گردشگری گروه تغییر برای ترویج hyperlocal گردشگری در انتاریو به عنوان یک نتیجه از بیماری همه گیر محدودیت های مسافرتی

انتاریو است که هنوز هم شما را به کشف حتی اگر آن را به طور کامل باز برای کسب و کار. این پیامی است که این استان

توسط MINERALNEWS در 11 خرداد 1399

انتاریو است که هنوز هم شما را به کشف حتی اگر آن را به طور کامل باز برای کسب و کار. این پیامی است که این استان تلاش صنعت گردشگری در تلاش است تا ارسال آن را به عنوان بهبود از COVID-19 بیماری همه گیر.

آن را به یک تقویت از دولت فدرال یکشنبه با وزیر توسعه اقتصادی و زبان رسمی Mélanie Joly اعلام $30 میلیون دلار بودجه برای صنعت گردشگری Association of Ontario.

TIAO توزیع پول به مقصد بازاریابی سازمان ها در جنوب انتاریو خواهد شد که با استفاده از بودجه برای توسعه کمپین های بازاریابی و استراتژی به مردم در مناطق خود و کمک به این صنعت روی پای خود.

"ما در بخش گردشگری و 1.8 میلیون نفر را در استخدام سراسر کانادا را ضربه سخت شده توسط COVID-19 و ما در اینجا برای آنها" Joly گفت: در یک نسخه. "در طول ملی گردشگری در هفته پیام ما را به بخش و کسانی که معیشت وابسته به آن روشن است: ما در حال کار با شما برای کاهش تاثیر COVID-19."

TIAO مدیر عامل بث پاتر گفت انتاریو صنعت گردشگری شده است عمیقا تحت تاثیر این بیماری همه گیر است که مرزهای بسته نگه داشته و مردم در خانه.

"به طور معمول در صنعت ما است در مورد $36 میلیارد دلار در سال میباشد. در حال حاضر ما شاهد جمع شدن" پاتر گفت. "ما در حال انتظار در سال 2020 ما در حال رفتن به از دست دادن بیش از 50 درصد از درآمد."

بازاریابی سازمان ها نیز ضربه سخت شده چرا که بخش زیادی از درآمد خود را از یک هتل مالیاتی که آنها تقسیم با شهرداری. با هتل ها شاهد کم اشغال آن بودجه خشک شده اند. اما فدرال سهم کمک خواهد کرد که سازمان بازاریابی پوشش حدود نیمی از هزینه های عملیاتی خود را برای شش ماه پاتر گفت.

"(همه گیر شده است) ویرانگر به برنامه های ما برای این سال از دیدگاه بازاریابی" گفت: Minto اشنایدر مدیر عامل شرکت کاوش واترلو. "این خبر خوبی است که دولت فدرال پله تا به ما کمک کند."

به طور معمول, سازمان خود را با این نسخهها کار برای ترویج واترلو خارج از منطقه اما اشنایدر گفت: تمرکز تغییر خواهد کرد برای ترویج کسب و کار محلی و مقصد به افرادی که در حال حاضر زندگی می کنند وجود دارد.

"با توجه به نوع واقعیت جدید خواهیم بود بازاریابی در واترلو منطقه را امتحان کنید و افرادی که قفل شده است تا در خانه های خود را برای چند ماه گذشته به صرف پول" او گفت:. "کار ما این است که در حال حاضر به تلاش برای به دست آوردن آنها را به بازدید از حیاط خلوت خود را برای تبدیل شدن به گردشگران در شهر خود."

این سازمان است که در نظر گرفتن یک رویکرد لایه با برنامه ای به بازار این منطقه را مقصد در سراسر استان و فراتر از آن به عنوان اقتصاد باز می شود.

پاتر گفت: انجمن خواهد بود همچنین ترویج hyperlocal گردشگری تا زمانی که آن را امن تر برای مردم را به سفر در مسافت های طولانی. "آیا این فروشگاه در خیابان اصلی و یا رستوران های محلی با حمایت از کسانی که بچه شما در حال حمایت از صنعتگران محلی و مواد غذایی و زنجیره تامین در اینجا در این استان نیز هست."

استانی دولت روز شنبه اعلام کرد این امر به تدریج معرفی کمپینگ در انتاریو پارک های تفریحی و کمپینگ در تاج زمین شروع دوشنبه. Backcountry اردو از جمله دسترسی به نقاط دست و پا و حمل و مسیرهای پیاده روی و مسیرهای پیاده روی باز خواهد شد. فعالیت های روز مانند picnicking و خارج از دسته سه تایی حیوان خانگی مناطق نیز در حال گسترش است.

همه دیگر کمپینگ شبانه و روزی-استفاده از فعالیت های استانی در پارک ها و حفاظت از ذخایر هنوز محدود است و تا ژوئن 14 و ادامه خواهد داشت مورد بررسی قرار گرفت.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش با ما خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

فیزیکی فاصله است که هنوز هم در اثر و بیش از پنج نفر مجاز در backcountry اردوگاه مگر اینکه همه آنها زندگی می کنند در همان خانواده است.

هزینه های روز-استفاده و backcountry کمپینگ دسترسی خواهد بود در اثر شروع دوشنبه.

Omar Mosleh


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب