ویرجینیا فرماندار لایحه ممنوعیت سلاح های حمله نتواند با کمک از خود

بزرگنمایی این تصویر

ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم یک دموکرات به بحث قانونی خود را عدالت کیفری اولویت های در, Richmond, Va., در ماه ژانویه است. استیو Helber/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

استیو Helber/AP

ویرجینیا فرماندار دموکرات به نظر می رسید آماده برای ایجاد تغییرات گسترده به دولت قوانین کنترل اسلحه بود اما برخورد سوزش دهان توسط خود روز شنبه هنگامی که یک دولت آمریکا مسدود شده و لایحه ای که در میان چیزهای دیگر, ممنوع, خرید و فروش سلاح های حمله.

چهار دموکرات در ویرجینیا کمیته قضایی مجلس سنا شکست صفوف خود حزب توزیع اقلیت جمهوریخواه پیروزی در tabling این لایحه باقی مانده از سال است. آن را نیز اندازه گیری به دولت جرم, کمیسیون برای بررسی بیشتر.

این لایحه را ممنوع فروش و یا انتقال برخی از حمله-سلاح های سبک در ویرجینیا. آن را نیز ساخته اند آن را غیر قانونی دارای صدا خفه کن و مجلات برگزاری بیش از 12 دور.

رژیم صهیونیستی. رالف نرتهم به حال دفاع و پشتیبانی قانون بود که بخشی از یک سری از هشت تفنگ-کنترل اقدامات وی سال گذشته تیراندازی دسته جمعی در یک ساحل ویرجینیا مجتمع شهری که در آن 12 قربانیان درگذشت.

مسلح مشغول به کار در ساختمان دولت و با استفاده از یک صدا سرکوبگر که او به دست آمده از نظر قانونی در 31 مه داد و بیداد.

قانونگذاران در مجلس ویرجینیا مورد تایید بود همه از فرماندار تفنگ اقدامات در اوایل سال جاری از جمله یکی از فراخوانی جهانی برای چک پس زمینه در خصوصی فروش سلاح گرم و ایجاد یک خطر شدید حفاظت از سفارش, همچنین شناخته شده به عنوان “پرچم سرخ” قانون است. این قوانین به مقامات اجازه می دهد به طور موقت توقیف سلاح گرم از کسی که فکر می کردم به عنوان یک تهدید برای خود و یا دیگران است.

اما پس از آن کمیته مجلس سنا خودداری کردند در این لایحه در حمله-سلاح های سبک ،

روز پس از 10-5 رای, دولت بهداشت ، Louise L. Lucas D-پورتسموث به نام چهار دموکرات که رای به جدول اندازه گیری “دسته wimps” با توجه به واشنگتن پست.

در همین حال انجمن ملی تفنگ که مقر آن در Fairfax, Va., جشن شکست در یک صدای جیر جیر تماس لایحه “ضد آمریکایی است.”

“ویرجینیا کمیته قضایی مجلس سنا رای دادند و امروز به رد HB961 لایحه ممنوعیت استاندارد-ظرفیت mags, آینده, فروش سرکوبگران و معمولا متعلق به سلاح گرم” صدای جیر جیر به عنوان خوانده شده. “با تشکر از شما به NRA اعضا و صاحبان اسلحه که مبارزه برای شکست این ضد آمریکایی شد. #valeg”

“تفنگ گروه های حقوق بشر گفت: آن را هزاران مطیع قانون ویرجینیایی felons یک شبه. اما طرفداران کنترل اسلحه از جمله لری هاس با ائتلاف برای متوقف کردن خشونت اسلحه می گویند این امر کاهش مرگ و میر در جرم تیراندازی” Whittney ایوانز از VPM در ریچموند ،

هاس گفت ایوانز “این کاملا مسخره است که دموکرات ها راه می رفت در مورد این موضوع که در آن آنها اکثر در نوامبر است.”

با آن غنی تفنگ فرهنگ ویرجینیا در طول تاریخ بوده است میلی به تصویب تفنگ اقدامات کنترل.

فرماندار فشرده برای سفت کردن دولت قوانین اسلحه بلافاصله پس از ساحل ویرجینیا تیراندازی خواستار ویژه جلسه قانونی در تابستان گذشته. مجمع عمومی که پس از آن تحت جمهوریخواه کنترل موکول پس از کمتر از دو ساعت آن را در نظر بگیرید یک قطعه واحد از قانون.

اما پس از دموکرات ها ساخته شده است دستاوردهای بزرگ در پاییز گذشته در دولت و قوه مقننه — کنترل فرماندار قصر و در هر دو مجلس ویرجینیا مجمع عمومی برای اولین بار در یک نسل — تغییرات در قوانین اسلحه قریب الوقوع به نظر می رسد.

در ماه دسامبر نرتهم NPR گفت که او با اعتماد به نفس جدید قوانین اسلحه خواهد بود به تصویب رسید.

“برخورد با خشونت اسلحه در ویرجینیا خواهد بود اولویت ما در دولت” نرتهم گفت. “در حال حاضر قطعا با یک دموکرات سنا و مجلس, من معتقدم که ما می تواند به جلو حرکت می کند با حس مشترک تفنگ قانون.”

این کمیته رای می آید نزدیک به یک ماه پس از حدود 22,000 تظاهرکنندگان بسیاری از آنها مسلح در یک رالی در ایالت ویرجینیا کنگره در ماه گذشته در اعتراض به پاس زحمات جدید تفنگ قانون.

“برخی از مردم عینک استتار و کلاه در حالی که چند لباس پوشیدن در جنگ انقلاب لباس. دیگران شلوار جین یا لباس اما با تفنگ پرتاب شده در سراسر سینه” NPR لایحه Chappell گزارش شده است. تنها یک نفر دستگیر شد و یک 21 ساله زن به اتهام جنایت تعداد پوشیدن ماسک ،

بزرگنمایی این تصویر

تظاهرات ایستاده در خارج از یک منطقه امنیتی پیش از طرفدار تفنگ تجمع در Richmond, Va., در صبح روز مارتین لوتر کینگ جونیور تعطیلات. خولیو کورتز/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

خولیو کورتز/AP

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im