بدون دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در کنار او, Anthony Fauci ارائه یک فیلتر هشدار در مورد COVID-19

واشنگتن—Dr. Anthony Fauci این متخصص بیماری های عفونی کمک می کند که منجر به ایالات متحده coronavirus نیروی کار

توسط MINERALNEWS در 24 اردیبهشت 1399

واشنگتن—Dr. Anthony Fauci این متخصص بیماری های عفونی کمک می کند که منجر به ایالات متحده coronavirus نیروی کار هشدار داد یک کمیته مجلس سنا سهشنبه که بلند کردن اجسام اجتماعی فاصله بدون محدودیت به درستی رعایت کاخ سفید دستورالعمل خطرات تحریک احیای این بیماری همه گیر است که می تواند منجر به "درد و رنج و مرگ است."

Fauci گفت که ایالات متحده نمی کند باید این ویروس به طور کامل موجود است و اگر چه اعداد در مکان هایی مانند شهر نیویورک در حال رفتن در مسیر درست "مسیر درست معنا نیست که با هر وسیله ما آن را تحت کنترل است."

پیام ایستاده بود در مقابل رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اخیر triumphalism; در دوشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: آمریکا تا به حال "ملاقات لحظه ای و غالب" در ramping تا تست برای ویروس.

اما Fauci برگزار نمی پست خود رئیس جمهور تحت کشش و برگشت به رونالد ریگان با تاکید بر تضاد بین عقاید خود را و کسانی که از کارفرمایان خود را.

"قطعا وجود دارد و نه مقابله و ارتباط بین من و رئیس جمهور گفت:" این سناتورها در آنچه که به عنوان یک "استثنایی" جلسه سنا سلامت, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی کمیته که در آن هر چهار شهود متخصص در ارائه شهادت و بسیاری از سناتورهای پرسیدن سوال به نظر می رسد توسط ویدئو کنفرانس از مکان های از راه دور.

این یک تجربه بود که آشنا به بسیاری از کارگران یقه سفید که زندگی در حال حاضر متشکل از زوم جلسات ارائه یک پنجره به دفاتر خصوصی و خانه از سیاستمداران و کارمندان که معمولا دیده می شود در سنگ فرش مرمر سالن کنگره است. برخی از آنها بدیهی است که در زیرزمین دیگران در راهرو; بهداشت ، برنی ساندرز به حال Red Hot Chili Peppers پوستر حلق آویز بر روی دیوار خود را در حالی که از سوی دیگر ، پت رابرتز تا به حال یک نقاشی از یک دلیجان آینده به طفره رفتن شهرستان. مراکز کنترل بیماری سر رابرت Redfield را در قفسه شلوغ شد با عکس, اسباب بازی و چیز قشنگ و کم knacks در حالی که غذا و دارو کمیسر Stephen هان به نظر می رسد قبل از تاری پس زمینه سفید-و-سفید کردن و استارک مدرنیسم است.

نیز وجود دارد برخی از ویژگی های مسائل — در یک نقطه آن را صدا مانند کسی سگ پارس در پس زمینه.

پس تهمت پیام از آزمایش موفقیت دریاسالار برت Giroir از وزارت بهداشت و خدمات انسانی گفت که ایالات متحده در حال حاضر انجام تست های بیشتر در هر روز سرانه بیش از هر کشور دیگر در جهان و پیشنهاد ایالات متحده خواهد بود آماده برای اعزام به عنوان بسیاری از 40 تا 50 میلیون آزمون در روز در ماه سپتامبر.

اما از جمله سناتور دموکرات Tim Kaine و جمهوری خواه میت رامنی در پاسخ به رعایت آن جرم در دسترس بودن تست وارد خواهد شد خیلی دیر به سر کردن یک بحران است که به خوبی در جریان — کره جنوبی تا به حال مستقر توده تست در فوریه و مارس آنها اشاره کرد و به عنوان یک نتیجه دیده است تنها 256 مرگ و میر تا کنون نسبت به 81,285 در ایالات متحده آمریکا در سرانه شرایط Kaine اشاره کرد این بدان معناست که آمریکا مرگ و میر است 45 بار بالاتر از کره جنوبی.

کسانی که سناتور شد و به دنبال بازگشت. به آینده به دنبال Fauci و Redfield تاکید کرد که آزمایش در کنار پیگیری موارد و ردیابی تماس با کسانی که آلوده می تواند کلیدی برای موفقیت هر بازگشایی استراتژی است.

ورزشی خاکستری Adams ریش رند پل یکی از سناتورها برای حضور در این جلسه در فرد در حال حاضر با داشتن بد افتاده و بهبود از COVID-19 و او را به عقب رانده برابر Fauci. او پیشنهاد کرد که ایالات متحده باید به عنوان مثال از سوئد که اجرای گسترده مستند از آن اقتصاد است و نرخ مرگ و حتی بالاتر از آن است که ایالات متحده آمریکا)

پل پیش بینی شده خواهد بود وجود دارد هیچ افزایش در مواردی آمده است که بازگشایی, به نام ایده از یک استراتژی ملی به جای آنهایی که محلی "مسخره" و گفت Fauci او فکر نمی کنم نظر او بود "پایان همه است."

Fauci در پاسخ گفت: او می دهد مشاوره علمی و سیاستمداران نیاز به دریافت مشاوره از دیگران در زمینه هایی مانند اقتصاد است. اما او همچنین توصیه فروتنی: "ما نمی دانیم که همه چیز را در مورد این ویروس بنابراین ما باید مراقب باشید که ما نمی cavalier."

نگرانی Fauci بیان شده است که بسیاری از کشورهای در حال نادیده گرفتن دستورالعمل های فدرال برای یک صحنه و موفق بازگشایی که می تواند منجر به شیوع بیشتری در آینده است. Redfield اذعان کرد که بر خلاف کره جنوبی CDC شده است به شدت تماس با ردیابی چون جامعه گسترش ویروس فراگیر شد به طوری که در اوایل شد که در آن امکان پذیر نیست و یک استراتژی کاهش از طریق اجتماعی فاصله مورد نیاز به کار گرفته شود.

Fauci گفت که استراتژی مهم باقی می ماند در حال حاضر. خواست به توصیه بهترین تجهیزات حفاظت فردی به صورت متوسط آمریکایی Fauci گفت: "بهترین PPE برای عموم مردم است که برای حفظ اجتماعی و فیزیکی فاصله."

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش با ما خبرنامه به ایمیل

ثبت نام

در حالی که Fauci ابراز "خوشبینی محتاطانه" است که یک واکسن برای coronavirus خواهد بود توسعه یافته در دو سال آینده — "این قطعا یک شات آن را به احتمال زیاد بیش از آن ما خواهد شد" -- او همچنین خو انتظارات.

یک واکسن قطعا نمی تواند در دسترس قبل از شروع مدرسه در پاییز, او گفت:, و اضافه کرد وجود یک خطر است که دارو به عنوان یک واکسن می تواند نتیجه معکوس توسط مردم بیشتر مستعد ابتلا به این بیماری است. "هیچ تضمینی وجود ندارد یک واکسن موثر است," او گفت:.

Edward Keenan


tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب