در السالوادور باندهای اجرای coronavirus مستند با بیس بال خفاش ها

سان سالوادور ال سالوادور—السالوادور به تازگی جشن تاریخی feat: برای دو روز در یک ردیف در ماه گذشته در کشور ثبت

توسط MINERALNEWS در 20 فروردین 1399

سان سالوادور ال سالوادور—السالوادور به تازگی جشن تاریخی feat: برای دو روز در یک ردیف در ماه گذشته در کشور ثبت شده نه تنها قتل.

در یک کشور که برای سال رهبری جهان در سرانه قتل 48 ساعت بدون قتل آمد در میان یک افت ناگهانی در جرم و جنایت خشونت آمیز. قتل کاهش یافت و از 114 در ماه فوریه 65 در ماه مارس است.

رانندگی کاهش نمی شد یک باند آتش بس و یا یک پلیس جدید استراتژی, اما یک هفته-ملی در قرنطینه به سرعت گسترش coronavirus.

باندهای خیابانی که به مدت طولانی وحشت ال سالوادور در حال حاضر تبدیل توجه خود را از اخاذی و قتل به یک موضوع با فشار دادن: اجرای اجتماعی فاصله محدودیت اغلب با تهدید و بیس بال خفاش ها.

باندهای عهده نقش خود را به عنوان بهداشت عمومی اراذل و اوباش پس از رئیس جمهور نایب Bukele دستور داد 30 روز مستند که در آغاز مارس 22.

در بسیاری از نقاط کشور باندهای موثرتر از مقامات دولتی با تاکتیک های است که شامل گردش ضبط شده در برنامه های پیام تهدید افرادی که شکستن قوانین.

"ما نمی خواهید برای دیدن هر کسی در خیابان می گوید:" یک ضبط. "اگر شما از آن بهتر بود تنها به فروشگاه شما بهتر بود با پوشیدن ماسک."

باندهای نیز تولید شده از نقاب اعضای هدف قرار دادن مردم برای پیوستن به قرنطینه.

کشورهای دیگر در امریکا لاتین و کارائیب دیده می شود مشابه کاهش در قتل پس از اقامت در خانه سفارشات صادر شد.

در کلمبیا که در آن رهبران چریکی دستور داد یک ماه آتش بس به پایان رسیده و در سراسر کشور قرنطینه قتل به نصف کاهش یافته است.

در گواتمالا و هندوراس, قتل کاهش یافته است در حدود یک سوم در بخش بزرگی از آنجا که مردم کمتر در خیابان ها به تهدید و کشتن.

در بخشی از جهان که در آن فقر گسترده و کم سرمایه گذاری در بهداشت عمومی می تواند coronavirus به خصوص ویرانگر کاهش در قتل خوش آمدید بیت از اخبار مثبت است.

آن را نیز نادر مهلت برای یک منطقه است که فقط 8 درصد از جمعیت جهان است اما نزدیک به یک سوم از آن قتل.

ال سالوادور شده توسط جرم و جنایت سازمان یافته از 1990s زمانی که اخراجی از ایالات متحده به ارمغان آورد و با آنها دو باندهای Barrio 18 و Mara Salvatrucha.

دولت گفته است که در این کشور بیش از 6 میلیون نزدیک به نیم میلیون نفر متصل به باندهای که پول اخاذی پول از کسب و کارهای کوچک و همچنین قاچاق و فروش مواد مخدر است.

در سال های اخیر دولت گرفته است آنچه در آن خواستار "مشت آهنین" رویکرد به گروه های جنایی ارسال سربازان مسلح با سلاح های خودکار و در بلکلوا باند به مناطق تحت کنترل.

رهبران این کشور می گویند استراتژی خود را در حال کار با اشاره به کاهش از اوج قتل نرخ در سال 2015. سازمان های حقوق بشر هر چند سرزنش باندهای برای یک چشم انداز مثبت در مجبور ناپدید شدن نشان می دهد آنها به سادگی با تغییر تاکتیک های خود را. بسیاری بر این باورند باندهای تشکیل پیمان با دولت برای حفظ بدن از خیابان.

"باندهای خود را حفظ کرده اند ارضی کنترل و در بسیاری از مناطق فراتر از قدرت دولت" گفت: Celia Medrano, مدیر برنامههای گروه حقوق بشر Cristosal.

این واقعیت است که باندهای به نظر می رسد اجرای قرنطینه "فقط تایید می کند که آنها در کنترل," او گفت:.

در سان سالوادور پایتخت کشور خیابان ها به طرز مرموزی خالی است.

در روز ملی مستند آغاز شد اعضای باند در یکی Mara Salvatrucha-کنترل محله به شهروندان هشدار داد از قوانین اطاعت کنید. "آنها گفتند:" ما نمی خواهیم این ویروس در اینجا'" گفت: 25 سال تحویل راننده از محله که از ترس خواسته بود که تنها با نام میگوئل است.

"مردم می ترسند اما از باند" او گفت:.

او گفت: باندهای نگران است که نرخ بالایی از عفونت می تواند در دراز مدت آسیب به کسب و کار خود و آوردن توجه ناخواسته از مقامات دولتی.

در حال حاضر باندهای نظر می رسد حاضر به قبول برخی از ضرر و زیان است.

