کاخ سفید به نظر می رسد در 'فرصت منطقه' گسترش در پی COVID-19

بزرگنمایی این تصویر رئیس جمهور تهمت گوش به عنوان اسکات ترنر مدیر اجرایی کاخ سفید فرصت و تجدید حیات ش

توسط MINERALNEWS در 2 خرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

رئیس جمهور تهمت گوش به عنوان اسکات ترنر مدیر اجرایی کاخ سفید فرصت و تجدید حیات شورای سخنرانی در دیدار با رهبران آمریکایی در میشیگان در روز پنج شنبه. الکس براندون/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
الکس براندون/AP

کاخ سفید این است که به دنبال گسترش فرار مالیاتی برای سرمایه گذاری در برخی کم درآمد محله آن را به عنوان تلاش می کند برای پیدا کردن راه هایی برای رسیدگی به تاثیر مخرب coronavirus در جوامع رنگ در امریکا است.

ارائه در سال 2017 کاهش مالیات قانون اجازه می دهد تا سرمایه گذاران به تسلیم و کاهش سود سرمایه مالیات از طریق 2026 اگر آنها سرمایه گذاری سود خود را به تعیین "فرصت مناطق" -- زمینه مبارزه با بیکاری بالا و دستمزد کم است.

کاخ سفید مشاور Ja'Ron اسمیت NPR گفت که دولت به دنبال "راه هایی که ما می تواند به گسترش قانون."

بزرگنمایی این تصویر

جعفر'Ron اسمیت یک مشاور ارشد کاخ سفید به رئیس جمهور تهمت می گوید: دولت به دنبال راه هایی برای گسترش آن فرصت منطقه برنامه در پی بیماری همه گیر کوروناویروس. اندرو بیلبائو/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
اندرو بیلبائو/AP

"ما در حال گفتگو با رهبران به شکل از چگونه به بهترین روش که" اسمیت گفت. "این یک ابزار و یک تعداد دیگر از ابزار ما می خواهیم به اهرم اما ما می خواهیم به کلی نگر کشف کردن چگونه ما می تواند خوب فدرال شریک است."

اسمیت کاهش یافته است به ارائه جزئیات بیشتر در چه فرمت ممکن است به دنبال دارد.

فرصت مناطق شده اند یک محور از مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد زمین به آمریکایی های آفریقایی تبار و لاتین جوامع است. اما این بیماری همه گیر کوروناویروس به ارمغان آورده است که هنگامی که اقتصاد پررونق است که سوخت این پروژه را متوقف کند. قانونگذاران در حال حاضر درخواست دولت برای ایجاد تنظیمات.

حامیان معافیت های مالیاتی استدلال می کنند که بیش از 8,700 مناطق رانده اند تحول سرمایه گذاری در مناطق که در غیر این صورت پشت سر گذاشته شده است.

"یکی از چیزهایی که ما بسیار افتخار است که فرصت مناطق" رئیس جمهور تهمت و گفت: در جلسه کابینه این هفته است.

این برنامه شده است و بدون جنجال ، منتقدان می گویند که مشوق های مالیاتی بهره مند شده اند ثروتمند و متصل سرمایه گذاران بیش از ساکنان محلی است. این قانون همچنین شامل نمی شود گزارش مورد نیاز است که قادر می سازد دولت برای اندازه گیری و پیگیری اثرات این سرمایه گذاری است.

پس از همه گیر آمار جمهوری خواه و سناتور " تیم اسکات — پیشرو در حمایت از معافیت های مالیاتی — به نام برای وزارت خزانه داری بلافاصله به استراحت برخی از ضرب العجل برای سرمایه گذاری سود در مناطق.

یک جمهوری خواه حمایت لایحه در مجلس نمایندگان نیز فشار کلی برنامه برای سال 2030 اجازه می دهد تا زمان بیشتری برای سرمایه گذاری است.

اضافی گریز می تواند تفاوت گفت: Mark Elliott مدیریت شریک برای کارولینای جنوبی فرصت صندوق. بودجه مانند الیوت وسیله نقلیه است که سرمایه گذاران با استفاده از به دست آوردن پول پشت پروژه ها در مناطق و دریافت مزایای مالیاتی.

"آن را به صدمه دیده است و آن را ممکن است کمک زیادی" الیوت گفت. "گسترش آن و شل شدن و ساخت آن را کمی گسترده تر شاید را تشویق می کند که بیشتر مردم می خواهید برای شروع کسب و کار و به عقب می آیند در این مناطق است."

الیوت صندوق 250 میلیون دلار سرمایه گذاری در پروژه ها در مناطق در حال حاضر. او گفت که برخی از معاملات را آهسته و با توجه به همه گیر اما راههای دیگر نیز باز از جمله پتانسیل برای توسعه یک ماسک صورت کارخانه در کارولینای جنوبی است.

گسترش تمرکز

همه گیر بوده ویرانگر و مخربی در آمریکایی لاتین تبار و دیگر مردم از رنگ در ایالات متحده است.

کاخ سفید بوده است به دنبال راه هایی برای رسیدگی به این اختلافات از طریق یک شورای بین که قبلا صرفا متمرکز شده است در تقویت فرصت های مناطق. کاخ سفید مشاور اسمیت گفت که شورای رهبری توسط مسکن و توسعه شهری وزیر بن کارسون شده است صحبت کردن با اقلیت های کسب و کار سازمان و طرفداران در مورد قوانین یا اقدامات اداری است که می تواند کمک کند.

"هدف کلی این است که رفاه همه جا" اسمیت گفت. "این COVID همه گیر ممکن است مجموعه ما در تاریخی راه. که هدف این است که هنوز هم برای همه برای تحقق بخشیدن به رویای آمریکایی و دسترسی به فرصت است."

بزرگنمایی این تصویر

کاخ سفید مشاور Ja'Ron اسمیت صحبت می کند در دیدار رئیس جمهور تهمت برگزار شد و با رهبران آمریکایی در میشیگان در روز پنج شنبه. الکس براندون/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
الکس براندون/AP

فرصت مناطق ارائه یک راه برای کمک به محله های فقیر در حال حاضر برخورد با پیامدهای یک بیماری همه گیر گفت: Shay هاوکینز اجرا می شود که یک گروه تجاری به نمایندگی از فرصت بودجه.

"قبلی رکود این مکان فقط رفتن به ادامه به چپ پشت" هاوکینز گفت. "در حال حاضر ما چیزی است که حداقل می درخشد نور و نقاط ... سرمایه گذاران به سمت این مناطق است."

هاوکینز می گوید گروه او پشتیبانی فوری مهلت پسوند و دراز مدت گسترش این برنامه به عنوان به خوبی به عنوان قانونی که گسترش گزارش مورد نیاز, بنابراین دولتی و عمومی خواهد شد که یک تصویر بهتر از که در آن سرمایه گذاری می رویم.

او می گوید: اعضای خود شاهد همه گیر افزایش تقاضا برای سرمایه گذاری در کسب و کار در این مناطق است.

اما وجود دارد برخی از شک و تردید.

برت Theodos یک محقق ارشد در موسسه شهری است که فرصت مطالعه مناطق. در حالی که چند سال فرمت ممکن است این برنامه برای سرمایه گذاران جذاب تر, او گفت: آن را به "راه اندازی مجدد یک اقتصاد است که بر روی یخ."

Theodos گفت که بر اساس داده های موجود در اکثریت قریب به اتفاق سرمایه گذاری تا کنون شده است در املاک و مستغلات و نه در کسب و کار عامل. او همچنین گفت: در حالی که وجود داشته است و موفقیت های آن را روشن نیست که آیا پول است که در واقع جریان به تمام مناطق.

"تا به امروز این برنامه شده است بیشتر فلش از ماده" او گفت:. "این به این معنا است که شده است وجود دارد هیچ سرمایه گذاری. وجود دارد به وضوح. (اما) شده است وجود دارد مقدار زیادی بیشتر بحث و توجه در این برنامه از واقعی تغییر مواد و یا سرمایه گذاری به جوامع است."tinyurlbitlyis.gdclck.rucutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب