ویروس موارد افزایش در نانتاکت; دادگاه گسترش محدودیت

بوستون - نگاهی coronavirus تحولات جدید در انگلستان:ماساچوستنانتاکت است که شاهد افزایش در coronavirus موارد به

توسط MINERALNEWS در 4 مرداد 1399

بوستون - نگاهی coronavirus تحولات جدید در انگلستان:

ماساچوست

نانتاکت است که شاهد افزایش در coronavirus موارد به عنوان vacationers فرود در جزیره معروف گریز کردن ماساچوست است.

محلی مقامات بهداشتی در جزیره کیپ کاد می گویند 24 از جزیره مجموع 38 مورد آمده اند در ماه گذشته با نه نفر از آنها را در گزارش تقریبا آخر هفته است.

تقریبا 60% از کسانی که آزمایش مثبت در این جزیره هستند در 20s و 30s, اگر یک مرد در 80 سالگی در شهر, مقامات گفت.

نانتاکت مقامات می گویند این افزایش در موارد نسبت به افزایش ویروس تست و رسیدن تعطیلات تابستان جمعیت.

در میان قابل توجه گردشگران است معاون رئیس جمهور مایک پنس که از دیدن شنبه برای گران جمع آوری کمک برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد مبارزه است.

در همین حال مقامات بهداشتی دولت گزارش جدید 14 کشته و 214 اضافی موارد مثبت COVID-19 اواخر جمعه.

که به ارمغان می آورد ماساچوست' تلفات به بیش از 8,200 و تقریبا 108,000 تعداد موارد تایید شده پس از همه گیر آغاز شده است.

روز جمعه کالیفرنیا ، چارلی بیکر اعلام کرد سختگیرانه جدید محدودیت های مسافرتی برای کنترل گسترش ویروس را اثر Aug. 1.

___

رود آیلند

مقامات اجرای قانون را یک بار دیگر گام تا حضور در رود آیلند ساحل محبوب جوامع آخر این هفته به اجرای دولت ویروس محدودیت.

وزارت امور خارجه از محیط زیست مدیریت محیط زیست گفت: پلیس, پلیس ایالتی و پلیس محلی بخش خواهد بود استقرار اضافی افسران برای محدود کردن جمعیت مدیریت ترافیک و سرکوب پارکینگ های غیر قانونی در جوامع ساحلی از نررگنست جنوبی کینگستون, Charlestown و غربی.

وزارت بهداشت دولت مقامات نیز دوباره پاس کردن ماسک صورت به beachgoers نمی پوشیدن آنها.

این اقدامات از جمله به شدت کاهش پارکینگ در کشور عمده سواحل نورد شد آخر هفته گذشته پس از شکایت که جمعیت زیادی زیر ویروس دستورالعمل های ایمنی بسته بندی شدند دولت خط ساحلی.

___

کنتیکت

کانکتیکات مقامات در روز شنبه بسته چندین پارک دولت به عنوان پارکینگ ظرفیت رسیده محدودیت های مجموعه تحت coronavirus مربوط به محدودیت.

وزارت انرژی و حفاظت از محیط زیست گفت: بسته پارک ها شامل Hammonasset ساحل پارک دولت در مدیسون, شروود Island State Park در وستپرت Rocky گردن دولت پارک در شرق لایم و نقره و شن و ماسه پارک ایالتی در میلفورد و بیگلو توخالی دولت پارک در اتحادیه.

دولت زیست محیطی مقامات محدود پارکینگ در پارک دولت به عنوان کم 25 درصد از کل ظرفیت پارکینگ برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus.

مثبت ویروس تست نرخ همچنان پایین باقی می ماند در کشور با کمتر از 1% از آزمون به آینده مثبت است. تقریبا 48,800 مردم باید آزمایش مثبت برای این ویروس به روز و بیش از 4400 نفر فوت کرده اند در حالی که روزانه ویروس مرگ و میر را به طور متوسط در تک رقمی برای چند هفته.

هفتاد و یک نفر با COVID-19 بستری هستند در کانکتیکات.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

__

نیوهمپشایر

محدودیت در فرد رسیدگی در نیوهمپشایر دادگاه های ایالتی تمدید خواهد شد حداقل از طریق Aug. 17 دیوان عالی کشور در روز جمعه گفت.

سفارش را پوشش می دهد که تمام مدار برتر و دادگاه عالی توابع معنی قضات ادامه خواهد داد به انجام دادگاه با ویدئو و دیگر از راه دور به این معنی است. پوشش صورت نیز باید توان توسط هر کسی وارد قضایی شعبه ساختمان.

دادگاه ساختمان باز باقی خواهد ماند برای توابع خاص اما کارمند دفاتر نخواهد بود برای عموم باز کنید. ساکنان می توانند درخواست مورد فایل های الکترونیکی از طریق دادگاه e-پر کردن پورتال و یا با تماس با دادگاه مرکز اطلاعات.

در همین حال رژیم صهیونیستی است. کریس Sununu دفتر جمعه اعلام کرد که برنامه های کاربردی در حال حاضر باز برای $2 میلیون برنامه دولت به منظور گسترش تابستانی جوانان گزینه های برنامه در طول بیماری همه گیر.

این توانمند سازی جوانان برنامه ای است که بشود به شروع و یا گسترش تابستان و پاییز ارائه شده برای متوسط و بالا مدرسه دانش آموزان. فعالیت هایی مانند روز اردوگاه های ورزشی و سایر برنامه های تفریحی هستند واجد شرایط برای کمک های مالی.

این برنامه توسط دولت اداره می شود, وزارت بهداشت و خدمات انسانی با بودجه از 2 تریلیون دلار فدرال coronavirus امداد لایحه.

___

ورمونت

یک ورمونت شهر و تابستان اردوگاه جوانان برای نیویورک-منطقه دختران باید به یک توافق برای حل و فصل شکایات بیش از حد سر و صدا در سابق دانشگاه که در آن عمل می کند.

Zichron خایم اردوگاه در Bennington خواهد حرکت خود را از مجامع زیادی چادر در فضای باز به سابق جنوب ورمونت, دانشکده تربیت بدنی و مراحل را برای کاهش صدای بلند سر و صدا, Bennington, بنر گزارش شده است.

اردوگاه اپراتور نیز نصب تهویه مطبوع در ورزشگاه برای مجامع در هزینه بیش از $120,000.

معامله رسیده بود روز شنبه پس از شهر به دست آمده بود یک سفارش محدود. موشه Perlstein اردوگاه مدیر گفت: او قصد دارد در سه هفته اردوی پسران به دنبال دارد.

این روزنامه قبلا گزارش شده است که این اردوگاه تحت نظارت بود برای انطباق با COVID-19 مقررات اما تا به حال متحمل شده بدون نقض است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن