کاخ سفید Coronavirus نیروی کار به باد کردن

بزرگنمایی این تصویر معاون رئیس جمهور مایک پنس رئیس جمهور تهمت و دکتر دبورا Birx هماهنگ کننده کاخ سفی

توسط MINERALNEWS در 17 اردیبهشت 1399
بزرگنمایی این تصویر

معاون رئیس جمهور مایک پنس رئیس جمهور تهمت و دکتر دبورا Birx هماهنگ کننده کاخ سفید را coronavirus نیروی کار صحبت می کنند در طول یک جلسه در ماه گذشته. مندل فا نگن/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
مندل فا نگن/خبرگزاری گتی ایماژ

به روز شده در 5:24 p. m. ET

کاخ سفید را coronavirus وظیفه نیروی باد کردن کار خود را در سراسر روز یادبود معاون رئیس جمهور مایک پنس به خبرنگاران گفت: در روز سه شنبه.

"من فکر می کنم ما در حال شروع به نگاه در روز یادبود پنجره اوایل ماه ژوئن پنجره به عنوان زمانی که ما می تواند شروع به انتقال به داشتن نمایندگی ... شروع به مدیریت ملی ما پاسخ سنتی به شیوه" پنس گفت.

او گفت: نیروی کار در حال حاضر شروع به بحث در مورد طرح انتقال با سازمان مدیریت اضطراری فدرال که کاخ سفید در نظر دارد برای حفظ coronavirus هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx "هر بیت به عنوان زمانی که ما نیاز به."

رئیس جمهور تهمت به خبرنگاران گفت: در یک رویداد در ققنوس جمعه که نیروی کار تا به حال انجام یک "کار باور نکردنی" تقویت تست و ونتیلاتور تولید و در حال حاضر وجود دارد یک تغییر در تمرکز. "ما در حال حاضر به دنبال یک کمی از فرم های مختلف," او گفت:, پاسخ به سوال در مورد اینکه چرا او پیچ در پیچ پایین نیروی کار است.

"این نوع از ترکیبی از ایمنی و بازگشایی بنابراین ما باید چیزی به شکل های مختلف" مغلوب ساختن پیشی جستن, گفت:, گفتن خبرنگاران گفت که دکتر. Birx و Anthony Fauci که مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی باقی خواهد ماند درگیر به عنوان "سایر پزشکان و کارشناسان در این زمینه است."

"ما چیزهای زیادی یاد گرفتم" او گفت:, و اضافه کرد که ایالات خواهد بود قادر به تحمل کوچک شیوع بیماری که شعله ور.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: برخی از پزشکان که او را نام نیست, حال پیشنهاد نگه داشتن اقتصاد بسته ، "ما نمی تواند نگه داشتن کشور ما بسته برای پنج سال آینده" او گفت:.

"من نمی گویم هر چیزی کامل است" او اضافه شده است. "برخی از مردم تحت تاثیر قرار? بله. برخی از مردم بود به شدت تحت تاثیر قرار? بله."

از بعد از ظهر سه شنبه بیش از 70,000 آمریکایی ها فوت کرده اند با توجه به coronavirus با توجه به شمارش نگه داشته و توسط محققان دانشگاه جانز هاپکینز.

Birx که او نیز در این جلسه با پنس شنبه گفت: آنها نیاز به نگه داشتن یک چشم نزدیک بر روی ویروس اطلاعات در سطح فدرال ظرفیت او گفت: در زمان در حالی که برای ساخت.

حتی اگر coronavirus وظیفه نیروی دیدار خواهد کرد کمتر ارشد مقام کاخ سفید می گوید NPR تامارا کیت که پزشکان در نیروی کار خواهد شد "در ادامه به بازی مهم مشورتی نقش" به کاخ سفید تغییر تمرکز خود را به سمت بازگشایی اقتصاد است.

نیروی کار تشکیل شده بود در اواخر ماه ژانویه و در ابتدا به رهبری بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر.

با توجه به کاخ سفید بیانیه ای صادر کرد در زمان, نقش نیروی کار به "رهبری تلاشهای دولت برای نظارت بر مهار و کاهش گسترش ویروس در حالی که اطمینان حاصل کرد که مردم آمریکا باید دقیق ترین و به روز سلامت و اطلاعات سفر."

آذر جایگزین شد به عنوان نیروی کار رهبر در اواخر فوریه در حمایت از پنس.

مغلوب ساختن پیشی جستن به روزانه جلسات مطبوعاتی با نیروی کار اعضا برای یک دوره — برخی از ماندگار دو ساعت طولانی و اغلب تحت سلطه مغلوب ساختن پیشی جستن — اما آنها برگزار شده است از اواخر سال.

روبرتا Rampton کمک به این داستان.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب