آسیا امروز: 13 یکی دیگر از موارد در چین غرب دور شیوع

پکن - چین روز یکشنبه گزارش داد 13 یکی دیگر از موارد تایید شده از coronavirus در شمال غربی شهر اورومچی بالا برد

توسط MINERALNEWS در 29 تیر 1399

پکن - چین روز یکشنبه گزارش داد 13 یکی دیگر از موارد تایید شده از coronavirus در شمال غربی شهر اورومچی بالا بردن مجموع در کشور های اخیر محلی شیوع به حداقل 30.

اضافی سه مورد آورده بودند به داخل کشور از خارج از کشور افزایش چین تعداد کل تایید عفونت به 83,660 با 4,634 و میر گزارش شده.

با وجود اورومچی شیوع چین فقط 251 نفر باقی مانده در درمان COVID-19 با توجه به ملی کمیسیون بهداشت.

یکی دیگر از 151 نفر بودن نظارت در انزوا به نشان دادن نشانه هایی از ویروس و یا برای تست مثبت بدون نشان دادن علائم. حداقل 23 از این موارد بدون علامت بودند در اورومچی اگر چه چین را شامل نمی شود آنها را در موارد تایید شده.

اورومچی پاسخ با کاهش سکس در مترو, مترو, اتوبوس و تاکسی, خدمات بسته کردن برخی از جوامع مسکونی و در حال حاضر در سراسر شهر بود انجام آزمون ابتدا در مناطقی که موارد گزارش شده بود, با توجه به رسانه های دولتی. برخی از محدودیت در مردم ترک شهر شده اند اعمال شده با تعداد پروازها از این شهرستان کاهش می یابد.

این اورومچی شیوع آخرین به پاپ پس از چین تا حد زیادی موجود داخلی گسترش این ویروس در ماه مارس است. بزرگترین اخیر شیوع در پکن که آلوده بیش از 330 نفر اما مقامات محلی در روز شنبه گفت: عملیات تجاری در این شهرستان تا حد زیادی بهبود. چینی پایتخت رفته 13 روز بدون داخل کشور منتقل می شود مورد اگر چه کسب و کار در بسیاری از رستوران ها و مغازه های فقیر باقی مانده است.

اورومچی پایتخت منطقه سین کیانگ که در آن چین بوده است متهم به نقض حقوق بشر در میان آن مادری اقلیت مسلمان شدند. چین مستقر گسترده امنیتی با حضور در منطقه که در آن می گوید: لازم است برای جلوگیری از فعالیت های تروریستی.

در دیگر تحولات در منطقه آسیا و اقیانوس آرام:

— کره جنوبی گزارش کرده است کمتر از 40 موارد اضافی از coronavirus, دوم راست, بعد, به عنوان مقامات در تلاش برای سرکوب یک چشم انداز مثبت در عفونت های محلی. کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: 34 مورد جدید افزایش این کشور در مجموع به 13,745 با 295 مرگ و میر. آژانس می گوید: 21 به تازگی مورد تأیید بودند در داخل کشور آلوده همه آنها را در پر جمعیت سئول منطقه یا دو مرکزی شهرستانها. بقیه از خارج از کشور. مقامات بهداشتی میگویند وارداتی مورد COVID-19 کمتر تهدید از محلی انتقال زیرا کره جنوبی الزامی تست و اجرای دو هفته قرنطينه در همه افراد ورود از خارج از کشور.

___

به دنبال همه از AP را همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن