سناتور. برامدگی لبه طبقات سنگ پل مهاجم دیگر دریافت حکم زندان

Ky. - به گزارش ایسنا ، برامدگی لبه طبقات سنگ پل سابق همسایه بود resentenced دوشنبه اضافی هفت سال پشت میله های

توسط MINERALNEWS در 7 مرداد 1399

Ky. - به گزارش ایسنا ، برامدگی لبه طبقات سنگ پل سابق همسایه بود resentenced دوشنبه اضافی هفت سال پشت میله های زندان و شش ماه در منزل بازداشت و به مرگ و مجروح شدن کنتاکی مجلس بیش از مراقبت از چمن اختلاف است.

رنه بوچر در اصل داده شد 30-جمله روز پس از شفاعت گناه به زور یک عضو کنگره است. دادستان فدرال استدلال این حکم بود بیش از حد ملایم توصیف 2017 حمله در خارج از پل را در Bowling Green در ایالت کنتاکی به عنوان "باطل و بی دلیل." آنها به دنبال حداقل 21 ماه برای بوچر.

روز دوشنبه یکی دیگر از قاضی فدرال دستور داد بوچر به خدمت هشت ماه در زندان پس از شش ماه از خانه حبس برای حمله به. او اعتبار داده شده برای 30 روز او در حال حاضر در خدمت پشت میله های زندان.

پل یک نامزد سابق ریاست جمهوری دچار چند دنده شکسته و بعد از آن تحت ریه و فتق جراحی است که او در ارتباط به این حمله است.

"دکتر بوچر در حال رفتن به قبول مجازات او و او صمیمانه عذرخواهی به Pauls دوباره امروز" گفت: بوچر وکیل مت بیکر. "او می خواهد برای قرار دادن این پشت سر او."

پل شکایت کرد بوچر بیش از این حمله و یک هیئت منصفه در سال گذشته اعطا جمهوریخواه مجلس بیش از $580,000 خسارت و هزینه های درمانی است. پل شهادت بود در این دادگاه که از او می ترسید برای زندگی خود را به عنوان او تلاش برای نفس کشیدن پس از بوچر یک متخصص بیهوشی با تجارت ناودان به او در خود را مجلل بولینگ سبز محله در اواخر 2017. بوچر شهادت داد که او مورد حمله Paul پس از تماشای سناتور شکل یک توده قلم مو خود را در نزدیکی خط اموال.

بوچر از فروش خانه خود را وکیل او گفت:.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب