگر در نیویورک و ایلینوی نگه داشته و محدودیت های خود را در بدترین مناطق ضربه در حالی که بازگشایی کمتر پرجمعیت مناطق.

به عنوان تست ظرفیت افزایش یافته تا تعداد موارد در حال شمارش و مقامات در مکان هایی مانند آریزونا و فلوریدا می گویند افزایش موارد ممکن است توضیح داد حداقل تا حدودی با رشد دسترس بودن آزمون است.

Dr. Anthony S. Fauci این کشور بالا عفونی-بیماری کارشناس گفت: روز جمعه در مصاحبه با شبکه خبری ABC که این مهم به نگاه هر دو در مورد تعداد و درصد مثبت آزمایش برای درک این که آیا upticks در موارد منعکس گسترده تر انتقال در شهرهای آمریکا.

"اگر شما تست بیشتر شما به احتمال زیاد انتخاب کنید تا بیشتر عفونت" Fauci گفت. او افزود: "هنگامی که شما ببینید که این درصد بالاتر است, سپس شما باید واقعا مراقب باشید چون شما واقعا در حال دیدن عفونت های اضافی است که شما نمی دیدن ،

اما اپیدیولوژی گفت که حتی با در نظر گرفتن افزایش در تست افزایش موارد تایید شده در Sun Belt متحده پیشنهاد افزایش انتقال. اقدامات دیگر مانند درصد مثبت آزمایش و بستری شدن در بیمارستان را منعکس می کرد که بدتر شدن چشم انداز. در فلوریدا بیش از 4.5 درصد از کسانی که مورد آزمایش قرار بین 31 مه و ژوئن 6 به این ویروس در مقایسه با حدود 2.3 درصد از افرادی که به دنبال آزمون در اواسط ماه مه. قبلا در این بیماری همه گیر, درصد از مردم تست مثبت در فلوریدا بالاتر بود اما در طول یک دوره زمانی که تست شد بسیار محدود. نرخ مشابه در آریزونا و تگزاس نیز افزایش یافته است در هفته های اخیر.

در آریزونا بیش از 1400 نفر بودند که اعتقاد به این ویروس در بیمارستان بستری شد جمعه از 755 یک ماه زودتر و بيشتر در هر نقطه دیگر در این بیماری همه گیر. در تگزاس 2,166 coronavirus بیماران بستری جمعه شد ترین و در عین حال در این دولت است.

برای کشورهای با رشد coronavirus شیوع برخی از مقامات رسیده اند و در همان نتيجه گيری: افزایش عفونت مایه تاسف است اما اجتناب ناپذیر است.

"ما در حال رفتن به قادر به متوقف کردن گسترش," دکتر گفت: کارا مسیح ایالتی آریزونا سلامت مدیر. "و بنابراین ما می تواند به توقف زندگی به عنوان به خوبی."

اما شیوع بیماری نیز باعث از کوره در رفته و تکرار درخواست به درخواست که مردم ماسک و تمرین های اجتماعی فاصله به محدود کردن انتقال ویروس است. در روز پنج شنبه پت جرارد صندلی هیئت شهرستان کمیسیون در پاینلاس ایالت فلوریدا., مطرح شبح از دیگری سرکوب در کسب و کار شامل آخرین شیوع بیماری.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش با ما خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

"من فکر می کنم آن را تنها یک ماده از زمان قبل از عمومی می بیند کسانی که شماره و ایمیل با ما شروع می شود که ما نیاز به خاموش کردن دوباره" جرارد گفت: در جلسه هیئت مدیره.

برای بسیاری از صاحبان کسب و کار ادامه داد: عدم اطمینان در مورد مسیر و شدت همه گیر شده است و آزار دهنده.

در آریزونا رژیم صهیونیستی است. mlb یک جمهوریخواه نقل مکان کرد و با جدیت به بازگشایی دولت در ماه مه و در مکان هایی مانند استخرهای شنا و سالن های ورزشی و لیگ های کوچک زمینه را باز کرده اند در هفته های اخیر. آریزونا مقامات گزارش داد بیش از 1600 نفر در یک روز جمعه.

کارلا لوگان صاحب یک اغذیه فروشی و مشروب فروشی در نزدیکی مرکز شهر فینیکس گفت که او در تلاش بود برای صرفه جویی در کسب و کار خود را در حالی که ساخت حس از آریزونا افزایش تعداد موارد است. نظریه برخی از دانشمندان که این ویروس ممکن است کاهش در میان آب و هوای گرمتر شد محو شدن سریع.

"ما امیدوار بودیم و دعا آریزونا گرما به کشتن ویروس اما این اتفاق نمی افتد" او گفت:. "دوم shutdown برای ما فاجعه بار خواهد بود."

در فلوریدا تعداد coronavirus موارد صدر از 1000 برای همه اما یکی از هفت روز گذشته. بسیاری از دولت شروع به بازگشایی مارس 4, هر چند فلوریدای جنوبی است که هنوز هم تحت محدودیت های. میامی سواحل تنها بازگشایی شد شنبه.

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis یک جمهوری خواه است نسبت به چشم انداز مثبت به گسترده تر تست. فروشگاه های خرده فروشی از جمله Publix سوپر مارکت ها و خانه انبار در حال حاضر ارائه آزمون در یک تعداد انگشت شماری از مکان های دولتی سایت ها اجازه می دهد هر کسی برای دریافت تست شده بدون در نظر گرفتن سن و یا علائم بدون تجویز پزشک. حتی پس از آن تقاضا در برخی از سایت های است که کم و بیش از نیمی از در دسترس تست یک روز نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد فرماندار گفت.

در برخی از راه, زندگی در دولت احساس می کند مانند آن است که برگشت به حالت عادی. مرکز فضایی کندی به میزبانی SpaceX راه اندازی. جکسون بوده است مشتاق برای میزبانی کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه. اورلاندو اجازه فیلمبرداری از کشتی حرفه ای و انتظار دارد به زودی خوش آمدید NBA و لیگ.

با وجود چشم انداز مثبت در مواردی در برخی از کشورها نیز وجود دارد متحده شده اند که بازگشایی شد برای هفته که در آن تعدادی از جدید شناخته شده ویروس موارد کاهش پیدا کرده است. پنسیلوانیا, ایندیانا و کلرادو — که همه شروع بازگشایی در اواخر ماه آوریل یا اوایل ماه مه — دیده می شود افت.

ممکن است که اثر کامل بازگشایی ممکن است از نظر پنهان است. برخی ایالات و استان ها در حال آزمایش کمتر از دیگران است. و بازگشایی نگاه متفاوت در مکان های مختلف تا حدودی بسته به تغییر عادات ساکنان.

در مکان های که در آن ماسک استاندارد هستند و مردم در حال پیوستن به اجتماعی فاصله — هر دو توصیه شده توسط کارشناسان بهداشت عمومی — انتقال ممکن است کندتر است.

در Douglas County, کن., خانه به 122,000 مردم تنها 82 مورد coronavirus شناسایی شده اند بسیار کم تعداد برای یک محل از اندازه آن است.

این شهرستان که شامل کالج شهر لارنس در جای خود نگه داشته محدودیتی در کسب و کار و حتی پس از ایالت مقرر شد کاهش یافته است. ساکنان همچنان به پوشیدن ماسک و ماندن دور از هم گفت: Dan کبک, مدیر محلی آژانس بهداشت عمومی.

"نگرانی من این است که خستگی را تنظیم و انطباق خواهد لغزش" کبک گفت.

اپیدیولوژی نقطه به نقطه دیگر از عوامل است که می تواند در نتیجه حتی بیشتر از شیوع کروناویروس در روزهای آینده: تظاهرات گسترده در سراسر این کشور که در آن معترضان بسته بندی شده شانه به شانه در اغلب بدون ماسک.

مینیاپولیس که در آن تظاهرات فوران پس از مرگ جورج فلوید در حال تماشا به خصوص نزدیک هر چند مقامات بهداشتی می گویند که آن را بیش از حد به زودی به دانستن آنچه که اثر تظاهرات بود در ویروس.

تعداد کمی از ایالت مینه سوتا از اعضای گارد ملی بسیج برای تظاهرات باید آزمایش مثبت و جدید تست سایت های ایجاد شده برای تظاهرات ،

حداقل 30 نفر در سراسر کشور مرتبط شده اند به تظاهرات از جمله 10 از اعضای گارد ملی و یک افسر پلیس در نبراسکا که آلوده شده اند. قرارداد برد در شیکاگو و در جای دیگر آغاز کرده اند درخواست افرادی که مثبت برای coronavirus که آیا آنها باید با حضور در تظاهرات.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب