تماشا کنید: سران Amazon, Apple, Facebook و Google شهادت بزرگ با تکنولوژی قدرت

بزرگنمایی این تصویر Facebook, مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ (از سمت چپ) مدیر عامل گوگل Sundar Pichai م

توسط MINERALNEWS در 8 مرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

Facebook, مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ (از سمت چپ) مدیر عامل گوگل Sundar Pichai مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک و مدیر عامل شرکت آمازون Jeff Bezos در حال برنامه ریزی به شهادت قبل از قضایی مجلس فرعی. برتراند Guay توبیاس شوارتس آنجلا وایس علامت Ralston/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
برتراند Guay توبیاس شوارتس آنجلا وایس علامت Ralston/خبرگزاری گتی ایماژ

فراموش Facebook, گوگل, آمازون و اپل بشدت رقابت ؟ جای تعجب نیست که این غول تکنولوژی' مدیران ارشد را بگویید کنگره: مطلقا نه. نگرانی که بیش از حد قدرت متمرکز شده است در حد چند شرکت است بی اساس آنها برنامه ریزی برای شهادت چهارشنبه.

در میان زمان افزایش تنش با چین برخی از قدرتمند اجرائی خواهد شد نشان می دهد که بیش از حد قوانین و مقررات می تواند یک فرصت برای شرکت فنی برای به دست آوردن یک جهانی toehold, با توجه به سخنان افتتاحیه از تکنولوژی رهبران منتشر شده توسط خانه قضائیه آنتی تراست کمیته فرعی.

"ما اعتقاد داریم در ارزش های دموکراسی به رقابت ورود و آزادی بیان — که اقتصاد آمریکا ساخته شده بود," Facebook مارک زوکربرگ بگویید قانونگذاران با توجه به آماده افتتاح کرد. "چین در حال ساخت نسخه خود را از اینترنت با تمرکز بر ایده های بسیار متفاوت و آنها صادرات چشم انداز خود را به کشورهای دیگر است."

آمازون جف بزوس, ثروتمندترین فرد که خواهد ساخت اولین-همیشه ظاهر در مقابل کنگره را در داستان شخصی خود را از در حال اتخاذ شده توسط یک مهاجر پدر زمانی که او بود 4 سال و صرف تابستان خود را در پدربزرگ و مادربزرگ خود را' در مرتع پرورش احشام در تگزاس گفت: تربیت او به او القا اخلاق کار کمک کرده است که آمازون رستگار.

آمازون افزایش برای تبدیل شدن به بزرگترین خرده فروش آنلاین بزوس می گویند که یک دستاورد تنها ممکن ساخته شده در امریکا است. اما Walmart او اشاره خواهد شد هنوز هم دو برابر اندازه از آمازون.

"ما شروع به عنوان بزرگترین بازار — eBay بود چند بار اندازه ما. آن را تنها با تمرکز بر حمایت از فروشندگان و آنها را بهترین ابزار ما می تواند اختراع است که ما قادر به موفقیت و در نهایت پیشی eBay" بزوس می گوید او منتشر شد شهادت.

سازمان دیده بان جریان زنده در اینجا ابتدا در ظهر و همکاران.

سوندار پیچای گوگل هدایت خواهد کرد با توجه به راه های دیگر مردم حرکت جهان آنلاین حتی اگر 90 درصد از جستجوهای اینترنتی اتفاق می افتد در گوگل.

"مردم باید راه های بیشتری برای جستجوی اطلاعات از همیشه قبل از — و به طور فزاینده ای این اتفاق می افتد خارج از چارچوب تنها یک موتور جستجو" پیچای برنامه به خانه پنل. "شما می توانید بپرسید الکسا یک سوال از آشپزخانه خود را; خواندن اخبار خود را در توییتر; درخواست دوستان برای اطلاعات از طریق واتساپ و دریافت توصیه در اسنپ چت و یا Pinterest."

اپل تیم کوک خواهد اکو تجدید نظر به میهن پرستی مطرح شده در میان دیگر tech مدیران با شعار چگونه اپل قدرت تبدیل شدن به با ارزش ترین شرکت در جهان نشان دهنده موفقیت "تنها راه ممکن در این کشور است."

او را نیز با پیوستن به دیگر تکنولوژی رهبران با این استدلال که سیب دارای مقدار زیادی از رقابت.

"گوشی های هوشمند بازار بشدت رقابتی است و شرکت هایی مانند سامسونگ و ال جی و هواوی و گوگل ساخته شده اند بسیار موفق گوشی های هوشمند کسب و کار ارائه روش های مختلف" طبخ می گویند در بیانیه افتتاحیه به قانونگذاران.

آیا اعضای کمیته قضایی مجلس ضد تراست فرعی خرید این استدلال بیش از این دوره از آنچه که است به یک hourslong منظره موضوع دیگری است.

و آن باقی مانده است دیده می شود اگر آن را به دست آوردن بینش جدید به شرکت های فن آوری و این که آیا مجلس می تواند پین کردن پاسخ از به طور معمول محتاط مدیران فناوری.

این مدیران اجرائی خواهد بود شهادت از طریق ویدئو در همان زمان به جای یک به یک قالب دیده می شود به عنوان در نظر گرفتن گرما هر فردی اجرایی و چیزی از شرکت درخواست شده است.

در حالی که مراکز شنوایی در پرسش اطراف بازار تسلط قانونگذاران رایگان به فلفل مدیران و سوالات در مورد هر موضوع.

به هر چیزی می رود با فرمت خواهد شد و به احتمال زیاد منحرف شنوایی دور از ضد تراست و حفر کردن به مسائل مانند درک ضد محافظه کار تعصب در سیستم عامل رسانه های اجتماعی مشترک جمهوری خودداری کنند. و دموکرات ها اغلب افزایش نگرانی در مورد خارجی انتخابات دخالت و ممکن است پرس و جو در مورد تلاش احتمالی برای نفوذ در رای گیری آنلاین پیش از انتخابات ماه نوامبر.

بیشتر بر روی موضوع کاوش می تواند شامل مسائل مانند حصول آن رشد کرده و با رسیدن به بزرگ با تکنولوژی.

مثلا Facebook به دست آورد تا نزدیک به 90 شرکت از جمله Instagram, WhatsApp و بیشتر به تازگی Giphy یک ابزار برای ایجاد تصاویر متحرک.

چگونه تا کنون از آن می رود یک چیز قطعی است: از آن خواهد شد یک روز برای کتاب های تاریخ.

این جلسه اولین بار است که تمام چهار تکنولوژی رهبران شهادت هم به عنوان نظارت بر شرکت حدود 5 تریلیون قدرت بازار تساوی تشدید نظارت در واشنگتن است.

این مدیران اجرائی خواهد بود در دفاعی به عنوان قانونگذاران مجلس کوره آنها را در مورد اینکه آیا امپراتوری کسب و کار هر شرکت ایجاد کرده است و منجر به انحصار مانند تسلط که تحریف بازار را به نفع خود.

پس از بهره گیری از بیش از یک دهه تقریبا رایگان از مقررات فدرال قانونگذاران مجلس انتظار می رود به این صورت که آن زمان برای این تکنولوژی عظیم برگزار می شود به حساب آورد.

شنوایی کلاه بیشتر از یک سال-خانه بررسی به شرکت های فن آوری است که جستوجو کرد که آیا رهبران صنعت جعبه رقابت دلسرد نوآوری و مطرح بزرگتر تهدید برای جامعه و دموکراسی آمریکایی.

اگر واشنگتن می تواند نگه داشتن دو حزبی تمرکز در دره سیلیکون شنوایی می تواند مجموعه ای از صحنه های تاریخی, مقررات, اما تکنولوژی اجرائی خواهد شد این مورد به نمایندگان مجلس که قوانین با هدف reining در مقیاس و قدرت هر شرکت لازم نیست رقیب که رقابت میان رقبای شده است له و که مصرف کنندگان باید بهره مند از تکنولوژی بخش موفقیت.

"شما کسب اعتماد به آرامی در طول زمان با انجام سخت همه چیز به خوبی ارائه در زمان ارائه روزمره قیمت پایین; وعده و نگه داشتن آنها; ساخت اصولی تصمیم گیری حتی زمانی که آنها در حال محبوب" بزوس بگویید فرعی.

محبوب در میان چهار غول تکنولوژی: این استدلال که قدرت هر شرکت انباشته بیش از سال است که مورد آزار قرار گرفته و باید پاسخگو توسط واشنگتن است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de