WH Coronavirus هماهنگ تشویق کاهش در موارد جدید در بسیاری از ایالات متحده

بزرگنمایی این تصویر دکتر دبورا Birx کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده گوش در طول یک جلسه در کاخ

توسط MINERALNEWS در 31 اردیبهشت 1399
بزرگنمایی این تصویر

دکتر دبورا Birx کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده گوش در طول یک جلسه در کاخ سفید در اوایل این ماه. الکس براندون/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
الکس براندون/AP

کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx گفت: او را تشویق اساس آخرین داده ها نشان می دهد کاهش در موارد جدید از ویروس بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر در سراسر همه اما چند منطقه از ایالات متحده است.

Birx گفت: یک گروه از خبرنگاران در کاخ سفید که بالينی و آزمايشگاهی داده ها و اطلاعات نظارت از سراسر کشور نشان می دهد که بستری شدن در بیمارستان را کاهش 50 ٪ در 30 روز گذشته و مرگ و میر در ادامه به کاهش در هفته بیش از هفته است. "همه کشورها باید کاهش یافته و کمتر از 20% تست مثبت و نیویورک رفته است و از بیش از 45% تست مثبت فقط 30 روز پیش به زیر 10% مثبت تست" Birx گفت. "این نوع از کاهش دیده می شوند در سراسر هیئت مدیره به جز در چند منطقه."

سه مورد استثنا که در آن شاخص plateaued به جای کاهش یافته است: واشنگتن دی سی منطقه مترو شیکاگو و لس آنجلس. "ما در حال تشریحی هر یک از این فلات و ارائه به روز رسانی روزانه به نیروی کار در چه جامعه و چه شیوع نظر در مورد جدید. ما مطالعه این سه مترو است که بسته شده و بسته شده اند به درک که در آن دقیقا موارد جدید می آیند و چگونه برای جلوگیری از عفونت های جدید" Birx گفت.

در غیر این صورت Birx گفت: مناطق عمده شهری شروع به بهبود قابل توجهی. تست گسترش یافته است از جمله در میان جمعیت های آسیب پذیر به ویروس را برای پیدا کردن موارد بدون علامت اولیه و گسترش تماس با ردیابی و جداسازی موارد جدید, او گفت:. شیوع بیماری در خانه های سالمندان, گوشت, بسته بندی گیاهان و زندانها در حال متوقف شدن "به طور منظم و مداوم بر اساس" او گفت:.

"بسیاری از کشورها انجام شده است دقیقا آنچه که ما از آنها خواست برای: پیدا کردن آزمون قرارداد ردیابی و شامل. آنها در حال پیدا کردن مورد اول پیدا کردن دیگر موارد 50 — و یا پیدا کردن دیگر 100 نفر است که اغلب بدون علامت با آزمایش هر کس در کارخانه یا خانه سالمندان یا زندان و توقف جامعه گسترش یافته است. و که بسیار اطمینان بخش به من" Birx گفت. او افزود که این نیروی کار است که با تمرکز بر پیدا کردن که در آن ویروس شروع می شود در یک جامعه قبل از آن گسترش می یابد.

Birx گفت او شده است صحبت کردن به ارتش در مورد چگونه آنها را ایجاد کرده اید تیم زیر, تیم, و می خواهد به همکاری با تولید کنندگان و گروه های دیگر به اتخاذ چنین اقداماتی در محل کار. "هنگامی که شما می توانید تراز کار شیفت و جسمی که شما به طور منظم با تعامل در کارخانه تیم از افراد همیشه با هم کار آن را در یک راه ساده تر برای تست این گروه های خاص و جلوگیری از شیوع بیماری" او گفت:.

ایالات متحده تا به حال بیش از 1.5 میلیون مورد تأیید و تا کنون بیش از 90 ، 000 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز — تا کنون بیشترین تعداد در جهان است.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.ly
آخرین مطالب