در یک محله کنترل شده توسط ديدبان Barrio 18 باند در سان سالوادور, آمار مردان باید گفت: کسب و کار کوچک صاحبان و رانندگان تاکسی که آنها را معاف از پرداخت هزینه های اخاذی شناخته شده به عنوان renta در حالی که قرنطینه طول می کشد.

اما معلوم نیست چه مدت جدید پیدا صلح خواهد انجامید.

"پس از قرنطینه به پایان می رسد, آنها را مجبور به پرداخت آنچه که آنها مدیون" گفت: یک آرایشگر در محله که خواسته می شود که تنها با نام کوچک خود را به رافائل. "من فکر می کنم که قتل در حال رفتن به افزایش پس از قرنطینه به دلیل این باند در حال رفتن به بخشش بدهی و آنها می خواهند برای کشتن هر کس را پرداخت نمی کند."

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

در اینجا و در سراسر آمریکای لاتین که در سال گذشته شاهد موجی از جنبشهای اعتراضی در کشورهای مختلف بیش از نابرابری درآمد وجود دارد و نگرانی ها در مورد ممکن است ناآرامی های اجتماعی اگر مستندات ادامه خواهد داد.

"ال سالوادور شکننده اقتصاد می تواند به سقوط" گفت: Jeannete اگویلار دو لا فرانترا, یک تحلیلگر امنیتی در سان سالوادور. نیمی از کشور جمعیت با این نسخهها کار در اقتصاد رسمی, او گفت:, و, چند پس انداز.

وجوه ارسالی از خارج از کشور — که حساب برای تقریبا 20 ٪ از تولید ناخالص داخلی این کشور — در حال حاضر در حال سقوط, او گفت:.

"قرنطینه چیزی متفاوت است اگر یخچال شما خالی است," او گفت:. "وجود دارد می تواند یک افزایش بزرگ در سرقت و جرم و جنایت دیگر از آنجا که مردم ناامید و گرسنه است."

او در میان تعداد فزاینده ای از کارشناسان بر این باورند که رکود اقتصادی جهانی و احتمال همراه با خشونت — ممکن است سوخت جدید امواج از مهاجرت به ایالات متحده است.

"اقتصادی وضع خواهد شد که در سمت چپ این بحران هنگامی که آن را بیش از فقط سوخت و خوراک به شرایط ساختاری که منجر هزاران نفر از مردم به فرار از کشور خود گفت:" Tiziano بردا یک گواتمالا-بر اساس تحلیلگر گروه بین المللی بحران ،

او گفت که باندهای در گواتمالا در حال حاضر در حال تحول در چهره coronavirus مربوط به محدودیت ها از جمله تعلیق مسیرهای اتوبوس که محروم آنها درآمد.

برخی از باندهای منتقل شده به اخاذی از مردم در خانه های خود به جای آن از محل خود از کسب و کار است.

او نگران است که باندهای همچنین ممکن است مناظر خود را در 130 دلار برای هر خانواده یارانه وعده داده شده توسط دولت برای مقابله با ویرانی اقتصادی است که coronavirus است انتظار می رود را به یکی از فقیرترین کشورهای جهان است.

"آنها در صبر و انتظار دیدن حالت را امتحان کنید و کشف کردن که منبع درآمد آنها می تواند جایگزین" بردا گفت.

یک کشور در منطقه است که شاهد کاهش جرم و جنایت در مکزیک است که ثبت 2,585 قتل در ماه مارس بر اساس گزارش اولیه به دولت داده است. که بیش از هر ماه در نزدیک به دو سال است.

آوریل خاموش است به همین خونین شروع می شود. بیش از آخر هفته یک در ضربات پنالتی بین رقیب کارتل های مواد مخدر چپ 19 نفر مرده در مرز شمالی ایالت چیئوائوا.

یک دلیل کلیدی است که خشونت کاهش یافته است در مکزیک است و از آنجا که رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador بسیار کندتر در پاسخ به coronavirus تهدید بودند از کشورهای دیگر در منطقه است. آن را تنها در هفته گذشته که مکزیک پرسید: "غیر ضروری" کارگران به ماندن در خانه و کشور است نه اعمال هر گونه محدودیت های مسافرتی و یا حکومت.

در برخی از بخش هایی از مکزیک, گروه های مسلح تهیه شده است که ممکن است مستند. باندهای در Tamaulipas و Michoacan متحده گزارش شد به توزیع مواد غذایی و سایر لوازم برای ساکنان محلی این هفته است.

در گرررو دولت که توسط یک درهم آمیخته از گروه های مسلح و اعلام خود دفاع گروه را راه اندازی پست های بازرسی در سراسر جوامع خود را به نگه داشتن ویروس را گفت: Falko ارنست تحلیلگر ارشد مکزیک در گروه بین المللی بحران.

او می گوید نگران است که در بخش هایی از کشور که در آن نظم و قانون است که تا حد زیادی وجود ندارد coronavirus ممکن است تنها تشویق گروه های مسلح به ویژه مکزیک به عنوان سربازان و دیگر نیروهای فدرال در حال نقل مکان کرد و از فعالیت های صلح به کروناویروس مهار کردند.

"ما در معرض خطر هستند از این درگیری ها که بیشتر انداخته" ارنست گفت.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن