سخنران پلوسی: رئیس جمهور تهمت را به تلاش برای به حاشیه این که 'خطرناک'

بزرگنمایی این تصویر مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا صحبت می کند به مطبوعات روز پنج شنبه در کنگره. نیکل

توسط MINERALNEWS در 7 اردیبهشت 1399
بزرگنمایی این تصویر

مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا صحبت می کند به مطبوعات روز پنج شنبه در کنگره. نیکلاس Kamm/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
نیکلاس Kamm/خبرگزاری گتی ایماژ

مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا انتقاد رئیس جمهور تهمت تلاش برای خودداری از کمک های مالی از سازمان بهداشت جهانی و دیگر مراحل خود را در دولت گزارش شده است که با توجه به حاشیه بهداشت جهانی سازمان.

"این احمق — آن را بیش از احمق; آن را خطرناک" پلوسی گفت NPR.

در مصاحبه روز شنبه با همه چیز در نظر گرفته, پلوسی, اشاره گزارش از واشنگتن پستکه در بر داشت که اعضای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برداشته اشاره به این که در آن COVID-19 مواد و طرح های. او می گوید دولت این است که به طور موثر جداسازی ایالات متحده در جهانی همه گیر.

"بدتر از [بودجه] — اگر شما می توانید آن را باور — بدتر از آن است که او و وزیر امور خارجه شده اند حذف هر مرجع به سازمان بهداشت جهانی در هر یک از ما استراتژی در مورد چگونه ما می توانیم در مقابله با این بیماری همه گیر. که ممکن است مضر بیشتر از فقط پول" پلوسی گفت.

NPR است و نه به طور مستقل تایید پست گزارش در مراحل اجرایی است که با توجه به حاشیه ،

در اوایل این ماه رئیس جمهور گفت که توقف کمک های مالی به این که آژانس او را متهم بودن بیش از حد "چین-محور." دموکراتیک سخنران اضافه کرد که در حالی که تهمت می تواند به طور موقت خودداری بودجه, او نمی تواند آن را سیاست.

"اگر او می خواهد به نگه دارید تا برخی از پول است که سوال برانگیز است نظر خود را قانونی, اما او نمی تواند متوقف کردن پول همیشه از رفتن" پلوسی گفت.

بعدی قانونی تلاش

در آخرین coronavirus امداد بسته بود که به قانون امضا شده در جمعه پلوسی dubbed House Democrats فکری "منابع" در ایجاد این قانون اولویت. دلار 484 میلیارد بسته شامل اضافی $321 میلیارد برای پر کردن به سرعت تخلیه چک حفاظت برنامه برای کسب و کارهای کوچک.

آن را به تصویب مجلس دوشنبه با قریب 388-5 رای, اما آن را مورد انتقاد قرار گرفته توسط برخی از دموکرات ها از جمله رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو که گفت این لایحه را ارائه نمی دهد بودجه برای دولت های ایالتی و محلی. یکی دیگر از نیویورک دموکرات در کنگره اسکندریه Ocasio-Cortez برابر این لایحه رای دادند با این استدلال آن را انجام نمی به اندازه کافی برای محافظت از خانواده های شاغل.

در پاسخ به این انتقادات پلوسی گفت: "او در دفاع از" قانون شد اما "افتخار" از آنچه دموکرات ها انجام شده بود.

پلوسی همچنین گفت: در آینده coronavirus تسکین خواهد تمرکز بر ارائه بودجه بیشتر برای دولت های ایالتی و محلی.

"ما رو به جلو خواهد رفت و ما در این قانون به عنوان بزرگ یک عدد به عنوان ممکن است برای منعکس کردن نیازهای دولت ما و دولت های محلی و این بدان معناست که برای کمک به آنها آدرس outlays آنها در حال ساخت برای coronavirus و همچنین برای رسیدگی به از دست دادن درآمد است که آنها درد و رنج" پلوسی گفت.tinyurlis.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب