به عنوان نهنگ خاکستری خود را آغاز کرد شمال مهاجرت در امتداد ساحل اقیانوس آرام در اوایل این ماه — پس از یک سال غیر منتظره ای سنگین مرگ-آف — دانشمندان بودند و آماده به تماشای آماده برای جمع آوری اطلاعات است که می تواند کمک به آنها یاد بگیرند که چه بود و کشتن آنها.

Coronavirus شیوع این طرح میتوانست تا حد زیادی در این زمینه کار و نا معلوم دیگر مطالعات زیست محیطی در سراسر کشور.

یک شبکه بزرگ از زیست شناسان دریایی و داوطلبان در کالیفرنیا به طور معمول صرف این زمان از سال نگه داشتن چشم در نهنگ خاکستری مستند خود اعداد و شمارش strandings به عنوان leviathans شنا از مکزیک به قطب شمال.

اسکات مرسر که آغاز شده و نقطه آرنا را Mendonoma نهنگ و مهر و موم مطالعه هفت سال پیش گفت که پخش شد به نام جمعه به عنوان او و همسر او گفته شد توسط یک کلانتر محلی برای پراکنده کردن و رفتن به خانه.

تبلیغات

“من حدس می زنم دو نفر در حال حاضر به عنوان یک مکان جمع آوری,” او گفت: با خم کردن خندیدن.

در لس آنجلس, Alisa Schulman-Janiger گفت که او تا به حال به وب سایت خود را بررسی پایین مارس 20 معنی این خواهد بود که اولین بار در 37 سال است که داده ها در شمال مهاجرت خواهد بود نه کامل.

“ما تا به حال به گفت:” Schulman-Janiger مدیر Los Angeles فصل از آمریکا Cetacean جامعه است. “ما نمی تواند خطر کسی را به سلامت.”

بالا و پایین ساحل غربی و فراتر از آن در زمینه تحقیقات بر روی انواع در معرض خطر تهدید و مهاجرت گونه ها به زمین را متوقف کند. Plovers? صدف آبالون? آنها خود به خود در حال حاضر به عنوان دانشمندان مجبور به ماندن در خانه.

تبلیغات

عضویت در خبرنامه

دریافت رایگان ما Coronavirus امروز عضویت در خبرنامه

برای ثبت نام در, آخرین اخبار و بهترین داستان های و معنی آنها را برای شما به همراه پاسخ به پرسش های شما.

شما گاهی اوقات ممکن است دریافت محتوای تبلیغاتی از لس آنجلس تایمز.

Schulman-Janiger گفت که قبل از او کار بود به نام او متوجه شده بود غیر منتظره ای در اوایل مهاجرت با چندین لاغر نهنگ.

حتی بیشتر نگران کننده است که مشاهدات بچه بسیار کوچک گوساله — نوزاد نهنگ ها که به چشم او نگاه بیش از حد کوچک برای ساخت یک 5000 مایل سفر شمال.

“آنها شبیه نوزادان,” او گفت:. “مانند آنچه شما می خواهم به طور معمول در ماه دسامبر یا ژانویه. نه گوساله که فقط می خواهم ماه را صرف پرستاری در لاگون قوی تر و بزرگتر است.”

در سال گذشته 215 نهنگ خاکستری شد رشته در آمریکای شمالی به سواحل اقیانوس آرام به عنوان آنها مهاجرت شمال جرقه تحقیقات فدرال به این غیر معمول مرگ رویداد.

در این سال 49 رشته شده اند تا کنون در مکزیک است.

به عنوان مقامات محلی نزدیک تعداد فزاینده ای از پارک ها و سواحل اطلاعیه ها و هشدار در مورد نهنگ strandings و رؤیت تبدیل خواهد شد به طور فزاینده ای نامنظم, او گفت:, و آن را سخت تر برای محققان به دانستن آنچه که اتفاق می افتد.

“میدان تیم ممکن است یا نه ممکن است پاسخ به strandings و گیرایی بسته به محل و پرسنل در دسترس بودن” گفت: Michael Milstein سخنگوی اداره ملی اقیانوسی و جوی دولت اضافه کرد که آژانس مشاوره شرکای آن “به دنبال راهنمایی های ارائه شده توسط محلی و ایالتی و فدرال و مقامات است.”

تبلیغات

این فقط نهنگ.

صدها نفر از محیط زیست و زیست محیطی نظارت بر پروژه های در حال حاضر در وقفه ایجاد شده مشخص شده داده ها سوراخ هایی در چندین دراز مدت تجزیه و تحلیل. و در برخی موارد شده است که توقف در حفاظت و مراقبت از برخی از گونه های در معرض خطر از جمله برفی باران.

زمان نمی تواند بدتر.

“آن بهار,” او گفت: با توجه به این که بسیاری از پرندگان لانه و مهاجرت می کنند. تیم های تحقیقاتی گیر کرده در داخل خانه به عنوان هزاران نفر از داوطلبان که در Audubon Society پرنده شمارش حیاتی برای قضاوت در مورد سلامت سالانه پرنده مهاجرت.

در جای دیگر در آزمایشگاه های تحقیقاتی و آکواریوم در سراسر کالیفرنیا دانشمندان در حال تقلا برای تنظیم پروژه ها و تلاش های حفاظت — که بسیاری از آنها در زمان حساس به فصل.

برنامه ای برای جمع اوری بلند پروازانه تعداد بنفش جوجه تیغی های دریایی — موجودات تهاجمی است که باید بلعیدم کلپ جنگل ها در شمال کالیفرنیا و شلوغ کردن بسیاری دیگر زندگی در بستر دریا — مثلا در برزخ معلق ماندن در خانه و محدودیت.

هر دانشگاه کالیفرنیا دانشگاه بسته شده است آن آزمایشگاه و کالیفرنیا ساحل و اقیانوس پژوهش تلاش شده است تا حد زیادی به حالت تعلیق درآمد. ساحلی مقامات نیز از دست انتقادی از کمک های متعدد در دانشگاه ها و کالج ها در نظارت بر دولت شیلات و مناطق حفاظت شده دریایی.

“فقدان اطلاعات اثرات همه چیز از مدیریت شیلات به ارزیابی اثربخشی ما منطقه حفاظت شده دریایی شبکه گفت:” علامت گذاری طلا, مدیر اجرایی دولتی اقیانوس حفاظت از شورای.

تبلیغات

“بزرگترین چالش ما با آن روبرو هستیم این است که برنامه ریزی برای ناشناخته است. بسیاری از چه ifs ‘نیاز به در نظر گرفته شود” هدر Burdick, مدیر عملیات دریایی در خلیج بنیاد گفت.

خلیج بنیاد پژوهشی غیر انتفاعی است که معمولا در آب چند بار در هفته برای بازگرداندن اشنه دریایی و تغذیه گونه های در معرض خطر است که دانشمندان تلاش کرده اند برای معرفی به اقیانوس. “تیم ما … تماس با امروز بود و با تمرکز بر طرح های احتمالی برای برنامه های احتمالی,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de