V-E روز: اروپا جشن یک رام سالگرد 75 در طول COVID-19 همه گیر

بزرگنمایی این تصویر یاد شانزه لیزه و آن قوس د Triomphe ایستاده ترسناک خالی قبل از V-E مراسم روز جمعه

توسط MINERALNEWS در 20 اردیبهشت 1399
بزرگنمایی این تصویر

یاد شانزه لیزه و آن قوس د Triomphe ایستاده ترسناک خالی قبل از V-E مراسم روز جمعه در پاریس. 75 سالگرد پایان جنگ جهانی دوم در اروپا بود که انتظار می رود یک بار به صورت گسترده در راهپیمایی و جشن ها به جای باز شدن در سایه فرانسه coronavirus مستند. فرانسوا موری/استخر/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
فرانسوا موری/استخر/خبرگزاری گتی ایماژ

به روز شده در 5:02 p. m. ET

این قرار بود یک روز از راهپیمایی گسترده حزب است که فراتر از مرزها و آوردن نسل با هم نه بر خلاف خود به خود شادی و سرخوشی که از طریق پیروز متحدان اروپایی هنگامی که آلمان نازی در نهایت تسلیم شد.

اما به جای آن از یک مگا رویداد رهبران در لندن و پاریس و مسکو و پایتخت های دیگر مشاهده سالگرد 75 از V-E در کاهش سطح پنج شنبه با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی رهبری یک مراسم کوچک در Arc de Triomphe به دنبال بیش خالی شانزه لیزه.

بزرگنمایی این تصویر

یک زن 93 ساله جانباز از جنگ جهانی دوم شاهد یک لحظه سکوت در تهی گور یادبود جنگ در لندن که در آن انگلیسی ساکنان مانند بسیاری از اروپا مشخص شده یک رام سالگرد 75 از V-E در روز است. دانیل Leal-Olivas/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
دانیل Leal-Olivas/خبرگزاری گتی ایماژ

به دلیل خطرات بهداشتی این بیماری به شمار به افراد مسن بسیاری از جانبازان جنگ مجبور شدند برای جلوگیری از سفر و نگه داشتن فاصله خود در مجامع عمومی.

"جانبازان هستند و البته مسن تر هر سال و این است که احتمالا یکی از آخرین سالگرد است که می تواند جای گرفته اند با حضور خود" به عنوان فرانس 24 جیمز آندره گزارش.

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه امیدوار به دعوت رئیس جمهور تهمت و دیگر رهبران جهان برای حضور در ترشح بزرگداشت در مسکو. به جای او به نخست وزیر بوریس جانسون از طریق تلفن, بحث در مورد چگونه کشور خود غلبه کرده بود که نازی ها در سال 1945 و چگونه جامعه بین المللی در مبارزه با کروناویروس امروز.

ملکه الیزابت دوم که 19 در اولین V-E بعد خطاب انگلستان در 9 بعد از ظهر به وقت محلی روز جمعه با استناد به حافظه از پدرش سخنرانی به این کشور به عنوان صلح آغاز شد و در تئاتر اروپا. شاید هم با استناد به اقدامات علیه coronavirus او گفت: مردم در روز "آنها در معرض خطر همه ما خانواده ها و محله ها می تواند امن است."

"ما به یاد داشته باشید از خانه های ما و ما درب خانه" الیزابت گفت: "اما ما در خیابان ها خالی نیست. آنها با عشق و مراقبت ما برای هر یک از دیگر."

خانواده سلطنتی نیز صادر زودتر ضبط ملکه یادآوری جشن یک پیروزی متفقین در اروپا است. "من به یاد داشته باشید خطوط از مردم ناشناخته لینک بازوها و قدم زدن وایت همه ما فقط جاروب همراه در جزر و مد از شادی و تسکین" الیزابت می گوید در بی بی سی ضبط شده است.

"من فکر می کنم این یکی از به یاد ماندنی ترین شب های زندگی من" ملکه گفت.

این لولای دولبه نشان می دهد که کنتراست: قریب به اتفاق جمعیت کثیری (بالا) تبدیل شده تا در خارج از لندن کاخ باکینگهام در V-E در روز 8 مه سال 1945; اما صحنه ظاهر کاملا متفاوت در جمعه 75 سال بعد (پایین) به انگلستان مبارزه جدی آن شیوع کروناویروس. لسلی کشیش/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
لسلی کشیش/AP

نظامی flyovers شد یکی از تنها در مقیاس بزرگ جشن است که می تواند با خیال راحت. در سطح زمین اذکار بودند کوچکتر از آنچه تا کنون بوده است — و بسیار کوچکتر از حوادث است که برنامه ریزی شده بود تا نوید یک نقطه عطفی سالگرد.

بریتانیا همچنان تحت مستند اما برخی از محله های اجتماعی قرار داده و در فاصله بلوک احزاب است. در شهر ویبریدگ خارج از لندن همسایگان صحافی جک اتحادیه پارچه سست بافت پرچمی در اطراف حیاط خود و پخته چیز برگر در کوره. اندی Muskett یک DJ حرفه ای, عینک صحرا استتار نظامی و لعنتی جنگ جهانی دوم دوران آهنگ از جمله "ما دوباره ملاقات" به عنوان یک زن و شوهر رقصید در پیاده رو.

"بریتانیا یورش شده است در بسیاری از مواقع توسط وایکینگ ها توسط رومیان و من فکر می کنم این یک مورد نشان می دهد که ما با هم ایستاده" گفت: Muskett با اشاره به نبرد علیه نازی ها. "ما نمی خواهد بیش از گرفته شده است."

در اطراف گوشه جورج Scarrott, 82 نشسته در چمن صندلی flanked توسط خانواده اش و به یاد می آورد حمله رعد اسا که در سال 1940 آغاز شد زمانی که لوفت وافه آلمان بمباران بریتانیا امیدوار به مجموعه صحنه را برای حمله در سراسر کانال انگلیسی.

"من به یاد داشته باشید حمله رعد اسا چرا که هر روز صدای بروید و ما را به صرف روز یا شب در یک پناهگاه در پشت باغ" به یاد می آورد Scarrott بود که یک کودک نو پا در زمان. "من که نمی دانم از ترس اما ... مادر من رفته اند باید از طریق جهنم فکر کردن در مورد فرزندان او."

بزرگنمایی این تصویر

همسایه در شهر ویبریدگ خارج از لندن لعنتی جنگ جهانی دوم-era آهنگ ها و برخی از لباس پوشیدن و در 1940s لباس به عنوان آنها برگزار شد اجتماعی فاصله بلوک به جشن V-E در روز است. فرانک Langfitt/NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
فرانک Langfitt/NPR

رهبران سیاسی باید استناد بریتانیا معروف زمان جنگ حل و فصل به عنوان آنها می خواهیم این کشور را به ماندن در خانه و نبرد coronavirus. اما برخی در این محله گفت: برخی از افراد جوان بودند که undisciplined آنها به عنوان رهبری را به ملاقات با دوستان.

"من فکر می کنم نسل ما به طور قابل توجهی نرم تر از ملکه نسل" گفت: Emma-Jane Nutbrown که در سی سالگی او. "ما در حال brats در مورد اقامت در داخل خانه و همه ما نیاز به انجام این است که نشستن بر ما کاناپه و تماشای Netflix بکشد."

در برلین با آنگلا مرکل صدراعظم آلمان به رهبری یک یادآوری مراسم بزرگداشت قربانیان جنگ و مارک گسترده آزادی از نازی ها.

و اشاره کرد که COVID-19 ساخته شده است که هر کس جشن V-E روز تنهایی, رییس جمهور آلمان فرانک والتر اشتاین مایر پیشنهاد کرد که از برخی جهات شرایط مناسب هستند به یاد سال 1945. از سخنرانی:

"در آن تاریخ آلمان واقعا تنها بودند. آلمان متحمل شکست نظامی و سیاسی و اقتصادی تباهی و سقوط اخلاقی. ما تا به حال ساخته شده دشمنان از کل جهان است.

"امروز 75 سال بعد ما مجبور به مناسبت تنهایی اما ما به تنهایی نیست! که امروز خبر خوبی است. ما در زندگی شدید و به خوبی تثبیت دموکراسی در یک کشور است که متحد برای 30 سال در قلب مسالمت آمیز و اروپا متحد. ما یک عضو مورد اعتماد جامعه بین المللی و درو کردن میوه از همکاری و مشارکت در سراسر جهان است.

"ما آلمانی ها قطعا می تواند در حال حاضر می گویند که بعد از ظهر یک روز شکرگزاری!"

در واشنگتن رئیس جمهور تهمت و بانوی اول Melania Trump شرکت در یک تاج گل-تخمگذار مراسم در جنگ جهانی دوم یادبود.

مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان ادای احترام کردند "شیپور خاموشی" پخش شد و هفت جانبازان جنگ جهانی دوم به دنبال همراه با وزیر دفاع علامت Esper و نظامی فعلی خدمات اعضا.

مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس به طور خلاصه صحبت از جانبازان (از راه دور) و راه می رفت در سراسر یادبود است که حلقه دار با ستون که علامت هر متحده نقش دولت در تلاش های جنگی — و به خصوص زندگی که از دست داده بودند در مبارزه است.

"در اینجا ما خوانده شده را علامت قیمت آزادی" زیادی حکاکی در یادبود می خواند.

بزرگنمایی این تصویر

اعضای لیتوانیایی گارد احترام علامت 75 سالگرد پایان جنگ جهانی دوم در اروپا در یادبود روز جمعه در ویلنیوس است. Mindaugas Kulbis/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
Mindaugas Kulbis/AP

در بروکسل دبیر کل ناتو ینس استولتنبرگ مشخص شده توسط سالگرد تجلیل از میلیون ها نفر که در جنگ مرده — و کسانی که به امید جلوگیری از مشابه درگیری با خدمت در ارتش امروز.

"ناتو تاسیس شد و پنج سال پس از پایان جنگ جهانی دوم — در کلمات معروف از آن اولین دبیر کل برای حفظ اتحاد شوروی از آمریکایی ها و آلمانی ها را" Teri شولتز گزارش NPR خبر واحد است. "غرب آلمان یک عضو در سال 1955 پیوست شرق آلمان پس از این دو کشور متحد در سال 1990."

با وجود شادی بیش آلمان تسلیم جهانی باقی مانده در دولت لرزان در 8 مه 1945. در تئاتر اقیانوس آرام یک درگیری خونین هنوز در حال برپا برابر ژاپن است. و ده ها میلیون ها نفر از سربازان و شهروندان کشته شده بود – از جمله میلیون ها نفر از یهودیان در هولوکاست.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب