کاخ سفید هل به بازگشایی مدارس با وجود افزایش Coronavirus موارد

بزرگنمایی این تصویر وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos دیده می شود در اینجا در کاخ سفید جلسه در ماه مارس

توسط MINERALNEWS در 17 تیر 1399
بزرگنمایی این تصویر

وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos دیده می شود در اینجا در کاخ سفید جلسه در ماه مارس را به شرکت در یک بحث پانل سه شنبه در مورد نحوه بازگشایی مدارس آمریکا با خیال راحت. جیم واتسون/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
جیم واتسون/خبرگزاری گتی ایماژ

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت لگد کردن یک روز از برنامه نویسی سهشنبه با هدف فشار برای بازگشایی مدارس در پاییز امسال با وجود افزایش COVID-19 نفر در سراسر بخش های بزرگی از کشور است.

رئیس جمهور تهمت را به شرکت در یک میزگرد بحث و گفتگو بعد از ظهر سه شنبه در کنار بانوی اول Melania Trump مقامات دولت و معلمان به آدرس بازگشایی مدارس با تمرکز بر "جامع سلامت و نیازهای یادگیری از دانش آموزان" با توجه به ارشد مقامات دولت.

صحبت کردن در یک پس زمینه تماس با خبرنگاران صبح روز سه شنبه تهمت مقامات دولت تاکید کرد که این تصمیم همچنان یکی از محلی.

"هدف ما در حال حاضر به کار دست در دست با حوزه های قضایی محلی در حال حاضر برای کمک به اجازه دهید آنها را ببینید بهترین راه برای بازگشایی این مدارس در یک راه امن و بازگشت به جایی که ما را واقعا ترجیح داده اند از طریق بهار این سال بود که به آن فعال آموزشی جزء در دسترس به دانش آموزان" یک مقام گفت.

اما رئیس جمهور ساخته شده است که اولویت خود را کاملا روشن tweeting دوشنبه: "مدارس باید باز در پاییز!!!" او به سرعت رو خرید در توییتر خود از وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos که گفت "آمریکا آموزش و پرورش باید به طور کامل باز و به طور کامل عملیاتی این سقوط!"

از مقامات دولت اذعان کرد خطر از دانش آموزان گسترش سرایت به جمعیت های آسیب پذیر است اما تاکید کرد که تعطیلی مدارس و مختل "بحرانی خدمات به کودکان و خانواده های آنان است."

آنها متعهد شدند دولت را به اشتراک بگذارید "بهترین شیوه" با ایالات متحده در بازگشایی مطابق با توصیه هایی از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری اما ارائه پیشنهادات در مورد چگونه متحده ممکن است کاهش خطرات به دانش آموزان و خانواده های آنها باید بازگشایی مدارس.

قابل توجه غایب از بحث بود یک اشاره ای جدید فدرال کمک. آموزش و پرورش گروه خواسته اند برای حداقل $200 میلیارد در بودجه فدرال برای بازگشایی با خیال راحت و پلاگین سوراخ در بودجه دولت و با توجه به رکود است. تا کنون $13.5 میلیارد دلار بوده است و اختصاص به K-12 آموزش و پرورش است.

جمهوریخواهان کنترل مجلس سنا گرفته است تا لایحه تصویب شده توسط آمریکا که اختصاص صدها میلیارد بیشتر است.

Shuttering از مدارس این بهار گرفته شده اقتصادی تلفات در پدر و مادر بسیاری از آنها کار کرده اند از خانه و در کنار فرزندان خود را به عنوان آنها دریافت آنلاین آموزش و پرورش است.

مغلوب ساختن پیشی جستن اتحاد سیاسی تصمیم به بازگشایی مدارس, به tweeting که presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن نمی خواهید مدارس برای باز کردن در پاییز برای "دلایل سیاسی." او نداد در چه معناست.

روز سه شنبه برنامه نویسی همچنین شامل یک تماس بین معاون رئیس جمهور پنس و فرمانداران (که مقامات دولت گفت: دوم او چنین تماس) و میزگردی با بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر و DeVos به رهبری دکتر دبورا Birx عضو مجلس Coronavirus نیروی کار.

فشار برای بازگشایی مدارس به شرح زیر مقررات جدید منتشر شده توسط ایالات متحده مهاجرت و گمرک است که دانشجویان خارجی از حضور در کالج آمریکایی عامل آنلاین نمی تواند باقی می ماند در این کشور مجبور مدارس به وزن خطر ابتلا به برگزاری کلاس های حضوری با از دست دادن خود را دانشجویان بین المللی.

NPR آموزش و پرورش خبرنگار آنیا Kamenetz کمک به این داستان.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب