تگزاس جمهوری خواه در کنگره Gohmert تست مثبت برای Coronavirus پس از Rebuffing ماسک

بزرگنمایی این تصویر در کنگره ایالات متحده کابل R-تگزاس و عضو کمیته قضایی مجلس آزمایش مثبت برای coron

توسط MINERALNEWS در 9 مرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

در کنگره ایالات متحده کابل R-تگزاس و عضو کمیته قضایی مجلس آزمایش مثبت برای coronavirus در یک غربالگری معمول در کاخ سفید است. برنده McNamee/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
برنده McNamee/گتی ایماژ

به روز شده در 6:45 p. m. ET

جمهوری خواه در کنگره کابل از تگزاس است که در طول همه گیر است و بارها و بارها حاضر به پوشیدن ماسک در مکان های عمومی, آزمایش مثبت برای coronavirus.

خود را تست مثبت بود گرفتار در یک غربالگری معمول در کاخ سفید Gohmert گفت. او قرار است برای حضور در یک سفر به غرب تگزاس با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

"قبل از اینکه شما در هر نقطه با رئیس جمهور و یا یک ملاقات با رئیس جمهور ما همیشه در حال آزمایش و آنها را به یک تست سریع و تست سریع مثبت شد," Gohmert گفت: در مصاحبه با شمال تگزاس تلویزیون وابسته KETK.

Gohmert تایید این خبر را از کاپیتول هیل, اتاق کار, بالا بردن بیشتر نگرانی که بازگشت او وجود دارد آلوده در حالی که هر دو مجلس کنگره در جلسه. Gohmert گفت: او را بعد از قرنطینه از خانه به مدت 10 روز در مشاوره از دکتر برایان موناهان با حضور پزشک به کنگره است.

اخبار ارسال امواج شوک از طریق کنگره در روز چهارشنبه.

مجلس نانسی پلوسی اعلام کرد شنبه شب که همه اعضای کنگره و کارکنان مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک در خانه اتاق به جز زمانی که به رسمیت شناخته شده به صحبت می کنند.

"من می تواند تضمین Gohmert شنیده است از جامعه پزشکی او را به صحبت دکتر موناهان و یا دیگران که گفت بلافاصله قرنطینه خودتان" رهبر جناح اکثریت مجلس Steny Hoyer, D-Md., گفت: در تماس با خبرنگاران. "او نمی بود که او را از دیگران در معرض خطر است."

سیاسی اولین گزارش توسعه در اوایل روز چهارشنبه. چند مشاوران برای کمیته قضایی مجلس با تایید این گزارش گفت: آنها مطلع شدند و با حضور پزشک در مراحل بعدی.

Gohmert شرکت کرده بود در روز سه شنبه با مشخصات بالا قضایی مجلس جلسه کمیته با دادستان کل ویلیام Barr و دیده شد بدون ماسک در نزدیکی Barr و دیگران. یک سخنگوی وزارت دادگستری گفت: بر خواهد بود آزمایش برای بیماری در روز چهارشنبه.

"بیش از حد بسیاری از جمهوری خواهان همچنان به عمل فوق العاده غیر مسئولانه از جمله کابل. کابل باید به قرنطینه خود را در حال حاضر" هویر گفت.

در ماه مارس Gohmert نشان داد او یکی از چند جمهوری خواهان به طور بالقوه در معرض این ویروس در محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس. در حالی که بسیاری از همکاران خود را تهدید و او خودداری کرد.

Gohmert علامت خواهد بود 11th عضو کنگره برای تست مثبت برای coronavirus. بیش از 60 کاپیتول هیل کارگران نیز در معرض شده است.

NPR کری جانسون کمک به این گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de