'هیچ حساسیت,'', هیچ, گوش دادن.' چرا حامیان نشسته در خارج از یک ایستگاه پلیس یک شبه به خوش آمد می گوید, سیاه, ترانس زن مکا داوکینز پس از دستگیری او

زمانی که مکا داوکینز سیاه و بومی ترانس زن دستگیر شده بود روز شنبه برگزار شد و یک شبه توسط پلیس تورنتو, ده ها ت

توسط MINERALNEWS در 11 مرداد 1399

زمانی که مکا داوکینز سیاه و بومی ترانس زن دستگیر شده بود روز شنبه برگزار شد و یک شبه توسط پلیس تورنتو, ده ها تن از اعضای جامعه دنبال کرد و خواستار آزادی او.

دیگر نه زندگی سیاه سازمان به اشتراک گذاشته شده به روز رسانی در رسانه های اجتماعی در طول شب تا داوکینز منتشر شد از بازداشت پلیس بعد از ظهر جمعه.

"فقط می دانم که من فقط یک فرد در همه این" داوکینز به جمعیت گفت: از هواداران خارج 55 را بدست آورد. "مبارزه هنوز هم می رود برای مردم عموزاده و برادر, خواهر, جق زدن عموهای مادران و پدران است."

داوکینز' وکیل Adele موناکو گفت: ستاره "این قلب غم انگیز را ببینید که چگونه او تحت درمان قرار گرفت به وضوح ناخواسته برای [آن] باید اتفاق افتاده که در راه است."

موناکو نمی تواند فاش کردن جزئیات بیشتر در مورد این پرونده به دلیل آن است که قبل از دادگاه ، اما بر اساس آنچه که او می داند گفت: "یک نفر باید انتظار نمی رود که او می شده اند برگزار شد و به قید وثیقه آزاد است."

او افزود که تیم خود را با ذکر مواردی که به دلیل COVID-19 همه گیر مردم نمی شد بازداشت حتی برای بیشتر جرائم خشونت آمیز.

"من نمی توانم آشتی در ذهن من چرا او برگزار شد" موناکو گفت.

با توجه به یک پلیس تورنتو مطبوعاتی پلیس نامیده می شدند که به بررسی "اتهام تهدید و ضرب و جرح بین دو نفر." پس از آن داوکینز بود به اتهام حمله گفتن تهدیدات و عدم تطابق با مشروط شدن.

با توجه به مردم در این تظاهرات این بود که یک هم اتاقی از داوکینز که به نام وی از سوی مامورین پلیس حمله. پلیس تورنتو را نه تایید و استناد به مسائل مربوط به حریم خصوصی.

در ایالات متحده موارد سفید مردم در تماس با پلیس از روی مردم برای فعالیت هایی مانند پرنده نگری, شنا, کباب کردن و نشستن در یک استارباکس آورده اند و با توجه به خطرات بالقوه و خشونت است که می آید با خواستار اجرای قانون در مردم است.

که در آن داوکینز است نگران این وضعیت است که ساخته شده همه بیشتر پیچیده توسط این واقعیت است که او یک سیاه ترانس زن که زندانی شده است قبل از.

داوکینز قبلا دستگیر شده و به اعدام محکوم شد قتل نفس در سال 2018 برای مرگ جیمی پرورش. داوکینز گفت فاستر 2015 قتل و دفاع از خود گفت: او آمد و او را با چاقو و او فکر او بود و قصد کشتن او. او محکوم به هشت سال زندان و حسابداری برای زمان خدمت منتشر شد در اواخر سال گذشته.

او پس از صحبت با اخبار جهانی و HuffPost در مورد تجربه خود بودن زندانی در تورنتو جنوب و شرق تورنتو بازداشت مراکز مردان امکانات.

قبلا زندانی ترانس زنان مانند داوکینز همیشه به صورت جرم با توجه به تاریخ گذشته و بیشتر به راحتی دیده می شود به عنوان provoker یا خشونت فرد با توجه به مونیکا Forrester, مدیر اجرایی, ترانس پراید تورنتو و انتقال با هم.

فورستر گفت که در تجربه خود را به عنوان یک transwoman مشغول به کار در خدمات اجتماعی برای بیش از 20 سال او هنوز هم تا به حال یکپارچگی سوال برخورد با تراجنسی, و کاهش یافته و یا بی ارزش برای انجام کار جنسی.

این مسئله داوکینز' وکیل گفت که او خواستار توجه به در جلسه امروز صبح. موناکو گفت: دست زدن به این مورد نشان می دهد که عدم حساسیت و بینش است که بسیاری از مأموران پلیس را در ارتباط با مردم مانند داوکینز که سیاه بومی و نما.

خارج از 55 بخش به عنوان حامیان انتظار داوکینز' آزادی, مردم, مثبت صحبت کرد از او و استقبال از او با آغوش.

"من فکر می کنم آن را واقعا جامد بیان جامعه و تمایل به مبارزه برای مکا و در کنار او" گفت: Ellie Ade Kaur, سکس کارگران مدافع حقوق بود که معترضان ،

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

"وجود دارد هیچ حساسیت وجود دارد هیچ گوش دادن در رفتن" Munera یوسف گفت: در مورد راه داوکینز'situation بود که به کار گرفته شده توسط پلیس.

Yusef, 24 بازدید گروهی از حامیان شب گذشته بود و فقط برنامه ریزی برای رها کردن دستگاه کلرزنی و noisemakers. او زخم ماندن تمام شب و سفر از 14 بخش به 55 بخش که داوکینز منتقل شد.

"من حتی نمی دانم که مکا بود اما کل زمان من احساس کردم چه خوب شخص او بود," یوسف گفت. "هیچ کس نمی خواهد نشان می دهد تا مانند این برای هر کسی که ندارد یک قلب خوب است."

Angelyn Francis
Angelyn فرانسیس یک تورنتو-بر اساس خبرنگار برای پوشش ستاره بی عدالتی و نابرابری. او گزارش بودجه توسط دولت کانادا از طریق آن محلی نگاری ابتکار. رسیدن به او از طریق ایمیل: afrancis@thestar.ca


tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب