سیاتل سیستم مراقبت های بهداشتی ارائه می دهد درایو-از طریق Coronavirus تست برای کارگران

بزرگنمایی این تصویر پرستار جف گیتس آماده برای ارزیابی بیمار دیگر در UW پزشکی درایو-از طریق coronavir

توسط MINERALNEWS در 19 اسفند 1398
بزرگنمایی این تصویر

پرستار جف گیتس آماده برای ارزیابی بیمار دیگر در UW پزشکی درایو-از طریق coronavirus تست درمانگاه در سیاتل. جان همیلتون/NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
جان همیلتون/NPR

کارکنان دانشگاه واشنگتن UW پزشکی سیستم هم اکنون می توانید تست شده برای coronavirus بدون ترک اتومبیل های خود را.

سیستم مرکز پزشکی در غرب سیاتل تبدیل شده است به یک بیمارستان گاراژ بسیاری به یک درایو-از طریق درمانگاه است که می توانید تست یک نفر در هر پنج دقیقه. آنها به طور معمول دریافت نتایج در عرض یک روز یا بیشتر.

اما این ایده شامل بیش از راحتی. آن را نیز در مورد ایمنی.

"از آنجا که از راه این ویروس گسترش می تواند, ما می خواهیم به مطمئن شوید که وجود دارد تهویه خوب" می گوید: دکتر Seth Cohen اجرا می شود که این بیماری عفونی درمانگاه در UW مرکز پزشکی غربی است.

کروناویروس در حال حاضر باعث حداقل 17 مرگ و میر در منطقه سیاتل و آلوده حداقل 83 نفر.

بنابراین کارکنان قرار داده شده اند سه چادر پزشکی در طبقه اول این مرکز چند سطحی گاراژ است که محصور شده است. علائم و نارنجی مخروط قیف وسایل نقلیه به تست سایت.

در کلینیک صبح روز اول عملیات سرد ملایم وزش باد از طریق ساختار. کوهن توصیف آن به عنوان "عالی جریان هوا است که شما می توانید احساس می کنید."

هنگامی که کارگران برای اولین بار رانندگی در آنها استقبال Jan Nakahara یک پرستار که معمولا با این نسخهها کار در دانشگاه در سالن مرکز بهداشت.

"من قصد دارم به شما را بکشد تا" او می گوید راننده. "نمی توانید ماشین خود را."

بزرگنمایی این تصویر

این سه چادر در یک پارکینگ در UW مرکز پزشکی غربی را تشکیل می دهند یک درایو-از طریق coronavirus تست کلینیک علامتی کارکنان. جان همیلتون/NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
جان همیلتون/NPR

در حال حاضر درایو-از طریق درمانگاه محدود به کارکنان مراقبت های بهداشتی در دانشگاه سیستم مراقبت های بهداشتی. و آنها نیاز به یک تب و سرفه خشک و یا دیگر علائم COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

"اگر آنها به حال علائم آنها بروید و با پر کردن یک نظرسنجی آنلاین" Nakahara می گوید. "و سپس اگر screeners فکر کردم این صدا مانند آن امکان coronavirus سپس آنها داده شد یک قرار ملاقات امروز."

توقف بعدی در تست درمانگاه در مقابل سه سفید پزشکی چادر.

جف گیتس یک پرستار در مرکز پزشکی رویکردهای هر یک از ماشین. مانند Nakahara او را در کامل شخصی دنده محافظ از جمله پلاستیکی شفاف ماسک صورت.

"سلام نام من جف," او می گوید راننده. "ما در حال رفتن به خود را انجام سواب امروز."

دروازه های آماده را به دو سواب از طریق پنجره باز هر سوراخ بینی.

"من قصد دارم به شما تکیه سر خود را به عقب فقط کمی سعی کنید به حرکت در من" گیتس می گوید که درج اولین سواب. "من می دانم که ناراحت کننده است."

گیتس می گیرد و نمونه های او را جمع آوری و مهر و موم آنها را در لوله های پلاستیکی. آنها را پردازش توسط یک آزمایشگاه چند مایل دور.

"ما در حال رفتن به آزمایش برای هر دو آنفلوانزای A و B RSV و همچنین COVID-19," دروازه راننده می گوید. "ما نتایج را به عنوان به زودی به عنوان ممکن است."

"با تشکر از شما" او می افزاید. "من امیدوارم که شما احساس می کنید بهتر به زودی."

سپس آن را هم برای دروازه برای قرار دادن در دنده محافظ و آماده شدن برای ورود بعدی.

"آن بوده است را" او می گوید. "بسیار صاف است. ما تا به حال احتمالا هفت نفر از طریق این صبح است."

ترافیک در اینجا این است که انتظار می رود افزایش به طور چشمگیری در چند روز آینده.

در حال حاضر این درمانگاه را ادامه خواهد داد به تمرکز بر مراقبت های بهداشتی کارگران زیرا آنها ضروری خواهد بود اگر coronavirus همچنان به گسترش در منطقه سیاتل است.

"ما می خواهیم به مطمئن شوید که اگر کارکنان ما تست منفی ما آنها را به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم" کوهن می گوید. "اما اگر آنها تست مثبت ما می خواهیم به نگه داشتن آنها را از نیروی کار را به مطمئن شوید که آنها در حال رفتن به آلوده دیگر کارکنان و یا بیماران است."

مرکز پزشکی قصد دارد به گسترش در ماشین تست به اولین پاسخ دهندگان که ممکن است در معرض.

دانشگاه نیز انتظار دارد به کار با بیل و ملیندا گیتس به ارائه coronavirus تست کیت که بیماران می تواند در خانه استفاده کنید.

صفحه اصلی تست خواهد بود "فوق العاده" کوهن می گوید.

اما خانه کیت تکیه بر سواب که نمی رفتن تقریبا به عنوان دور به معابر بینی به عنوان کسانی که تست کلینیک استفاده کنید. بنابراین دانشمندان هنوز هم نیاز به بررسی کنید که کیت خانه را از دست ندهید هر گونه عفونت کوهن می گوید.

به عنوان نتایج گسترده تر از تست در آمده کوهن می گوید: این اطلاعات باید به کمک مقامات بهداشت عمومی ارزیابی شیوع فعلی.

"این قطعا ما را به عنوان نشانه به اینکه COVID دیگر فاصله در سیاتل از جمله دیگر موسسات," او می گوید.

تا کنون درایو را از طریق آزمایشات در بر داشت تعداد زیادی از آنفولانزا و چند مورد از coronavirus کوهن می گوید.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب