می خواهید به گزارش coronavirus scofflaws? Riverside County دارای یک برنامه برای که

Coronavirus ناظران در کنار رودخانه شهرستان است که در سراسر غیرضروری کسب و کار هنوز هم در عملیات اجتماعات بزرگ و یا کسب و کار نیست و مطابق با دستورات بهداشتی را هم اکنون می توانید گزارش scofflaws ناشناس از طریق شهرستان برنامه تلفن همراه.

مقامات شهرستان در روز پنج شنبه گفت: برنامه خود را RivCoMobile شده است به روز شده با یک کوروناویروس از ویژگی های است که ارائه اطلاعات به مقامات بهداشت شهرستان در مورد نقض احتمالی دولت محلی و سفارشات مربوط به کسب و کار تعطیلی تجمعات و اجتماعی فاصله تصویب در پاسخ به شیوع بیماری است.

“متاسفانه ما دریافت گزارش های متعدد از نقض حقوق بشر در سراسر شهرستان. این داده ها به ما اجازه می دهد نقشه مناطق عدم, که در آن ما پیش بینی وجود خواهد داشت در ارتباط شیوع COVID-19 مربوطه نیاز به منابع” دکتر جفری لئونگ ریورساید دانشگاه نظام سلامت رئیس کادر پزشکی گفت: در یک بیانیه آماده.

هنگامی که گزارش ممکن است نقض کاربران خواسته خواهد شد که به ارائه یک آدرس را مشخص و نوع تخلف. کاربران همچنین می توانید یک عکس از اتهام نقض.

تبلیغات

این برنامه ویژگی های جدید اعلام شد, همان روز که مقامات بهداشت عمومی تایید مرگ دیگری coronavirus مربوط به مرگ در شهرستان آوردن تلفات خود را به 33. از روز شنبه وجود دارد 1,280 تایید COVID-19 موارد countywide. مقامات گفت: از کسانی که آلوده شده اند 125 و بهبود یافته اند تا کنون.

مقامات در سراسر جنوب کالیفرنیا تقویت شده اند سفارشات و اجرای عمومی تجمعات پوشش صورت و اجتماعی دیگر فاصله تلاش در تلاش برای کند کردن گسترش coronavirus.

Riverside County سلامت عمومی افسر آخر هفته گذشته دستور داد تمام ساکنان خود را برای پوشش بینی و دهان در هنگام خروج از خانه. دکتر کامرون قیصر گفت که با وجود قبلی درخواست از مقامات شهرستان برای ساکنان برای حفظ فاصله خود و ماندن در خانه “بیشتر و بیشتر” ساکنان آلوده شدن با ویروس “هر کسی را گرفتن پیام است.”

“ما از تغییر و گفت که شما باید گفت که شما باید” قیصر گفت: در یک بیانیه آماده.

تبلیغات

سازمان های اجرای قانون باید از این قدرت برای به اجرا درآوردن این ترتیب است که اجرا می شود از طریق 30 آوریل از طریق استناد یا دستگیری به گفته مقامات شهرستان.

اما کلانتر چاد بیانکو گفت: در یک پیام ویدئویی این هفته که گروه او نمی تواند راه اندازی “هر نوع دولت پلیس” در شهرستان ریورساید. نمایندگان نیز نمی توان به توقف وسایل نقلیه و یا ساکنان برای یک پیاده روی با خانواده های خود و نه استناد ساکنان به سادگی برای پوشیدن ماسک, او گفت:.

بیانکو خواسته ساکنان به 911 تماس بگیرید به گزارش بالقوه متخلفان اما ذخیره این تعداد برای “شرایط اضطراری و بحرانی می نامد.”

برنامه county مقامات می گویند فراهم می کند با گزینه دیگری برای گزارش.

“ما باید کاهش و سرکوب گسترش coronavirus. این برنامه کمک خواهد کرد که شناسایی نقاط داغ که منجر به نحو احسن پاسخ به کسب و کار است که به خطر انداختن سلامت جامعه” هیئت ناظران صندلی V. مانوئل پرز در بیانیه ای گفت.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de