ما آمریکاییها برای کمک به از بین بردن تهاجمی باتلاق جوندگان

واشنگتن – یک اقدام به اعطای کمک های مالی به سعی کنید برای از بین بردن تهاجمی جوندگان به نام nutria گذشت خانه در ایالات متحده با کمک بزرگی پر شده نمونه.

کالیفرنیا در کنگره جاش سخت تر آورده taxidermied nutria او تماس نلی به خانه طبقه چهارشنبه پیش از رای که تصویب این لایحه مدستو زنبور عسل گزارش شده است.

لوئیزیانا تشکر. Garret گور co-حمایت این قانون با سخت تر است. این امر حمایت از ساخت 12 میلیون دلار در دسترس در هر سال تا سال 2025 به حدود یک دوجین متحده مبارزه با تهاجم جوندگان اخبار رسانه ها گزارش شده است.

“نزدیک به 4.5 میلیون نفر زندگی می کنند در لوئیزیانا و در عین حال ما باید حدود 20 میلیون nutria,” گور در بیانیه ای گفت.

دولت به تازگی بالا برده و فضل آن را می پردازد به شکارچیان که کشتن nutria از 5 دلار به $6. این وب گردنی پنجه باک دندانه دار جوندگان هستند که گاهی اوقات به نام “باتلاق موش” به دلیل برهنه خود-به دنبال دم اما بیشتر از نزدیک مربوط به خوکچه هندی. آنها در بين اندازه muskrats و beavers در و کمک به فرسایش توسط نقب در زمین و خوردن تالاب گیاهان از جمله ریشه. خوردن آنها 25 درصد از وزن خود را در گیاهان هر روز و می تواند کشتن درختان gnawing دور حلقه ای از پوست درخت.

Nutria بومی آمریکای جنوبی و آمد به ایالات متحده در قرن 20 بار جزئي/نیواورلئان مدافع گزارش شده است. آنها یک منبع خز پالتو و کلاه اما برخی از فرار و خز کشاورزان منتشر شد بسیاری از زمانی که صنعت کاهش یافته است.

کالیفرنیا اختصاص 10 میلیون دلار پول دولت در سال گذشته برای مبارزه با آن nutria جمعیت با توجه به زنبور عسل. مقامات با استفاده از این پول برای قرار دادن با هم یک تیم 40 نفره از کارکنان وظیفه با رانندگی کردن تعدادی از جوندگان.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im