ونتورا و اورنج کانتی سواحل پر کردن به عنوان مردم به دنبال رهایی از گرما و هفته اقامت خانه

ونتورا و اورنج کانتی سواحل که شنبه باز درو جمعیت امیدوار به خنک کردن و لذت بردن از نمایش.

مقامات گزارش چند حوادث و گفت: مردم در حال انجام بهترین خود را به فاصله اجتماعی.

در شهرستان ونتورا, افتتاح شهر و دولت سواحل آورده صدها و یک خیلی زیادی جمعیت گفت: ونتورا پلیس Cmdr. تام و هیگگینس.

اکثر مردم کشیده شده توسط درجه حرارت راحت که ماند در اواسط 70s تحت رنگ پریده-آسمان آبی گیر به دوچرخه سواری و در حال اجرا مسیرهای درست بالای شن و ماسه. اما صدها نفر نیز ساخته شده راه خود را به لبه آب.

تبلیغات

“پس از cooped ما درک می کنیم که مردم می خواهند برای لذت بردن از خارج” هیگینز گفت.

اما با محدودیت. سواحل در شهرستان ونتورا تنها تا حدی باز و پوستر-اندازه نشانه ارائه یادآوری مداوم از چه چیزی است و مجاز نیست.

پارکینگ دستشویی و رستوران ها همه بسته باقی می ماند به عنوان نشانی از ونتورا اسکله که جدا شهرستان و دولت سواحل هستند که عامل تحت قوانین اندکی متفاوت است.

تبلیغات

“ما در حال هماهنگی به طوری که آنها سازگار” هیگینز گفت.

قوانین منع beachgoers از نشستن و یا دراز کشیدن بر روی شن و ماسه اما این نبود که به شدت اجرا شنبه.

در ظهر ونتورا پلیس گروهبان. مایک Anselmo راه می رفت همراه شن و ماسه مودبانه درخواست مردم با کودکان خود را به چتر پایین اما اجازه می دهد آنها را به حمام افتاب گرفتن.

“از لحاظ فنی شما قرار نیست برای نشستن. اما آنها با کودکان و نوجوانان. من قصد ندارم به درخواست برخی از 50 سال پدر و مادر به اجرا در اطراف با بچه ها تمام روز” Anselmo گفت. عدم وجود سایه او اضافه خواهد آنها را تشویق به حرکت می کند.

تبلیغات

هدف هیگینز گفت که به حس مشترک اعمال می شود و به دنبال همکاری به جای صدور استناد.

“ما در یک حالت آموزش در حال حاضر,” او گفت:.

حتی سگ داده شد یک دسته سه تایی اجازه سرگردان آزادانه به عنوان تنها نجات دهنده در یک دست کت و شلوار حمام ایستاده بود در خارج از برج خود را اسکن آب های فیروزه ای با دوربین دوچشمی.

تبلیغات

اگر چه تعداد کمی از مردم — از جمله نجات غریق و پلیس — عینک ماسک های بسیاری مشاهده شده اجتماعی-فاصله, قوانین, یادآوری برای اقامت شش فوت از هم جدا شده توسط یک فلش علامت جاده در خارج از سانتا بونونتورا دولت ساحل.

در انتهای شمالی این ساحل چند ده خوانندگان مبارزه برای به دست آوردن بالای 3 تا 4 پا متورم است.

توسط midafternoon با ساحل تا حد زیادی خالی رابین Hoag و پیج Leichtnam در نهایت راه خود را بیش از خود را در نزدیکی خانه.

آنها شده اند پیاده روی شهرستان مسیرهای پیاده روی و دوچرخه خود را به کار پس از مورد علاقه خود را به ساحل بسته شد در ماه گذشته, اما آنها منتظر بازدید کنندگان از L. A. شهرستان که در آن سواحل هنوز هم بسته به ترک قبل از آمدن روز شنبه به بازی دست و پا زدن توپ.

تبلیغات

عضویت در خبرنامه

دریافت رایگان ما Coronavirus امروز عضویت در خبرنامه

برای ثبت نام در, آخرین اخبار و بهترین داستان های و معنی آنها را برای شما به همراه پاسخ به پرسش های شما.

شما گاهی اوقات ممکن است دریافت محتوای تبلیغاتی از لس آنجلس تایمز.

“این بسیار گذاشته پشت در حال حاضر” Hoag گفت. “مردم را در هر کجا که آن را باز کنید.”

هدر Rangel مطبوعات افسر اطلاعات برای ساحل نیوپورت امریکا اعلام شده است هیچ دستگیری و یا ارجاعات مربوط به اقامت-در-خانه سفارشات با وجود یک چشم انداز مثبت در beachgoers.

“سواحل شلوغ هستند و مانند یک روز تابستان در ساحل نیوپورت” او گفت: در یک ایمیل.

تبلیغات

هانتینگتون بیچ نیز انتخاب شد برای باز کردن آن خط ساحلی هر چند اسکله ساحل پارکینگ و برخی از پارکینگ محفظه بسته باقی می ماند.

انجی بنت سخنگوی هانتینگتون بیچ اداره پلیس گفت که سواحل به نظر می رسد تا حدودی شلوغ است اما وجود دارد هیچ توجهی به حوادث و بدون اشاره به نقض اجتماعی-فاصله دستورالعمل.

“چه گشت ماموران در حال دیدن است که مردم به ماندن در درون خود گروه و مناسب فاصله از هم جدا,” او گفت:. “این یک روز گرم و آن را برای تلفن های موبایل مانند مردم مطابق و انجام آنچه ما می خواهیم از آنها است.”

tinyurlis.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>