صلح افغانستان پیمان در هرج و مرج به عنوان ریاست جمهوری رقبای داد و بیداد

کابل - Squabbling ریاست جمهوری رقبا تهدید به هر دو خود را اعلام رئیس جمهور در ورزشگاه آزادی افتتاح مراسم دوشنب

توسط MINERALNEWS در 19 اسفند 1398

کابل - Squabbling ریاست جمهوری رقبا تهدید به هر دو خود را اعلام رئیس جمهور در ورزشگاه آزادی افتتاح مراسم دوشنبه پرتاب برنامه برای مذاکرات با طالبان را به هرج و مرج.

کسانی که مذاکرات میان افغانستان در هر دو طرف از جنگ قرار شد بعد گام مهم در ایالات متحده آمریکا-طالبان توافق صلح امضا شده کمتر از دو هفته پیش. اما اختلاف بین دو نامزد انتخابات ریاست جمهوری در سال گذشته انتخابات ریاست جمهوری بیش از که در واقع برنده این معنی است که دولت افغانستان طرف به نظر می رسد قادر به ارائه یک جبهه متحد.

زمانی که واشنگتن و طالبان امضا مقابله وعده بود که افغان ها خواهد نشستن و مذاکره یک نقشه راه برای آینده کشور خود. آنها به دنبال چکش چنین خاردار مسائل مربوط به حقوق زنان و آزادی بیان و سرنوشت دهها هزار نفر از مردان مسلح در هر دو طرف از 18 سال جنگ. این مذاکرات بودند برگزار شد روز سه شنبه در اسلو.

ایالات متحده گفته است, آن خروج نیروهای نظامی از افغانستان خواهد بود وابسته به طالبان نگه داشتن خود را در مبارزه با تروریسم وعده داده اما نه به موفقیت مذاکرات میان طالبان و دولت افغانستان.

افغانستان و کمیسیون انتخابات اعلام کرده است رییس جمهور اشرف غنی به عنوان برنده ماه سپتامبر رای دادن. خود را شریک سابق در دولت وحدت ملی و رئیس اجرائیه و همچنین به عنوان کمیسیون شکایات انتخاباتی می گویند نتایج مملو از بی نظمی. به عنوان یک نتیجه هر دو غنی و عبدالله خود را اعلام کرده اند برندگان.

دو نامزد نیز حمایت توسط جنگ سالاران که یک سهم در چه کسی رئیس جمهور می شود, پیچیده مذاکرات برای شکستن بن بست در حال انجام توسط واشنگتن صلح فرستاده زلمای خلیل زاد.

رقیب نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری به نام روزنامه نگاران به مربوطه inaugurations اوایل دوشنبه, تنها برای به تاخیر انداختن آنها را برای چند ساعت در حالی که بیشتر در ایران برگزار می شد.

یک عضو ارشد انتخاباتی بصیر آقای سالنگی گفت: محلی افغان کانال تلویزیون طلوع که ایالات متحده امریکا خواسته است هر دو طرف برای به تاخیر انداختن خود inaugurations به مدت سه روز به مرتب کردن بست. عبدالله گزارش گفت که او آماده بود اما جلو بروید با مراسم روز شنبه اگر غنی حاضر به تعویق انداختن.

سخنگوی طالبان Zabihullah Mujahed, در پاسخ به پرسش از آسوشیتد پرس گفت: اواخر یکشنبه که طالبان هنوز متعهد به مقابله اما گفت: دوئل ریاست جمهوری inaugurations "خوب نیست برای ملت افغانستان است."

و همچنین رقابت نامزدها خلیل زاد هنوز به برخی از توافق بر سر یک زندانی آزادی که قرار بود حل و فصل قبل از داخل افغانستان مذاکرات می تواند آغاز خواهد شد. مذاکرات صلح امضا شده توسط آمریکا و طالبان گفت: 5,000 طالبان زندانیان و تا 1000 اسیران از طرف دولت می تواند به عنوان یک ژست حسن نیت پیش از داخل افغانستان مذاکرات است.

غنی قبلا گفت که او نمی خواهد آزادی زندانیان طالبان حتی به عنوان وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo به نام از همه طرف برای جلوگیری از موضع گیری و رایگان خود زندانیان که برخی از آنها در حال حاضر خود را در خدمت جملات. Pompeo به نام از همه طرف با مذاکرات در مورد آینده این کشور است.

این سخنگوی طالبان به اسوشیتد پرس گفت که این گروه می خواهد خود را با زندانیان منتشر شد و آماده شد برای آزاد کردن اسیران آنها در حال برگزاری است. Mujahed گفت: آنها نمی خواهید برای دیدن یک تاخیر اما تصریح کرد که اگر آن رخ داده است "ما همچنان متعهد به توافق است."

در یک صدای جیر جیر افغانستان معاون سابق وزیر خارجه جاوید Luddin تشکر واشنگتن به تلاش برای مرتب کردن افغانستان به بحران سیاسی در حالی که تماس squabbling "ظروف سرباز یا مسافر."

"با تشکر از شما ایالات متحده آمریکا برای تلاش برای مرتب کردن بحران سیاسی ما هنوز دوباره. ما می دانیم که شما باید بیمار از آن - به عنوان ما افغان ها" Luddin گفت.

"ما و شما هر دو دست در آوردن در مورد ظروف سرباز یا مسافر است که امروز سیاست افغانستان. اما من آرزو می کنم ما افغانها احساس نیمی به عنوان مسئول ظروف سرباز یا مسافر به عنوان شما انجام," او اضافه شده است.

این قرارداد امضا شده توسط ایالات متحده اجازه خواهد داد که واشنگتن برای پایان دادن به دخالت خود در افغانستان و به خانه نیروهای ایالات متحده در طی یک دوره 18 ماه است.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر

______

Brodie از اسلام آباد گزارش دادtinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن